18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Axalp

evilmatt • 2013-04-02, 01:33
Coroczne ćwiczenia/pokazy lotnicze w Szwajcarii odbywające się w Alpach. Składają się między innymi z ostrego strzelania do celu.

Wymarzona do odwiedzenia impreza.

dooniu

2013-04-04, 18:11
Też tak potrafię, ale klatkuje mi GTA i nie ćwiczę regularnie :-/

Matey_milion

2013-04-04, 23:58
@evilmatt
Dzięki za uświadomienie, co nie zmienia faktu, że zarówno odrywające się smugi, jak i te wystrzeliwane flary wyglądają zajebiście, jak i cała baza z resztą ;)

timmy77

2013-04-05, 01:12
Matey_milion napisał/a:

Na pewno piwko za to. Zajebisty efekt jak przekraczają prędkość dźwięku (chyba).



Nie przekraczają prędkości dźwięku, bo by tam ludzie poumierali. To tak jak byś wysadził sobie metrowego ahtunga w pokoju :P Z nich by dużo nie zostało, a ci co dalej by stali słuch by potracili. Jest chyba jakiś minimalny pułap ustalony do takich igraszek.

evilmatt

2013-04-05, 01:48
timmy77 napisał/a:


Nie przekraczają prędkości dźwięku, bo by tam ludzie poumierali. To tak jak byś wysadził sobie metrowego ahtunga w pokoju :P Z nich by dużo nie zostało, a ci co dalej by stali słuch by potracili.


Mam nadzieję, że to żart, bo jak nie to musisz być niezłym przygłupem. Fale ciśnienia są silne, ale same w sobie niegroźne dla człowieka. :shock:
timmy77 napisał/a:

Jest chyba jakiś minimalny pułap ustalony do takich igraszek.


Minimalne pułapy dla lotów naddźwiękowych oczywiście istnieją (co kraj to inny zapewne, w Polsce to chyba jakies 10tys m) i dotyczą one raczej terenów zurbanizowanych.


Tak jak widać, wszyscy żyją. Jak nie wierzysz to zobacz sobie Pogromców Mitów. :P

RaSzo

2013-04-05, 02:15
Faktycznie........ sadystyczne............