18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azerbejdżan niszczy armeński sprzęt w Górskim Karabachu

Salieri16000 • 2020-10-16, 16:10
Górski Karabach to terytorium Azerbejdżanu okupowane przez Armenię. Po wojnie o Górski Karabach w latach 1988-1994 między Armenią a Azerbejdżanem, w której Azerbejdżan przegrał, Armenia zajęła dodatkowe 9% terytorium Azerbejdżanu poza enklawą Górskiego Karabachu.

Od zakończenia wojny, przez ostatnie 26 lat, Armenia ignorowała rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ 822, 853, 874 i 884, wzywające Armenię do odstąpienia od dalszej okupacji Azerbejdżanu. Armenia mogła sobie pozwolić na takie ignoranckie zachowanie, ponieważ stała za tym Rosja.

Jednak do 2020 roku sytuacja się zmieniła. Bliski sojusznik Azerbejdżanu, Turcja, z rozwijającą się gospodarką i nowoczesną armią, stał się jednym z głównych graczy w regionie. Zniszczenie rosyjskich systemów obrony powietrznej przez tureckie drony w Syrii i Libii nie tylko upokorzyło Rosję, ale w ciągu zaledwie kilku dni zmieniło bieg wojen w tych krajach.

Teraz drony Bayraktar TB2 (tureckiej produkcji) pomagają Azerbejdżanowi odzyskać kontrolę nad jego terytoriami, niszcząc armeński sprzęt wyprodukowany jeszcze w Związku Radzieckim a dostarczony przez Rosję.


cuurniprime

2020-10-16, 16:25
No i ch*j, bardziej mnie ciekawi po co z tą propagandą wyjeżdżasz na sadola.

kubol

2020-10-16, 16:36
A ja sie zastanawiam po co zabijac niewinnych zolnierzy. Skoro maja taki sprzet to prosciej byloby rozjebac politykow odpowiedzialnych za ten konflikt i zakonczyc ta"wojne" w kilka minut.

Salieri16000

2020-10-16, 16:41
cuurniprime napisał/a:

No i ch*j, bardziej mnie ciekawi po co z tą propagandą wyjeżdżasz na sadola.



Jaką propagandą pajacu? Sadole wolą oglądać pięknie udokumentowane działania wojenne, niż kotki Halmana.

PS A propos Halmana- idźcie sobie lizać dupy gdzie indziej :kawa:


mesjans

2020-10-16, 17:09
Zajebiście, pojechać na wojnę, zginąć i nawet wroga nie widzieć. Jeżeli Armenia nie kupi czegoś na te drony to lepiej stamtąd dupę zabierać.

cuurniprime

2020-10-16, 17:37
Salieri16000 napisał/a:

PS A propos Halmana- idźcie sobie lizać dupy gdzie indziej


Przyj***ć się do kogoś o postawione piwo, takiego sp***olenia jeszcze tu nie było :-D

Salieri16000

2020-10-16, 18:03
cuurniprime napisał/a:

Przyj***ć się do kogoś o postawione piwo, takiego sp***olenia jeszcze tu nie było



k***a- nie dociera do was ameby umysłowe, żebyście lizali sobie dupy gdzie indziej?!



PS Pajacu z kilkoma marnymi tematami- milcz, bo do pięt mi nie dorastasz...

cuurniprime

2020-10-16, 18:11
Salieri16000 napisał/a:

Pajacu z kilkoma marnymi tematami- milcz, bo do pięt mi nie dorastasz...


Nie zesraj się :D

Tr...........ty

2020-10-16, 19:53
Salieri16000 napisał/a:

Azerbejdżan niszczy armeński sprzęt w Górskim Karabachu



Pytanie do moderatorów: czy da się założyć jakiś temat zbiorczy dla tego psychicznego propagandzisty?

Konfedernacja

2020-10-16, 20:51
Salieri16000 napisał/a:

Górski Karabach to terytorium Azerbejdżanu okupowane przez Armenię. ...



A Małopolska aż po Kraków to tereny ukraińskie, tylko aktualnie okupowane przez Polaków?

Driver19cm

2020-10-16, 20:54
@up Zgadzam się. Zrobić mu jakis osobny dzial

Bedzie wrzucal te poj***ne filmy, pozniej bedzie sprawdzal

poprawność gramatyczna własnych opisów

Bo tutaj j***ny stulejarz przypie**ala się do wszystkich

o j***ny przecinek

pie**olony przegryw życiowy :roll:

:roll: :roll: :roll: :!:

LaChupacabra

2020-10-16, 22:17
Niestety tak się dzieje gdy jakiś kraj od 30 lat nie modernizuje wojska, zwłasza w rejonach o których nie ma sensu uczyć dzieci na geografii w podstawówce, bo zanim pójdą do szkoły średniej to granice, nazwy państw i flagi dawno się zmienią.

modoc

2020-10-16, 22:47
Górski Karabach to terytorium Azerbejdżanu okupowane przez Armenię - po tym pierwszym zdaniu widać, ze autorowi ktoś nadepnął na głowę na porodówce.

Jabulko69

2020-10-17, 06:56
kubol napisał/a:

A ja sie zastanawiam po co zabijac niewinnych zolnierzy. Skoro maja taki sprzet to prosciej byloby rozjebac politykow odpowiedzialnych za ten konflikt i zakonczyc ta"wojne" w kilka minut.



No i na ch*j skoro na tej "wojnie" politycy zarabiaja wiecej niz wszyscy obywatele razem wzieci?

razak

2020-10-17, 10:56
troche taka gra na kodach ale przyjemnie sie ogląda :D