18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem na Kołymę - Droga "Kołyma" (odc. 28)

Kotliczek • 2015-12-10, 19:44
Kolejny odcinek podróży znanego społeczności sadistic Miszy (40 minutowy) ;-)

deepweb

2015-12-11, 02:51
@Kotliczek: ch*j mnie obchodzi wycieczka jakiś pajaców, którzy mają problem z zar*chaniem i z tego powodu robią wycieczkę w-p*zdu-gdzieś?
No ja jebie. Zero pomysłu na życie - nie ma r*chania to wrzucę się w tryb "jestę podróźniekię".
Jak można tak sobie życie sp***olić. :-/

PS: zgadzam się z Ferben: wypie**alaj z tym na kwejka.

PPS: pozdro dla Południk Zero z Wwy. ;-D!

corpo_kills_me

2015-12-11, 13:06
deepweb napisał/a:

@Kotliczek: ch*j mnie obchodzi wycieczka jakiś pajaców, którzy mają problem z zar*chaniem i z tego powodu robią wycieczkę w-p*zdu-gdzieś?
No ja jebie. Zero pomysłu na życie - nie ma r*chania to wrzucę się w tryb "jestę podróźniekię".
Jak można tak sobie życie sp***olić. :-/

PS: zgadzam się z Ferben: wypie**alaj z tym na kwejka.

PPS: pozdro dla Południk Zero z Wwy. ;-D!



Masz rację. Lepiej walić konia przed kompem...
Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Ktoś udowodnił, że coś potrafi (np kiedyś był materiał o facecie co znał 100 riffów na gitarze i przedstawił ewolucję rocka) albo, że dokonał czegoś oryginalnego i przeżył przygodę życia jak Misza a wy (zwracam się do niektórych Sadoli) potraficie tylko rzucić tekst "co za frajer pewnie nie ma dziewczyny i dlatego to robi". Noż k***a nie jest to nawet żałosne tylko zajebiście niskie i prymitywne. Ludzie pokonują swoje słabości a ty pewnie nic nie potrafisz poza zawodowym hejtem. Nie sztuka mieć dziewczyne tylko jeszcze jakoś przeżyć ciekawie życie i mieć interesującą osobowość.

ch*j W DUPE CWANIAKOM W NECIE.

Dziękuję dobranoc.

br00klyn69

2015-12-11, 13:48
E tam, ten gość akurat zawsze spoko.
Wiadomo, że nie każdem przypasuje to co robi i jak robi, no ale przecież przymusu oglądania nie ma. Skoro filmik ląduje tutaj to znaczy, że wystarczająca ilość ludzi jest tym zainteresowana. Sam z chęcią oglądam go od samego początku, chociaż ostatnie kilka odcinków musiałem trochę przewinąć tu i ówdzie (jednak konwencja ciągle ta sama, właściwie robi ciągle to samo, krajobrazów za dużo już nie pokazuje, więc trochę się jednak nudzi po czasie), ale nie można mu zarzucić najgorszego, że jest typowym stulejarzem zza monitora. Nie jest nawet przeciętnym typkiem, których mija się 1000 na ulicy (jeść, pracować, srać, spać, r*chać), idąc co rano do roboty. Typek w kilka lat zwiedził i przeżył tyle, ile my pewnie w tych 1000 właśnie, nawet razem wziętych, nie przeżyjemy do końca życia. I za to, chyba, należy mu się jakiś tam szacunek, choćby delikatny.
Jeszcze raz - nie lubisz, nie oglądaj, nie spamuj, nie pie**ol smętnych kalafioro-farmazonów... tylko nie ubliżaj typkowi, który po prostu ma pasję, realizuje ją, zajebiście się przy tym bawi i jeszcze pewnie ma z tego jakiś tam kawałek 5zł.
A już zupełnie na marginesie, to ogląda go tyle ludzi i rozpoznaje go już tyle ludzi, że pewnie wbija na dowolną imprezkę, nawija makaron na uszy tej czy tamtej, że to on, opowiada 10 swoich historii z wypraw, a później zawija tam czy tamtą (lub obie) na swoją studencką wynajętą metę i pozamiatane po imprezie.
Jedyna szkoda, że nie poleciał z tematem trochę jak "przez świat na fazie", czyli, że nie ogarnął wrzucania materiałów praktycznie "na żywo". Świadomość tego, że cała wyprawa skończyła się ponad rok temu, a on już zdążył zaliczyć następną i przygotowuje ją do wrzucenia jako serię na swój yt, jednak trochę wypala zabawę... ale i tak, koniec końców: Misza napie**alaj! :)

Pokój.

idejakprzecinak

2015-12-11, 13:52
deepweb napisał/a:

@Kotliczek: ch*j mnie obchodzi wycieczka jakiś pajaców, którzy mają problem z zar*chaniem i z tego powodu robią wycieczkę w-p*zdu-gdzieś?
No ja jebie. Zero pomysłu na życie - nie ma r*chania to wrzucę się w tryb "jestę podróźniekię".
Jak można tak sobie życie sp***olić. :-/

PS: zgadzam się z Ferben: wypie**alaj z tym na kwejka.

PPS: pozdro dla Południk Zero z Wwy. ;-D!




a skąd ty k***a wiesz czy on tam codziennie nie r*chał? może ma swoje jakieś seks-taśmy z podróży ale ich nie pokaże?

Najprościej hełm polerować przed kompem nie?