18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaryjne lądowanie

~Imperator • 2013-01-06, 00:18
Awaryjne lądowanie... a swoją drogą pilot musiał chyba nawalić w gacie :hitler: ;)



queke3arena

2013-01-06, 00:38
swoja droga niezły dupek... silnik sie wylaczyl a on jeszcze dziob podniosl. jak takich pilotow teraz ksztalca to pozdro ;/

Brzydkii

2013-01-06, 00:43
Pozdro pilot. Lądowanie też zaliczył bardzo udane. Zamiast na ślizgu posadzić maszyne bez zbędnego kręcenia to ten jeszcze ją na skrzydło położył. Geniusz.

tr...........ke

2013-01-06, 01:08
Przecież to chyba model rc :P

Janus92

2013-01-06, 02:50
Microsoft flight simulator nieźle Was przeszkolił, co nie eksperci?

queke3arena

2013-01-06, 10:27
Janus92 napisał/a:

Microsoft flight simulator nieźle Was przeszkolił, co nie eksperci?



Nie gram w takie gówniane gry. Wystarczy pomyśleć ekspercie od prorokowania.

Hirons

2013-01-06, 14:22
To nie czasami czeski Zlin-50?

kamry

2013-01-06, 15:38
Nieźle kręci. Nie polecam oglądania zaraz po posiłku ;)

puxynn

2013-01-06, 15:40
oczywiscie ze to model RC :)
tomenaa piwo dla ciebie

kolejny

2013-01-06, 15:56
japie**olewszystkozajete napisał/a:

Pozdro pilot. Lądowanie też zaliczył bardzo udane. Zamiast na ślizgu posadzić maszyne bez zbędnego kręcenia to ten jeszcze ją na skrzydło położył. Geniusz.


Fakt kręcił, ale wydaję mi się, że zdążył wyprostować w ostatnim momencie (spójrz na line horyzontu)tyle, że potem i tak wjechał chyba w jakąś dziurę i stąd to wstrząśnienie, ale i tak nie rozumiem tego podniesienia w górę po tym jak mu zgasł silnik, najlepiej jak się wypowie jakiś ekspert, najlepiej z tvn.

dudidudi

2013-01-06, 15:59
nie jestem ekspertem lecz nie jest to model rc,
gdyż model rc nie robi ''aaała'' przy upadku.

patrykbas

2013-01-06, 16:31
nie jestem ekspertem, ba w ogole sie nie znam, wydaje mi sie ze zrobil to calkiem sprawnie, w ostatniej sekundzie wydaje mi sie ze samolot byl dobrze poprowadzony przed przyj***niem w ziemie. moglby ktos wyjasnic o co chodzi z tym podnoszeniem dziobu jak zgasl silnik?

thoms0n

2013-01-06, 16:56
Widział kto tak kurewsko wielką trawę?
RC a Ci już ekspertów zgrywają :D

DeJotPe

2013-01-06, 17:05
Czemu poderwał dziób? bardzo proste:
a) albo w tym momencie popuścił i nie chciał żeby mu się po nogawce polało
b) albo poprostu: część samolotów ma problemy z podawaniem paliwa gdy dziób mają w dół i są negatywne przeciążenia (stan nieważkości, lub wręcz wszystko pod sufit leci). Dlatego też gdy zgaśnie silnik to trzeba wyrównać.

Chociaż po powtórnym obejrzeniu skłaniam się ku temu, że pilot to lamer, bądź to model RC. Patrzcie jak on zakręca, taka pyrkotka, zwłaszcza bez napędu nie zawróci w 13 sekund przechylając się na skrzydło o 45 stopni...

Blakhart

2013-01-06, 17:28
Widzę, że Gimbaza świetnie się orientuje również w temacie awiacji...

Posłuchajcie żałosne tępę p*zdy.

Na filmie widać wyraźnie, że gość kręci pilotaż, a potem przechodzi do lotu wznoszącego na zdławionej mocy, aby przejść do prędkości przeciągnięcia, a następnie wprowadza w korkociąg.

Z korkociągu nie wyprowadzał, bo nie było widać walki ze sterami, jedyny problem to silnik, który zgasł prawdopodobnie pod wpływem ujemnego przeciążenia...

Tyle, że...

Nie ma ch&ja, żeby przy czymś takim nie wydawać z siebie odgłosów euforii typu Ooo k***a, a coś tam niby było w tle słychać.
Gdyby w prawdziwym samolocie zgasł silnik przy korkociągu pilot wyprowadzałby natychmiast.
Do tego śmigło jest nie naturalnie małe, a przeciążenie ( zadzieranie nosa po wyprowadzeniu ), które nadawał tuż przed lądowaniem nie jest płynnie nadane, tylko jakby ktoś sterował z użyciem konsoli...

Wniosek:
Model RC czyli ściema...