18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem na koniec świata

Zefir282828 • 2015-02-01, 22:07


Krótki urywek z ponad 60 godzin materiałów wideo z nieudanej wyprawy dookoła świata. W tej punkt zwrotny stanowi portowe miasto Magadan nad Morzem Ochockim w Rosji.

Kosa1994

2015-02-01, 23:21
Szacun dla twórcy filmiku, fajna akcja:) Rozwaliło mnie to auto w rzece, auto pod wodą do połowy a ten na wszelki wypadek wycieraczki włączył :D

mateusz243

2015-02-01, 23:47
Mnie rozj***l tekst
-Ja z obcokrajowcem... Pan Polak... Po dordze podebralismy
-Ty juz wiecej nie pijesz
:mrgreen:

Zawulon

2015-02-02, 00:11
kexio napisał/a:

Ahh ta propaganda zachodnia, że ruscy źli. A tutaj całkiem przyjaźni :D



Przyszedłby rozkaz rjezat lachy pany i Ci sami ludzie wsadziliby mu kose w żebro. Ogólnie bardzo fajni ludzie ale dopóki im przytakujesz i nie rozmawiasz na drażliwe tematy, wtedy strach się bać

cynku

2015-02-02, 00:44
ej co sie dzieje z tym przychlastem co w listopadzie wyszedł do okoła polski? Zamarzł już? Gdzie film?

brt1529

2015-02-02, 01:31
Co koleś przeżył i gorzały wychlał to nikt mu tego nie odbierze :mrgreen:

an...........ad

2015-02-02, 01:42
Zawulon napisał/a:



Przyszedłby rozkaz rjezat lachy pany i Ci sami ludzie wsadziliby mu kose w żebro.



Aleś ty durny :roll:

Cryo

2015-02-02, 01:43
kexio napisał/a:

Ahh ta propaganda zachodnia, że ruscy źli. A tutaj całkiem przyjaźni :D


Tacy przyjaźni, że nie raz dostał w gębę o czym przeczytasz na jego facebooku. Logiczne, że zwyczajni ludzie przyjmują obcokrajowców ciepło.

HiroTailo

2015-02-02, 01:45
Pamiętajcie, ludzie, nieważne czy z Polski, Rosji, czy innego wyp*zdowa są i będą dla was przyjaźni. Nie jest też ważny poziom iq czy poziom dobrobytu. Cała reszta to sprawa tylko i wyłącznie rządu danego kraju i jego propagandy. 3 wypady do Rosji, w tym Białoruś i ani 1 złej sytuacji, a wierzcie mi, kusiłem los nie jeden raz.

Ucholski

2015-02-02, 02:07
Sam chciałbym wybrać się na takie coś ale nie sam :D

mmichalus

2015-02-02, 02:35
tak do końca kolorowo nie było

"Niestety, wojna z Ukrainą odcisnęła piętno na Rosjanach. Często byłem uważany za "podjudzacza ukraińskich faszystów". Pięć razy dostałem za to w twarz i raz gonili mnie z nożem. Co najśmieszniejsze, wcześniej piłem z tymi ludźmi wódkę – uśmiecha się podróżnik. – Myśleli że jestem spadochroniarzem NATO. Musiałem ratować sprzęt z samochodu zatopionego przez pijanego Rosjanina, nazywali mnie nawet Jamesem Bondem i próbowali zniszczyć mój zegarek, biorąc go za szpiegowski sprzęt – wylicza."

wojni

2015-02-02, 02:42
Jason-X napisał/a:

A czemu nieudana? Ruskie go w dupę wyłatali ?



Przykry jesteś kolego.
Gość coś zrobił był gdzieś pozwiedzał, a ty siedzisz w domu i na dodatek takie ch**owe komentarze dodajesz...
Wyjdź z domu zobacz coś więcej niż matkę która cię utrzymuje.

vass

2015-02-02, 02:44
Polacy zobaczyli, że się za darmo można naj***ć i już by wszyscy tam jechali ;)

Sniper6

2015-02-02, 02:58
Ma ktoś jego profil na fb czy gdzie indziej.?

lukas0017

2015-02-02, 09:15
Sam mieszkam w Rosji od 1,5 roku, wiem jacy są ludzie tutaj zwłaszcza na prowincji, gdzie mieszkają prości Rosjanie (i nie tylko zresztą). Film dobrze oddaje to jak gościnnie podejdą do obcej osoby, obcokrajowca, jeśli tylko i on podejście ma zdrowe i pokojowe. Piją sporo, to fakt, ale niestety większość z nich pracować nie lubi i zajęciem jest właśnie chlanie. Władzy niestety to na rękę, bo przecież obywatel zapity to zgodzi się na wiele, byle tylko gorzała nie podrożała i fajeczki oczywiście. Pozdrawiam autora i wielki browar za odwagę :)