18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura w kościele ewangelickim

Jesse.Pinkman • 2021-10-25, 13:09
Nie ma opisu o co poszło ale wrzucam, żeby wieczorem poczytać komentarze. Liczę na waszą kreatywność 8-)

76magg

2021-10-25, 19:40
Oglądałem bez dźwięku, ale na moje księżulo powiedział, że teraz odegrają scenę ukrzyżowania przed kościołem i wyznaczył tego typa do grania Jezusa.
Typ się chciał dopytać, czy będą ostre gwoździe czy jakieś sznurki, ale ekipa grająca rzymian nie czekała na wyjaśnienia tylko go złapali i wynieśli.
Tak było - nie zmyślam - byłem krzyżem.

krolikosus

2021-10-25, 20:09
Ukrzyżowali go na końcu ?? Bo tak nieśli 8-)

Ukrzyżowali go na końcu ?? Bo tak nieśli

bania88

2021-10-25, 20:09
KFCnigget napisał/a:

ale jeśli ktoś potrzebuje religii żeby wiedzieć co jest dobre a co złe to chyba też ma coś z głową, prawda?



Masz rację, ale źle myślisz. Jest takie coś jak psychologia tłumu. Motłoch/tłum, to coś innego niż jednostka. Jednostka wiary nie potrzebuje, ale tłum już tak.

Swoją drogą, Biblia to akurat zbiór bardzo uniwersalnych wskazówek i przypowieści.
Dobrze było to pokazane w filmie "Księga Eli", gdzie wszystko rozchodziło się o Biblię i jej treść, a nie wiarę.

ellsworth

2021-10-25, 20:10
Manii napisał/a:

Ciemnogrod reprezentuja takie niedojeby jak ty co nie czaja jak wazna jest religia w przetrwaniu zachodniej cywilizacji i kultury....
Ludzie zawsze znajda sobie jakas religie czy bedzie to wiara w boga czy wiara w Lenina. Chrzescijanizm wypelnia proznie ktora w moze byc wypelniona czyms znacznie gorszym....w sumie juz jest wypelniona przez koumunizm ktory zaczyna byc totalitarny.
W stanach doszlo do t tego ze powiedzenia slowa "nigger" jest grzechem smiertelnym, ludzie traca kariere nawet jak uzyja teglo slowa cytujac co ktos innny powiedzial a czarne nieomylne samice sa czczone jak Marie Dziewice przez sojowcow z wypranymi mozgami przez Netflixy, HBO in CNNy. pejsubuki i twittery. Jacy czarni naprawde sa to kazdy sadol (poza paroma zj***nymi lewakami) wie z niekonczacego sie zrodla materialow. Oczywiscie nie kazdy czarny jest zly, ci co tak twierdza to tez sa zjeby i Janusze...ale badzmy obiektywni.
Sam nie jestem religijny i nie wieze w spersonifikowanego Boga ale nigdy nie bede plul na religie jak komuchy i uzyteczni debile....husarzu ty k***a ty



pie**olisz takie głupoty, że aż obraża to elementarną logikę. W stanach? W stanach?? Tepy idioto, stany to najbardziej religijne miejsce tzw. cywilizacji zachodniej, przy którym każdy jeden europejski kraj jest skrajnie ateistyczny.

programista4k

2021-10-25, 20:19
a ja chodzę do kościółka i polecam wszystkim

purunkpustunk

2021-10-25, 20:38
To na pewno był Bunt na Bounty

Jesse.Pinkman

2021-10-25, 21:11
programista4k napisał/a:

a ja chodzę do kościółka i polecam wszystkim


Jeśli potrafisz wyłączyć się na chwilę i odciąć od tego całego syfu związanego z polityką, hajsem i pedofilią w kościele to wbrew pozorom nie jest to faktycznie takie straszne miejsce. Sam lubiłem kiedyś raz na jakiś czas na parę minut wstąpić chociaż już 2 lata tam nie byłem.

HermanVonSztolc

2021-10-25, 22:08
k***a ludzie to debile... gościu chciał koloratkowemu pedofilowi wymierzyć sprawiedliwość (r*chał czy nie r*chał nie ważne... te k***y do jednego wora i do wisły... ewentualnie buga) a ci go obezwładniają a gangster w koloratce jak Padre Don Vito... siedzi i błogosławi ręką swoim żołnierzom... Ludzie to debile

Manii

2021-10-25, 23:03
ellsworth napisał/a:

pie**olisz takie głupoty, że aż obraża to elementarną logikę. W stanach? W stanach?? Tepy idioto, stany to najbardziej religijne miejsce tzw. cywilizacji zachodniej, przy którym każdy jeden europejski kraj jest skrajnie ateistyczny.



Zalezy gdzie sp***olino.

Sa stany bardzo lewackie np Kalifornia, Nowy York, Washington (ogolnie Zachodnie i Wschodnie wybrzeze) a sa i religijne np Texas czy Floryda. W kazdym stanie tzw Twitter Mob moze dojechac twoja kariere jak powiesz cos jest niepoprawne politycznie. Kazdy stan robi sie coraz bardziej lewacki bo komuchy sp***alaja ze swoich zrujnowanych utopi do stanow jak Texas ale dalej glosuja na lewakow.

Widzisz, chciales tu zablysnac a zrobiles z siebie kretyna.

ellsworth

2021-10-25, 23:47
Manii napisał/a:

Zalezy gdzie sp***olino.
Sa stany bardzo lewackie np Kalifornia, Nowy York, Washington (ogolnie Zachodnie i Wschodnie wybrzeze) a sa i religijne np Texas czy Floryda. W kazdym stanie tzw Twitter Mob moze dojechac twoja kariere jak powiesz cos jest niepoprawne politycznie. Kazdy stan robi sie coraz bardziej lewacki bo komuchy sp***alaja ze swoich zrujnowanych utopi do stanow jak Texas ale dalej glosuja na lewakow.
Widzisz, chciales tu zablysnac a zrobiles z siebie kretyna.



Powiedz mi, po ch*ja dalej brniesz w tą piramidalną bzdurę?? Kalifornia lewacka? W dupie byłeś, gówno widziałeś, myślisz że Kalifornia kończy się na kilku miastach. Tam mieszka więcej ludzi niż w Polsce i co do całości, to Polska jest przy Kalifornii bardziej lewacka, co widać jasno i wyraźnie choćby po tym:


Manii

2021-10-26, 02:14
ellsworth napisał/a:

Powiedz mi, po ch*ja dalej brniesz w tą piramidalną bzdurę?? Kalifornia lewacka? W dupie byłeś, gówno widziałeś, myślisz że Kalifornia kończy się na kilku miastach. Tam mieszka więcej ludzi niż w Polsce i co do całości, to Polska jest przy Kalifornii bardziej lewacka, co widać jasno i wyraźnie choćby po tym:



Macisz wode plebie i zwodzisz dyskusje na zj***ny Januszowy tor.

Zafiksowales sie na tych swoich religijnych statystykach w Stanach a to ma ch*ja wspolnego z moja oryginalna przeslanka. Wskaz debilowi palcem ksiezyc to ten pie**oli o twoim palcu

Wspomnialem o stanach jedynie podajac przyklad jak komunizm staje sie religia. Cos ci sie tu nie zgadza cwaniaczku ze ludzie sa tam "canceled" za samo egzkwowanie wolnosci slowa, obraze czarnego majestatu i innych nowych uprzywilejwancch grup?? Zablysnij na ten temat teraz.

I kto tam najbardzie stoi za takim stanem rzeczy? Prawica czy lewica? Najwieksze agregaty lewackiej propagandy czyli Krzemowa Dolina i Hollywood to gdzie sa?? Uslyszales to co chciales i sie osrales. Globtroter j***ny, lol... Januszek byl u cioci w Arizonie na wakacjach i amba mu odj***la XD.

W stanach duzo osob wierzacych w boga glosuje na lewakow bo sa otaczani lewacka propaganda z kazdej strony. Znam osobiscie ludzi ktorzy sa religijni a glosowali na Bidena. Oprocz tego jest tam od zajoba Latynoswo ktorzy sa relgijni w ch*j ale glasuja na lewakow z wiadomch powodow (moze nie dla takich zjebow jak ty) wiec wsadz sobie ta grafike w dupe.

Kto amebo jest u wladzy w najistotniejszych miastach typu Los Angeles, New York, Detroit, Chicago, San Francisco, Seattle itp gdzie bezrobocie, przestepczosc i bezdomnosc i podatki wymykaja sie spod kontroli ? Prawicowcy?? Jebnij sie w leb na dobranoc moze obudzisz sie mniej glupi.

notak

2021-10-26, 06:52
jak zwykle pod takimi tematami, największą gównoburzę robią trolle z profilem ateisty

Jotek

2021-10-26, 18:23
a o co mogli się kłócić? o dupę ministranta

ellsworth

2021-10-26, 20:24
Manii napisał/a:

Macisz wode plebie i zwodzisz dyskusje na zj***ny Januszowy tor.
Zafiksowales sie na tych swoich religijnych statystykach w Stanach a to ma ch*ja wspolnego z moja oryginalna przeslanka. Wskaz debilowi palcem ksiezyc to ten pie**oli o twoim palcu
Wspomnialem o stanach jedynie podajac przyklad jak komunizm staje sie religia. Cos ci sie tu nie zgadza cwaniaczku ze ludzie sa tam "canceled" za samo egzkwowanie wolnosci slowa, obraze czarnego majestatu i innych nowych uprzywilejwancch grup?? Zablysnij na ten temat teraz.
I kto tam najbardzie stoi za takim stanem rzeczy? Prawica czy lewica? Najwieksze agregaty lewackiej propagandy czyli Krzemowa Dolina i Hollywood to gdzie sa?? Uslyszales to co chciales i sie osrales. Globtroter j***ny, lol... Januszek byl u cioci w Arizonie na wakacjach i amba mu odj***la XD.
W stanach duzo osob wierzacych w boga glosuje na lewakow bo sa otaczani lewacka propaganda z kazdej strony. Znam osobiscie ludzi ktorzy sa religijni a glosowali na Bidena. Oprocz tego jest tam od zajoba Latynoswo ktorzy sa relgijni w ch*j ale glasuja na lewakow z wiadomch powodow (moze nie dla takich zjebow jak ty) wiec wsadz sobie ta grafike w dupe.
Kto amebo jest u wladzy w najistotniejszych miastach typu Los Angeles, New York, Detroit, Chicago, San Francisco, Seattle itp gdzie bezrobocie, przestepczosc i bezdomnosc i podatki wymykaja sie spod kontroli ? Prawicowcy?? Jebnij sie w leb na dobranoc moze obudzisz sie mniej glupi.



O ja pie**olę! Przebiłeś wszelką granicę sp***olenia! Czarno na białym ci pokazałem że pie**olisz głupoty i nie masz bladego pojęcia o czym piszesz a ty dalej będziesz w zaparte brnął, że czarne jest biała a białe czarne, zamiast grzecznie przeprosić za swoje idiotyzmy
Chyba, że jeszcze wyskoczysz mi tu zaraz z jeszcze większym bareizmem i zaczniesz wmawiać, ze ci wszyscy lewacy są ABSOLUTNIE PEWNI że bóg istnieje. :lol: