18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria silnika na 200 metrach

~Velture • 2022-07-22, 14:19
Wyszła z kuchni, jebnął silnik i dała radę. 8-)


Yatusza

2022-07-23, 20:55
VeIture napisał/a:

Ja mam papiery na upośledzenie ruchowe, a ty już wyrobiłeś swoje na upośledzenie psychiczne?



Prawda w oczy kole...Tak,mam już papiery na upośledzenie psychiczne.Ale nawet z upośledzeniem Cię rozgryzłem lisie farbowany.

VeIture napisał/a:

Ja mam papiery na upośledzenie ruchowe, a ty już wyrobiłeś swoje na upośledzenie psychiczne?



Prawda w oczy kole..

Velture nie spinaj majt, że to przez twoje zaniedbanie to wiadomo.Teraz ucz się żyć bez giry.

~Velture

2022-07-23, 22:44
Yatusza napisał/a:

Prawda w oczy kole...Tak,mam już papiery na upośledzenie psychiczne.Ale nawet z upośledzeniem Cię rozgryzłem lisie farbowany.
Prawda w oczy kole..
Velture nie spinaj majt, że to przez twoje zaniedbanie to wiadomo.Teraz ucz się żyć bez giry.



Dzięki za opinię, espercie. Teraz wracam do posiadania twojej opinii w głębokiej piździe. Pozdro 600.

Yatusza

2022-07-23, 22:52
VeIture napisał/a:

Dzięki za opinię, espercie. Teraz wracam do posiadania twojej opinii w głębokiej piździe. Pozdro 600.



Raczej w rozbebranej dupie..Milordzie ;) Pozdro teraz już piracie.Tylko zrób coś z sobą, bo zaraz będzie zrzutka "na odleżyny dla Velture" hehehe

~Velture

2022-07-24, 10:18
Yatusza napisał/a:

Raczej w rozbebranej dupie..Milordzie Pozdro teraz już piracie.Tylko zrób coś z sobą, bo zaraz będzie zrzutka "na odleżyny dla Velture" hehehe



Urocze jak cię to wk***ia, że ludzie chcieli mi pomóc.

Yatusza

2022-07-24, 17:37
VeIture napisał/a:

Urocze jak cię to wk***ia, że ludzie chcieli mi pomóc.



Sam ci pomogłem durniu. Urocze jak się wk***iasz jak ci się prawdę pisze. Niedbaluchu,ciesz się że jeszcze ludzie chcą pomagać bezinteresownie. Chcesz kupić 3prawe buty? Hehehe :)