18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura w supermarkecie

Jesse.Pinkman • 2021-10-27, 12:41
Ona stanęła na środku, on się wk***ił i zaczęli się napie**alać.

BogerPL

2021-10-27, 17:57
Nie usprawiedliwiam bo zamiast przeprosić i delikatnie przesunąć wózek to pchał się na chama, ale chyba nie zauważyliście że pierwsza sieknęła go z lewej z liścia - dopiero po tym ruszył na nią z piąchami.
Generalnie awantura o nic.

molkkin

2021-10-27, 17:59
Czemu tak lekko

tycho

2021-10-27, 18:59
Barnellini napisał/a:

@ all up
Co wy pie**olicie? Baba stała normalnie. To on miał dzisiaj ochotę się do kogoś przypie**olić i jeszcze babie napie**olił bez zdania racji. Jakiś stary cwe* któremu jakiś facet powinien ryja obić. Jakby kobieta się na niego rzuciła z pięściami to wtedy powinno wjechać równouprawnienie. W przeciwnym wypadku kobiet i dzieci nie napie**ala się pięściami po twarzy.
Co innego mały klaps na dziąsło



Już się tak nie rzucaj, bo jakby nie ten typ, to byś kolejną minutę poświecił na walenie konia, a tak miałeś trochę rozrywki. Poza tym ta głupia p*zda zastawiła wózkiem całe przejście i stoi czekając ch*j wie na co. Moim zdaniem należało się się po mordzie.

Adrian92

2021-10-27, 21:38
Ja to pewnie bym powiedział przepraszam, ona by zrobiła miejsce a ja bym poszedł dalej, tak zostałem wychowany.
A tu ewidentnie chłop na jakimś ciśnieniu, podk***iony i chciał się na kimś wyzyć. Jak zawsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, Ci wszyscy co piszą, że dobrze zrobił, inaczej by gadali jakby tą kobietą była Wasza matka, babcia czy ktokolwiek z bliskiej rodziny.

qzi666

2021-10-27, 22:05
Barnellini napisał/a:

@ all up
Co wy pie**olicie? Baba stała normalnie. To on miał dzisiaj ochotę się do kogoś przypie**olić i jeszcze babie napie**olił bez zdania racji. Jakiś stary cwe* któremu jakiś facet powinien ryja obić. Jakby kobieta się na niego rzuciła z pięściami to wtedy powinno wjechać równouprawnienie. W przeciwnym wypadku kobiet i dzieci nie napie**ala się pięściami po twarzy.
Co innego mały klaps na dziąsło



zona mu nie dała. :) albo chciała dać wieczorem. też btm sie wk***ił w zależności od promili.

Barnellini

2021-10-27, 23:17
tycho napisał/a:

Już się tak nie rzucaj, bo jakby nie ten typ, to byś kolejną minutę poświecił na walenie konia, a tak miałeś trochę rozrywki. Poza tym ta głupia p*zda zastawiła wózkiem całe przejście i stoi czekając ch*j wie na co. Moim zdaniem należało się się po mordzie.



Gdybym kolejną minutę poświęcił na walenie konia to bym dopiero miał trochę rozrywki a tak się tylko wk***iłem na tego pojeba z filmu. A poza tym to pierolisz kolego bo chcesz być fajny. Przyjrzyj się uważnie to zobaczysz, że ta kobieta nie postawiła wózka na środku tylko normalnie z boku. Tak jak tu wcześniej napisali- żona mu nie dała to się wyżywa na słabszych.

slaveyy

2021-10-28, 01:17
Jeszcze ten harpagan dziecku przyciął dlon o dwa wózki - 4 sekundują początek. Dzieciak trzymał reke na wózku, ojciec wziął w łapy wózek kobiety i jebnął dwom.

tycho

2021-10-28, 21:01
Barnellini napisał/a:

Gdybym kolejną minutę poświęcił na walenie konia to bym dopiero miał trochę rozrywki a tak się tylko wk***iłem na tego pojeba z filmu. A poza tym to pierolisz kolego bo chcesz być fajny. Przyjrzyj się uważnie to zobaczysz, że ta kobieta nie postawiła wózka na środku tylko normalnie z boku. Tak jak tu wcześniej napisali- żona mu nie dała to się wyżywa na słabszych.



Stary dobrze Ci radzę i mówię to serio życzliwie, jeśli wchodzisz w internety, żeby takie scenki Cie denerwowały, to serio idź lepiej na spacer. Nie wykańczaj się niepotrzebnie.

Barnellini

2021-10-30, 00:11
tycho napisał/a:

Stary dobrze Ci radzę i mówię to serio życzliwie, jeśli wchodzisz w internety, żeby takie scenki Cie denerwowały, to serio idź lepiej na spacer. Nie wykańczaj się niepotrzebnie.



Szczerze dziękuję- serio. Bo nerwy ma zszargane życiem, ale wk***ił mnie ten pojeb bo mi szkoda, że mnie tam nie było. Jeżeli bym był to bym mógł upuścić frustracji i spuścić wpie**ol dziadowi za pastwienie się nad słabszymi i by mi przeszło. JAk większość normalnych ludzi zresztą chciałbym być świadkiem tej sceny, żeby zareagować.

Nie zmienia to jednak faktu, że ta kobieta stała normalnie a dziad ją pobił bo mu już kuśka nie teges ;)

Pozdro za szczerość :)