18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaryjne lądowanie

Jesse.Pinkman • 2022-04-06, 14:41
Niektórzy pasażerowie troszkę panikują.

zebra2008

2022-04-06, 15:02
bez kopania w głowe to ch*j nie soluffka

Znawca_Cipek

2022-04-06, 15:06
Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.

voodoo_16 napisał/a:

Sąsiadowi teź się podobało



O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. j***ć swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.

voodoo_16

2022-04-06, 15:07
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.



Sąsiadowi teź się podobało

OpenStreetMaps

2022-04-06, 16:31
Kamerzysta też p*zda, bo tylko gamonie filmują w pionie!

nowynick

2022-04-06, 16:55
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.
O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. j***ć swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.



nie byłeś z przodu bo byłeś na gòrze?

co do akcji to i tak w miarę spokojni są, podejrzewam, że doszło do znacznej ilości nawróceń na wiarę :)

pedroLopes

2022-04-06, 17:44
Niektórzy debile nawet jak myślą że zaraz umrą to maseczki z ryja nie zdejmą...

Guwnojat

2022-04-06, 18:22
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały!

Ta informacja zmieniła moje życie. Mogę umierać.

:ja_pie**ole:

viader80

2022-04-06, 18:35
i nagle wszyscy ateiści zaczynają modlić się do Boga i proszą o łaskę

korowiow777

2022-04-06, 19:47
nic nie rozumiem z tych jęków. Oni już wylądowali czy żegnają się z życiem?

Janko

2022-04-06, 19:52
I nie chodzą Po ziemi na nogach to nie będą srali w gacie w chmurach

Kapucyniusz

2022-04-06, 20:11
viader80 napisał/a:

i nagle wszyscy ateiści zaczynają modlić się do Boga i proszą o łaskę



Sztandarowa bzdura powtarzana przez zombiewierców.

A w drugą stronę - gdy córka przychodzi do domu z brzuchem mówiąc, że to sprawka ducha świętego, to wierzący nagle nabierają wątpliwości...

joisann

2022-04-10, 08:03
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.
O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. j***ć swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.



O, znawca pierwszy raz zamoczył? A koza beczała z zadowoleniem liżąc się pod ogonem