18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatyckie wychowanie

phrontch • 2020-06-09, 10:48
Możliwe, że Wietnam




Verano

2020-06-09, 23:45
Halman napisał/a:

500 ci mało?



Oooo suchar dnia. Chyba ostry cień mgły cię wyr*chał za mocno. Idź już bo do niczego się nie nadajesz.

Halman napisał/a:

500 ci mało?



Oooo suchar dnia. Chyba ostry cień mgły cię wyr*chał za mocno. Idź już bo do niczego się nie nadajesz.

Juza88 napisał/a:

Jako że Sadistic to hmm fajny filmek. Ale trochę smutno dzieciaka ze takie zj***ni rodzice mu się trafili. Gowniak że strachu przed kolejnym ciosem bal się ruszać. h*jowa sprawa... Najgorsze jest to że to dupnie filmik z. Wietnamu a na naszym podwórku tzn w Polsce pełno takich przypadków i h*ja byście im zrobili. Tak do Was to k***y fałszywe mówię, które dupnie chcą do Wietnamu lecieć by komuś wpie**ol wpuścić a u siebie nie umia posprzątać.



Naucz się najpierw pisać bo ewidentnie reprezentujesz grupę która dostawała wpie**ol od rodziców.

wesou

2020-06-10, 00:41
prawie jak moja sąsiadka ze swoimi gówniakami :D

Qtaphone

2020-06-10, 02:29
Juza88 napisał/a:

Jako że Sadistic to hmm fajny filmek. Ale trochę smutno dzieciaka ze takie zj***ni rodzice mu się trafili. Gowniak że strachu przed kolejnym ciosem bal się ruszać. h*jowa sprawa... Najgorsze jest to że to dupnie filmik z. Wietnamu a na naszym podwórku tzn w Polsce pełno takich przypadków i h*ja byście im zrobili. Tak do Was to k***y fałszywe mówię, które dupnie chcą do Wietnamu lecieć by komuś wpie**ol wpuścić a u siebie nie umia posprzątać.



Szanuję.

suborg

2020-06-10, 03:02
Ja tez lubie tak ponapie**alac Swoich gowniaków, mnie tez tak napie**alali i to jest zdrowe wychowanie a nie jakieś p*zdowate

ehbeng

2020-06-10, 05:38
Co za zwykla k***a. Dziecko nie ma jak sie obronic przed takim zwyrodnialcem. Juz tam wyj***ne, ze nie ruszaja mnie filmy gdzie sie kogos torturuje, ale krzywda dziecka to jest jakis dramat.. Oby zdechla szmata, a jeszce lepiej jak ten syn podrosnie i ja zajebie na live

pusifer

2020-06-10, 06:11
Odkąd mam Syna to nawet nie włączam takich filmików. Dupa zmiękła w ch*j.

~_Killa_

2020-06-10, 07:53
pusifer napisał/a:

Odkąd mam Syna to nawet nie włączam takich filmików. Dupa zmiękła w ch*j.



Wspolczuje, chociaz z drugiej strony zawsze mozesz na podworko wyjebac i sobie w spokoju ogladac.

vl...........00

2020-06-10, 09:24
Jak można żyć, będąc takim j***nym gównem?

RadosnyRabarbar

2020-06-10, 10:43
Asuritta napisał/a:

k***a aż mnie rzuca z wk***ieniu ... robić składkę jadę tam na k***ić im ... Dziecko beczy sra i jest nie grzeczne i to należy tolerować i zagryzać zęby i kochać .... wp*zdu zeby ich prąd zapie**olił lub motop*zda zaj***ła po asfalcie



Na początek mogę wykupić Ci kurs poprawnej polszczyzny, kiedy " nie " pisze się razem lub osobno i stosowania znaków interpunkcyjnych .

sebol80

2020-06-10, 11:36
Asuritta napisał/a:

k***a aż mnie rzuca z wk***ieniu ... robić składkę jadę tam na k***ić im ... Dziecko beczy sra i jest nie grzeczne i to należy tolerować i zagryzać zęby i kochać .... wp*zdu zeby ich prąd zapie**olił lub motop*zda zaj***ła po asfalcie



Daje ci ile potrzebujesz kolego

Asuritta napisał/a:

k***a aż mnie rzuca z wk***ieniu ... robić składkę jadę tam na k***ić im ... Dziecko beczy sra i jest nie grzeczne i to należy tolerować i zagryzać zęby i kochać .... wp*zdu zeby ich prąd zapie**olił lub motop*zda zaj***ła po asfalcie



Daje ci ile potrzebujesz kolego



:oops:

Cannabol

2020-06-10, 11:54
Matka natura przez wielu nie rozumiana... Tutaj możecie moi drodzy zaobserwować naturalną selekcję. Wszechświat sam oczyszcza się z gówna. Przykład autodestrukcji DNA.

D3Ton

2020-06-10, 12:20
Asuritta napisał/a:

k***a aż mnie rzuca z wk***ieniu ... robić składkę jadę tam na k***ić im ... Dziecko beczy sra i jest nie grzeczne i to należy tolerować i zagryzać zęby i kochać .... wp*zdu zeby ich prąd zapie**olił lub motop*zda zaj***ła po asfalcie



sprytny sposób na darmową wycieczkę :P

AN...........or

2020-06-10, 15:16
Elegancko, lubie katowanie z znęcanie się nad płaczącymi bękartami. Jak te małe k***ia płaczące mnie wk***iaja, do auswitz bym je wysłał

dzaanas86

2020-06-10, 16:24
Na ch*j jechać taki kawał drogi?! U nas znajdziesz wiele tego typu przypadków. Śląsk, łódzkie Śródmieście i Bałuty, warszawska praga i grochów, poznańskie Jeżyce i wiele innych miast i wsi... Na tych drugich, proponuję zacząć od plebana

lesteros5

2020-06-10, 17:26
k***a bym zniszczył za takie cos