18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjata po tuningu

Rura Bomber • 2010-09-03, 08:35
Tanio sprzedam! Chińczyk z małym przebiegiem, bardzo wydajny, tani w utrzymaniu.


groocha76

2010-09-03, 16:59
ciekawe czy tak szybko kręci jointa?

muchospray

2010-09-03, 17:36
pewnie co drugą paczkę podpie**ala i nawet tego nie widzimy :krawaciarz:

Norbias

2010-09-03, 23:41
Macgyver przy nich wymięka. :lol: Dać takim gume do żucia kilo plastiku i zrobią z tego helikopter. Dobrze ze mają tylko 2 ręce bo jakby mieli 4 ręce to 1 chińczyk pracowałby jak 20 Polaków.

faucolt

2010-09-04, 04:01
Dokładnie tak jak to chyba ktoś wcześniej powiedział wystarczy dosłownie tydzień powtarzania danej czyności po 8 godzin dziennie i każdy może się tak wyrobić. To jak szybko się wyrobicie w danej czynności zależy od wielu czynników, dlatego jeden będzie tak pomykać po kilku dniach, a drugi po tygodniu. Czytając komentarze widać, że niewiele wiecie o pracy fizycznej w naszym kraju. Podobnego zjawiska doświadczyłem w pracy na produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Potocznie nazywa się to gratowaniem (slang: gradowanie). Czym mniejszy detal, tym zabawniej to potarfi wyglądać z widoku osoby trzeciej. Wiem, też że na wielu halach produkcyjnych praca wygląda podobnie. Zastanawia mnie natomiast, czy przypadkiem też w Polsce nie ma gdzieś podobnej hurtowni kart. Jeżeli nie jest to zautomatyzowane, to jestem pewien, że wygląda to tak samo jak na filmie wyżej.

Honey_666

2010-09-04, 13:33
Tani w utrzymaniu?! Tani=za drogi!!!
Dobry zółtek to taki ktorego utzrymanie nic nie kosztuje. Sam ma sobie ukraść ubranie (zeby nie trzeba go bylo ogladac w pełni NIEokazalosci) i zapolowac na szczury, zeby nie padl z głodu.

nielogiczny

2010-09-04, 18:49
dannyk1 napisał/a:

W Polsce tak samo zapie**alający człowiek zarabiałby 10 tys miesięcznie...



uwierz mi ze polki (wiek ok 40-60 lat) są szybsze i zarabiają ok 1000 pln
pracuje w fabryce produkującej podobne rzeczy
maszyny do pakowania stoją w magazynie,za mała wydajność

bulaldz

2010-09-05, 18:32
wynajme tego typa... i będzie krecił mi blanty, dużo blantów.
Za swoja pęsje bo w międzyczasie będzie dalej składał karty, a ja będe jarał i zostane jego agentem :o

:maryska: j***ne chinole :o

Lujiss

2010-10-11, 21:31
A po pracy partyjka pokera...

Oczyszczacz

2010-10-12, 10:05
Adamo'90 napisał/a:

To samo nasuwa mi się na myśl - o ja pie**olę :/

Dlatego drogie dzieci warto chodzić do szkoły i się uczyć (jeśli nie macie ukrytych talentów - aktor, piosenkarz itp.). U nas jest tak samo (tylko płace inne, ale bez wykształcenia można tylko trafić do zakładu pracy, i robić na akord. To wygląda tak samo).



Hahahahahahahahaha.

Typowe myślenie polskiego bezmózga.
Tak , wszyscy się uczmy, róbmy doktoraty, i inne pierdoły. Wszyscy studiujmy, w kraju będą sami urzędnicy i pracownicy biurowi. Hahaha, ciekawe kim Ci ludzie chcieliby zarządzać jak wszyscy będziemy mieć wyższe wykształcenie a w pracy każdy bedzie siedział w biurze i pierdział w stołek. Obecnie wyższe uczelnie w kraju to fabryki darjmozjadów i nierobów. Tylu studentów na kierunkach zarządzania, marketing, administracja, finanse a potem płacz że nie ma pracy i idzie taki nierobol do pracy w fabryce i dwie lewe ręce do roboty.

Pracuje jako spawacz w prywatnej Hucie, zarabiam ok 3 tysięcy zł na ręke, bruttko jakieś 4,5k. Więc powyżej średniej krajowej a mam tylko zawodówke. I nie narzekam, jestem dumny że pracuje przy ogromnych konstrukcjach stalowych które trafiają np. do elektrowni atomowych.

A taki głąb w wieku 25-30 lat kończy studia, ma od h*ja dyplomów a siedzi na kasie w Realu hahahahahaha.

I niech każdy z reką na sercu przyzna że nie zna takich osób w swoich kręgach znajomych.

koozzi

2010-12-20, 18:59
@Oczyszczacz
jeśli faktycznie u nas każdy się zaczął uczyć ( a nie robić magistra) i kończyć studia, które są przydatne do rozwoju naszej gospodarki, to wtedy czarna robotę będą za nas odpie**alać murzyni, którzy będą do nas przyjeżdżać w poszukiwaniu lepszego życia...
większość wychodzi z założenia, że wystarczy im byle magister aby znaleźć pracę i potem siedzą i płaczą na zmywaku, że pracy nie ma

Novik

2016-04-05, 15:35
oni tam jebią tak samo jak my za granica w holce np.