18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura

CrazyEdek • 2017-12-26, 06:09
Równouprawnienie trzeba egzekwować.


mygyry

2017-12-26, 07:40
Ale się Neo wk***ił :amused:

żmij

2017-12-26, 08:42
Rozumiem, że baby są czasem wk***iające, ale takie coś to przesada. Tylko p*zdy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.

chudy005

2017-12-26, 11:21
Ujęcie z lotu ptaka jak w GTA I :D

Zabójca

2017-12-26, 11:40
Właśnie wczoraj wyj***łem w ryło babsztylowi. Wiem jak to jest, jak szlauf wk***ia...

krasnal_hałabała

2017-12-26, 11:44
Jak jakiś wampir wygląda albo faktycznie jak Neo z Matrixa, mówię wam, żyjemy w świecie fantasy przeplecionym z Since Fiction tylko o tym nie wiemy.

brauza napisał/a:

Rozumiem, że baby są czasem wk***iające, ale takie coś to przesada. Tylko p*zdy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.



Ta, p*zda bo nie przypie**olił, p*zda bo przypie**olił, p*zda bo się zesrał, p*zda bo wstrzymywał... A kiedy ktoś nie jest p*zdą?

żmij

2017-12-26, 12:15
@up
Rozumiem, że napie**alasz swoją żonę/matkę/lewą rękę/siostrę i dzięki temu czujesz się męski? Masz na imię Seba(stian)?

Tudeski

2017-12-26, 12:30
brauza napisał/a:

@up
Rozumiem, że napie**alasz swoją żonę/matkę/lewą rękę/siostrę i dzięki temu czujesz się męski? Masz na imię Seba(stian)?



O czym ty teraz piszesz w ogole?

Yerbaz

2017-12-26, 13:12
Prawie wypadła z mapy

Popitoleniec

2017-12-26, 15:21
@UP
Jak w tekenie, pietro nizej sie beda nak***iac.

krasnal_hałabała

2017-12-26, 20:43
brauza napisał/a:

@up
Rozumiem, że napie**alasz swoją żonę/matkę/lewą rękę/siostrę i dzięki temu czujesz się męski? Masz na imię Seba(stian)?



Nie wiem jakim cudem powiązałeś mój komentarz z przemocą domową, nikogo nigdy nie pobiłem jeśli ci o to chodzi. W komentarzu chodziło o to że jeśli pozwoliłby się napie**alać to też nazwałbyś go p*zdą bo "łooooooooooooooooooooo!!!! dał się pobić babie, co za p*zda!!!!! łooooo!!!!!! uga buga!!!", a powiedz mi w jaki inny sposób można zniechęcić do bicia osobę agresywną jak nie samemu tej osobie przypie**olić? mógł uciekać ale wtedy napisałbyś "ŁOoooooooooo!!!! jaka p*zda! łooooooooo!!! przed babami ucieka, uga buga!".

żmij

2017-12-26, 22:37
krasnal_hałabała napisał/a:



Nie wiem jakim cudem powiązałeś mój komentarz z przemocą domową, nikogo nigdy nie pobiłem jeśli ci o to chodzi. W komentarzu chodziło o to że jeśli pozwoliłby się napie**alać to też nazwałbyś go p*zdą bo "łooooooooooooooooooooo!!!! dał się pobić babie, co za p*zda!!!!! łooooo!!!!!! uga buga!!!", a powiedz mi w jaki inny sposób można zniechęcić do bicia osobę agresywną jak nie samemu tej osobie przypie**olić? mógł uciekać ale wtedy napisałbyś "ŁOoooooooooo!!!! jaka p*zda! łooooooooo!!! przed babami ucieka, uga buga!".


Jest duża różnica pomiędzy reakcją na zagrożenie czy też odparciem ataku, a gonieniem za babą w celu jej znokautowania. Nie rozumiem takich podludzi. Tutaj akurat jest p*zdą, bo jebnął. I nie wykręcaj kota ogonem.