18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaryjnym pasem wyprzedzanie...

krzyks • 2018-02-06, 16:53
...tylko czekać, aż coś się stanie :ciasteczkowy:



Nie sugerować się datą, przecież to nie maj mamy na filmie 8-)

głest

2018-02-06, 17:32
Myślałem, że Polska... Ale parę "szto" po drodze i "jop waszu mac" na końcu załatwia sprawę... ;-)

ypierdalaj

2018-02-06, 18:31
Jakby jeździli normalnie, a nie trzymali bezpieczną odległość 12 metrów, to stopień wk***ienia coponiektórych byłby o jakieś 30% mniejszy, być może nie posunął by się do wyprzedzania awaryjnym, czego nie pochwalam. Aczkolwiek większość ludu jeździ tak jakby ich żona uczyła kierować.

Zamiast zapie**alać awaryjnym lepiej śmigać slalomem między tymi lebiegami

htp

2018-02-06, 18:32
U nich to może być maj :)

Loaloa

2018-02-06, 19:25
Wy już zdziczeniem dogoniliście Ruskich, więc coraz trudniej rozpoznać z której krainy jest nagranie.

ToTakNaSerio

2018-02-06, 19:54
Wiecie co jest najlepsze? Że wina tego, co zmieniał pas na awaryjny...

ypierdalaj

2018-02-06, 20:00
@loaloa
Nie mogę się doczekać kiedy cię w końcu zamkną do pierdla, albo conajmniej dowalą karę finansową czy skarzą na prace społeczne. Będę pocieszony, tak bardzo pocieszony, że aż zagłosuję na PIS, żeby gnoili tobie podobnych. To będzie lepsze niż kopcona ryba i zimne piwo.

Ja...........ro

2018-02-06, 20:20
ToTakNaSerio napisał/a:

Wiecie co jest najlepsze? Że wina tego, co zmieniał pas na awaryjny...


A tego, ktory zapie**alal awaryjnym juz nie? Jeden I drugi siebie warty.
Mial swoj pas do dolaczenia sie do ruchu I chocby ch*j na ch*ju stawal, powinien sie nawet zatrzymac a od awaryjnego wara.

krzyks

2018-02-06, 20:37
ToTakNaSerio napisał/a:

Wiecie co jest najlepsze? Że wina tego, co zmieniał pas na awaryjny...



Może zjeżdżał się zatrzymać (miał takie prawo), a nie jechać? Ja tak obstawiam, bo świeciły mu się stopy. Po co miałby hamować? Tak czy siak wina tego, który tym pasem jechał.

10 metrów dalej miał zjazd już na prawoskręt. Tam już nie byłoby wątpliwości.

ToTakNaSerio

2018-02-06, 20:46
@up up
Wszystko się zgadza co piszecie, ten, który jechał pasem awaryjnym wg. prawa powinien zostać ukarany mandatem za to wykroczenie. Ale sprawcą wypadku jest kierowca, który zjechał na pas awaryjny nie ustępując pierwszeństwa pojazdowi poruszającemu się pasem awaryjnym.

ps. za dużo naoglądałem się "STOP DROGÓWKA" na tv4, hehe

Pitok

2018-02-06, 21:09
Nie wiem jak tam w rasiji ale u nas, to by był winnym kolizji ten co skręcał...

Loaloa

2018-02-06, 21:32
Cytat:

@loaloa
Nie mogę się doczekać kiedy cię w końcu zamkną do pierdla, albo conajmniej dowalą karę finansową czy skarzą na prace społeczne. Będę pocieszony, tak bardzo pocieszony, że aż zagłosuję na PIS, żeby gnoili tobie podobnych.



E tam do więzienia. Może od razu do obozu koncentracyjnego, albo do łagru? Pisowska katobolszewia ma się świetnie i czerpie z, co prawda oficjalnie znienawidzonych, ale nieoficjalnie bardzo cenionych sowieckich wzorców. Jesteście tacy sami, jak ci, którymi niby się brzydzicie. Zamknąć usta każdemu, kto się z nami nie zgadza! Moja prawda jest najmojsza! Ty w tym swoim sp***oleniu przynajmniej jesteś szczery. Na polityka "dobrej zmiany" się nie nadajesz, ale na wykonawcę rozkazów już raczej tak. Wyczuwam w tobie gorliwość i zapał godne stalinowskich siepaczy.

Mors_Nigra

2018-02-06, 21:46
@pogromcababilonu dokładnie, to jest wina WSZYSTKICH tylko nie tych, co łamią przepisy.

Konikmamy

2018-02-06, 22:00
Tak ludzie maja juz naj***ne we lbie przez innych, ze zamiast patrzec sie czy nic nie jedzie po drodze, to ufaja jakims namalowanym na asfalcie kreskom

Siberian_Meat_Grinder

2018-02-06, 22:03
Cytat:

@up up
Wszystko się zgadza co piszecie, ten, który jechał pasem awaryjnym wg. prawa powinien zostać ukarany mandatem za to wykroczenie. Ale sprawcą wypadku jest kierowca, który zjechał na pas awaryjny nie ustępując pierwszeństwa pojazdowi poruszającemu się pasem awaryjnym.

ps. za dużo naoglądałem się "STOP DROGÓWKA" na tv4, hehe



tak dokładnie jest - winnym spowodowania kolizji będzie kierujący wykonujący manewr zmiany pasa ruchu lub kierunku jazdy - musi się upewnić, że może to zrobić bezpiecznie i musi zachować szczególną ostrożność. Co nie zmienia faktu, że driver jadący pasem awaryjnym również zostanie ukarany za swoje wykroczenie - w Polsce (by mu bardziej doj***ć) zatrzymano by mu prawo jazdy i skierowano wniosek o ukaranie do sądu - kara dotkliwsza, niż mandat za wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub przekraczanie linii P-2.