18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aż mi się go żal zrobiło...

Halman • 2020-09-05, 04:10

Jakiś cywilizowany murzyn wynajmował swoim czarnym BRO mieszkanie do czasu kiedy ci przestali płacić,
owszem stado blm się wyniosło... (niestety musiałem przyciąć materiał - w łazience urwana umywalka)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-05, 12:10
Mógł wynająć ukraińcom. Miałby dodatkowo obesrane ściany...

xXx5226

2020-09-05, 12:23
pawulon.wawa napisał/a:

i ch*j w dupę murzynowi, jak ścierwojad j***ny wynajmował chatę dealerom narkotykowym to się nie przejmował tym co robią dopóki płacili, tylko teraz płacze. Nie mam dla tej czarnej k***y nawet krzty współczucia.



Rozumu też jak widzę nie masz. W Polsce kretyni robią to samo. Mieszkałem swego czasu na osiedlu gdzie nie było burd, darcia ryja po nocach. Osiedle strzeżone, monitoring. Naprawdę fajnie. Aż do czasu jak sąsiedzi, trójka rodzeństwa nie dostali spadku. W 3 miesiące rozj***li gościowi mieszkanie. Tylko okna i drzwi wejściowe zostały całe i poszli w cholerę. Do tego cyrku doprowadziło tylko to że najmłodszy z nich się wyprowadził. Jak jesteś jasnowidzem i widzisz że komuś za rok czy miesiąc odpie**oli to gratulacje ale gwarantuje że 99,9999999999% ludzi nie jest jasnowidzami. A dla gościa który zamiast kraść wziął się za uczciwą robotę zawsze szacunek powinien być. Chyba że kosztowałeś 500 zł to nie musisz nikogo szanować.

RadzioC

2020-09-05, 14:36
Mudzin mudzinowi mudzinem

Noktowizor

2020-09-05, 15:43
i tak to murzyn stal sie anty murzynem :D

razak

2020-09-05, 17:13
czym sie przejmuje ? Zrobi zrzutke i biali będą wpłacać :kawa:

Smartghetto

2020-09-05, 18:38
żal k***a wam sie zrobiło idioci zj***ni?

powinniscie chodzic codziennie ulani łzami przemiszczając sie naszymi polskimi ulicami i widząc tych ludzi i syf dookoła.

solltys

2020-09-05, 18:51
Smartghetto napisał/a:

żal k***a wam sie zrobiło idioci zj***ni?
powinniscie chodzic codziennie ulani łzami przemiszczając sie naszymi polskimi ulicami i widząc tych ludzi i syf dookoła.



Przestań wychodzić z nory i srać na ulicach jak kundel to będzie trochę czyściej.

Seavitia

2020-09-06, 10:21
pawulon.wawa napisał/a:

i ch*j w dupę murzynowi, jak ścierwojad j***ny wynajmował chatę dealerom narkotykowym to się nie przejmował tym co robią dopóki płacili, tylko teraz płacze. Nie mam dla tej czarnej k***y nawet krzty współczucia.



Gość dorobił się mieszkania - i sądząc po reakcji, nie były to nielegalne sposoby, tylko faktycznie praca. Jak komuś się wynajmuje mieszkanie to się nie wie kim ta osoba jest. I podobnie - to nie sprawa wynajmującego, żeby sie interesować życiem prywatnym najemcy. "Liczy się tylko to, że płaci" - DOKŁADNIE. Na tym polega wynajmowanie - ktoś płaci za korzystanie z cudzej wasności, a właściciel nie wpie**ala się w nie swoje sprawy.


picolo

2020-09-06, 12:47
A najgorszy to ten białas co mu dał krechę na 30 lat i mu nawciskał kitów, że na wynajmie się dorobi jak Donald Trump.

SirMajkel

2020-09-06, 13:13
silwerbalk napisał/a:

To jest tak jak bierzesz dzikusa do cywilizowanego kraju... Może wyciągniesz jego czarną dupe z dzungli i ubierzesz go jak człowieka..... Ale w sercu dalej będzie dzikusem z dzungli co dla niego własność prywatna szacunek do drógiego człowieka i jego życia jest k***a abstrakcją....



Janusze nasze też potrafią syf urządzić w cudzym mieszkaniu. Znajoma wynajmowała jakieś parce mieszkanie to przestali płacić i zniknęli... z mieszkania wynieśli wszystko co się dało odkręcić.
Nie wiem czy ona im na lewo to wynajmowała, ale jak bym miał czyiś dowód to bym poszukał takiego gagatka.

Wiewór

2020-09-06, 20:25
Strasznie mi żal chłopa. Chciał zostac prawdziwie biały. Pracować i byc uczciwym.
Zaufal swoim pobratymcom chociaż jako murzyn sam najlepiej powinien wiedzieć ze to było oczywiste że tak się skończy.
Może będzie mądrzejszy i zrozumie że jak chce żyć normalnie to nie może się zadawać z murzynami

Rharin

2020-09-06, 21:42
Murzyn murzynowi murzynem.