18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

awantura w samolocie

balasior • 2020-03-18, 12:21
Akcja właściwa od 2:00



abadon

2020-03-18, 22:37
Powinni wyrzucić ich z samolotu.

Policeman

2020-03-19, 00:13
Ludzie na ch*j się rzucacie pod pozwy za obrazę czarnoskórych? Czemu dajecie się łupić debilnymi wypowiedziami, tak łatwo was uruchomić. Uważam, że należy tylko i wyłącznie stosować twarde, surowe prawo. Pani i Pan kary po kilka tysięcy dolarów, kilkuletni zakaz lotów przez wszystkie zrzeszone linie. Poza tym pierdyliard godzin prac społecznych i kurator, który będzie dzwonił codziennie 3 razy i czekał na spowiedź. W przypadku braku zapłaty i prac społecznych wejście policji i za kraty. Babkę eksmitować z mieszkania, bo raczej nie jest aktywna zawodowo. Wstrzymać wszystkie bony socjalne i zapomogi. I tak ich przez dupę nauczyć prawa i porządku. Bo już k***a na zachodzie to ocipieli. Mniejszościom [jeszcze na razie] dają zasiłki za samą przynależność rasową, dostają więcej punktów na uczelniach, policja traktuje ich łagodniej [tak, łagodniej, białych za te same przestępstwa od razu skuwają i sądy, a czarnym popuszczają bo boją się zamieszek i oskarżeń o rasizm]. Po prostu skończyć z tym. Niestety Francja miała rewoltę czarnych i arabów, Anglia też miała te zamieszki, pamiętacie? Dwukrotnie rząd skapitulował i wycofał się ze swoich reform. Teraz już siedzą im na głowie i machają beztrosko nogami. Będzie tylko gorzej. Uważam, że nie dogadamy się z nimi. Jeszcze durna lewica podsyca w nich nienawiść i zawiść do białych, pesudointelektualny rap tłumaczy im, że są poszkodowani więc trzeba być złym, gangsta. Wszędzie karmi się ich nienawiścią to białych, mają swoich pseudoprzywódców, mówców etc. I będzie gorzej, aż ktoś przekłuje ten balon tolerancji. Obawiam się, że za mojego życia doczekam się naprawdę przej***nych wojen domowych, rzezi, epidemii, kryzysów. Człowiek będzie się modlił i prosił o dobrą pogodę by wyhodować sałatkę i ziemniaki :/

korinogaro

2020-03-19, 00:16
k***a czy ktoś wie dlaczego p*zdu zawsze drą tak ryja? Serio, nawet szukałem już w prasie fachowej (psychologia, psychiatria, ewolucjonizm, socjologia itp.) i k***a nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia. Czy na serio nikt tego nie wie? Czy zwyczajnie odpowiedzią jest: "bo ten model jest zj***ny" i nikt nie chce tego napisać żeby nie stracić roboty?

bloodwar

2020-03-19, 07:45
korinogaro napisał/a:

k***a czy ktoś wie dlaczego p*zdu zawsze drą tak ryja? Serio, nawet szukałem już w prasie fachowej (psychologia, psychiatria, ewolucjonizm, socjologia itp.) i k***a nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia. Czy na serio nikt tego nie wie? Czy zwyczajnie odpowiedzią jest: "bo ten model jest zj***ny" i nikt nie chce tego napisać żeby nie stracić roboty?



Genetyka, kiedyś gdy nasi przodkowie siedzieli w jaskiniach utarlo się, że mężczyźni chodzili na polowania a kobiety siedziały w kuch... znaczy przy ognisku, broni było mało (zrobienie byle dzidy z krzemieniem zajmowało cały dzień szurania kamieniem o kamień) więc brali ją tylko ci którzy zdobywali nią jedzenie a kobieta napadnięta przez dzikie zwierze była praktycznie bezbronna więc musiała nauczyć się, że tylko głośny krzyk może odgonić zwierze lub choćby spowolnić jego atak i dać znać mężczyznom będącym w pobliżu, że zmywarka do naczyń jest w niebezpieczeństwie. Mężczyźni nigdy nie krzyczeli bo na polowaniu się nie wydaje głośnych dźwięków - ewentualne okrzyki przy walce z pojedynczym zwierzęciem mogą zwabić pozostałych członków stada i utrudnić polowanie więc trzeba zachowywać się jak najciszej. Wbrew pozorom mamy wciąż głęboko zakodowane w genach takie zachowania stadne sprzed tysięcy lat

DzidaZawodnik

2020-03-19, 10:06
Juzwa napisał/a:

A jakie to ma znaczenie? Czarny zawsze jest winien, choćby go biały przejechał w jego mieszkaniu tramwajem, to po ch*j tam był.



Śmieciu, murzyn płuł w twarz tego po lewej, a potem napluł w twarz tej kobiety. Powinni mu połamać obie nogi.

wojcieszek

2020-03-19, 12:00
WHERE IS THE POLICE ?! Juz leci here

De...........sz

2020-03-19, 18:12
tęsknie za starym dobrym KKK

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-19, 22:38
W tych samolotach dzieje się co raz dziwniej,to pewnie przez tanie linie lotnicze i teraz każde kurewstwo stać,żeby latać.