18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem przez Demoludy - Serbia (odc.4)

asco • 2016-03-03, 23:20
O łapaniu stopa, myciu nóg i śmierdzącym z braku higieny śpiworze.

nekromata

2016-03-03, 23:36
Dajcie już spokój bo druga "moda na sukces" się z tego robi... Fajnie się oglądało, ale odgrzewanie kotleta milion pińćset razy już nawet nie jest ciekawe. Dla "Miszy" zawsze piwo, ale już nie na sadolu.

Cyrk

2016-03-04, 00:21
k***a. Na Kołymę się nawet przyjemnie oglądało, ale w tej nowej serii to widać, że mu odpie**oliło od popularności i te jego monologi są takie napompowane jak nie przymierzając kazania w kościele. I to przekonanie o własnej wyższości epatujące z praktycznie każdego ujęcia. "Nie tak się łapie stopa", "źle się spakowali - ja jestem spakowany lepiej", "źle wybrali miejscówkę", "amatorzy zwiedzają miasta, a ja prawdziwy tru podróżnik zabite dechami wiochy" i tak k***a przez cały film. Nie mogę tego oglądać...

PS. Było już k***a to napompowanie widać w pierwszej serii, jak po czasie dodawał swoje "przemyślenia" zamiast oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ale to co odpie**ala w tej serii to już przechodzi ludzkie pojęcie.

pi...........ja

2016-03-04, 13:47
Niestety zniszczyliśmy go. Znaczy sława, ale z powodu naszej oglądalności. Teraz tylko można obejrzeć do końca Kołymę.

Lololoney

2016-03-04, 16:47
Cyrk napisał/a:

I to przekonanie o własnej wyższości epatujące z praktycznie każdego ujęcia. "Nie tak się łapie stopa", "źle się spakowali - ja jestem spakowany lepiej", "źle wybrali miejscówkę", "amatorzy zwiedzają miasta, a ja prawdziwy tru podróżnik zabite dechami wiochy"


Nie to, że się czepiam, albo go bronię, ale nie sądzisz, że to czego dokonał (czyli wyprawy przez współczesną Rosję), przeżył i wrócił cało - chyba daję mu prawo do takich stwierdzeń... Chociaż fakt delikatnie mu odj***ło, ale zobaczymy później, bo to dopiero początek wyprawy i się chłopak przestawia...

Cyrk

2016-03-04, 19:00
Lololoney napisał/a:


Nie to, że się czepiam, albo go bronię, ale nie sądzisz, że to czego dokonał (czyli wyprawy przez współczesną Rosję), przeżył i wrócił cało - chyba daję mu prawo do takich stwierdzeń... Chociaż fakt delikatnie mu odj***ło, ale zobaczymy później, bo to dopiero początek wyprawy i się chłopak przestawia...

Na świecie jest cała masa ludzi, którzy zwędrowali wielokrotnie więcej i tak się nie puszą. Odj***ło mu i tyle. Teraz tylko koleś z siatką z biedry zostaje ;)

szpajder

2016-03-05, 09:17
Lubiłem oglądać jego filmy. Ale pierwszego sezonu nie dokończył, zaczął wrzucać drugi, po czym teraz będzie przerwa, bo chce pokazać jak to pił alko z ciapakami w Calais. k***a, wszystko na raz, a nic do końca. ch*jnia się zrobiła odkąd ma "menadżera".

rurkowiec

2016-03-06, 12:44
Jesteście zazdrosnymi amebami tyle wam powiem.