18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aż żal dupe ściska

golden8426 • 2012-11-02, 21:47

chyba wiem jak bedzie pokutował za grzechy :blowjob:

~CanesPL

2012-11-02, 22:21
Temat + opis...
Trzymaj się ode mnie z daleka!

golden8426

2012-11-02, 22:24
@up
znajdz se dziewczyne i przestan fantazjowac

ul...........rt

2012-11-02, 22:54
No fajnie tam macie.Jaka była pokuta?

pakicito

2012-11-02, 23:10
ale ten zwyczaj ze spowiedzią to k***a się katolom udał, ludzie naprawde wyznają grzeszki pedofilowi w sutannie :D

le...........ce

2012-11-02, 23:28
@up
Haha. Właśnie i jeszcze k***a myślą, że po tej spowiedzi lepszymi ludźmi będą, albo ch*j wie zresztą.

mustangscs

2012-11-03, 00:00
@up
nie no, ja wiem że to sadistic itd. i po to tu wchodzą ludzie żeby własnie takie materiały sobie oglądać i sie pośmiać nawet z własnych kompleksów czy wierzeń, ale nie czaje wypowiedzi takich jak wyżej ludzi co to za wszelką cene muszą gnoić i sprowadzać do stereotypu księdza pedofila ogół katolików, czy niektórzy nie potrafią zaakceptować tego w co kto wierzy?
najlepiej wierzyć w onet itp. Ty nie wierzysz to teoretycznie nie znaczy że jesteś kimś wyjątkowym kto ma prawo gnoić ludzi i nie chodzi mi tylko o katolików, śmiej sie do woli (sam sie śmieje) ale takie komentarze według mnie są nie na miejscu nawet tu
pozdrawiam

brt1529

2012-11-03, 00:39
@up racja, ale oni po prostu piszą to co inni chcą usłyszeć. Jest temat z parkującą kobietą to etykieta pragnącego sławy nakazuje napisać ,won do kuchni', jest temat o kościele to trzeba napisać ,hehe w co wierzą, a ksiądz to r*cha w dupe małe dzieci!'

derley1

2012-11-03, 01:57
ręce opadają...

fryca88

2012-11-03, 08:35
Religia to gówno, więc wszystko jest na swoim miejscu

three_jr

2012-11-03, 08:49
@mustangscs już dobrze prosze księdza :P

maderfakermen

2012-11-03, 08:59
ksiądz = pedofil / matkojebca i wielokrotny pedał. to tak ad dla @mustangcs

KTU

2012-11-03, 09:21
Mnie to najbardziej śmieszą tolerancyjne fajtłapy co na pedała nie dadzą powiedzieć złego słowa a po księżach jeżdżą że to pedofile. Wydaje mi się że jest większe prawdopodobieństwo że pedofilem będzie pedał z parady który przyszedł tam w skórzanych stringach i masce z milczenia owiec niż ksiądz. Tak samo najlepsze jest przedstawianie wiary w Boga jako coś najgorszego, najgorszą religię szerzącą nienawiść itd. Właśnie Chrześcijanie teraz tracą na tym że nie są agresywni wobec innowierców, za pojechanie po Islamie w przestrzeni publicznej spada głowa a za pojechanie po żydach w przestrzeni publicznej ma się zniszczony wizerunek i łatkę z jakimś wyimaginowanym pojęciem antysemityzmu a Chrześcijanie płacą cenę za ucywilizowanie się że byle kto może jechać po ich wierze. No ale ile by się nie mówiło o tolerancji i równości to i tak zawsze będzie rządził kult siły. I wcale nie sądzę że Chrześcijanie powinni wrócić do czasów inkwizycji bo to właśnie teraz pokazuje mentalną wyższość tej religii nad innymi ale nie zmienia to faktu że za dobroć płaci się wysoką cenę bo wtedy jest się wypieranym przez agresywniejszych. Też uważam że niektórzy księża minęli się z powołaniem i niszczą instytucję kościoła ale to nie oznacza że sama religia to czyste zło.

derley1

2012-11-03, 10:19
@fryca88

Jak chcesz się przekonać czym jest gówno to stań przed lustrem

djpolb

2012-11-03, 10:56
Jest msza w kościele. Podczas mszy odbywa się spowiedź. Nagle do kościoła wpada narąbany facet i się drze:
-Ludzie! Zapraszam was wszystkich na imprezę!
Z konfesjonału wychyla się zdziwiony ksiądz.
Facet na niego patrzy i się drze:
-A ty jak się wysrasz to tez przyjdź!