18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autopsje młodych kobiet

marinis • 2018-07-28, 23:35
Prawie każdego dnia jakaś młoda kobieta umiera śmiercią nagłą (wypadek, samobójstwo lub morderstwo), a co za tym idzie ma zawsze robioną sekcję zwłok.
Niestety takich filmów nigdzie nie mogę znaleźć.
Jedyne co widziałem to jakieś stare filmiki z sekcji egzotycznych kobiet (głównie pochodzenia azjatyckiego).
Wiecie może czy takie nagrania z udziałem europejskich lub amerykańskich dziewczyn w ogóle istnieją w internecie?

Nikczemny_Płód

2018-11-16, 21:12
Abraxus napisał/a:

k***a gościu jesteś bardzo chory. Potrzebujesz leków i lat terapi.
Wiem, że ludzie są poj***ni i różne rzeczy ich rajcuja ale walenie konia do filetowanych zwlok to jest maksymalnie poj***ny odpal. Jesteś bardziej jebniety niż Hannibal lecter, czerwony smok i Ted bundy.



Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety? :blowjob:

TB303

2018-11-16, 21:18
Nikczemny_Płód napisał/a:



Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety? :blowjob:


Nic. Pod warunkiem, że nie udajesz zgorszonego wszystkim, obrońcą moralności, jak autor tematu.

is...........ay

2018-11-16, 21:47
Nikczemny_Płód napisał/a:

Co jest złego w masturbacji do zdjęć/filmów martwej rozkrojonej kobiety? :blowjob:

Nic.
TB303 napisał/a:

Nic. Pod warunkiem, że nie udajesz zgorszonego wszystkim, obrońcą moralności, jak autor tematu.

W tym też nic złego nie ma. Po prostu nie trawię takich ludzi jak OP i z tego, co widzę, inni w temacie też za nim nie przepadają. To sprawa osobista, a typ jest miałką p*zdą z przerośniętym ego.

marinis

2018-11-20, 04:00
Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.

I nie wiem dlaczego jest tak wielu idiotów, którzy uważają, że jeśli ktoś szuka sekcji zwłok ładnych dziewczyn to w celu masturbacji.

Dlaczego tępakom tak trudno zrozumieć, że to jedynie ciekawość, urozmaicenie i co najważniejsze estetyka.

Mi się od zawsze podobało to co ładne.
I tak właśnie, bo sekcja zwłok też może być ładna gdy dziewczyna jest ładna.

Powiedzmy młoda, ładna dziewczyna zatruje się tlenkiem węgla. Wtedy ją zabierają i robią sekcje zwłok, a ona nadal świetnie wygląda.

Wtedy to jest naprawdę estetyczne.
A robienie sekcji zwłok zniszczonego ciała czy ciała starszej osoby jest dosyć wstrętne.

Podobnie z porodami.

Jak rodzi ładna i młoda dziewczyna, to jest to piękne i estetyczne, a jak rodzi stara i pomarszczona baba to ohydne.

I tak jest praktycznie ze wszystkim.

Właśnie dlatego szukam sekcji zwłok młodych i ładnych dziewczyn.

Niestety najlepsze sekcje zwłok nie są pokazywane dla świata, ale odbywają się za murami zakładów medycyny sądowej.

is...........ay

2018-11-20, 06:47

TB303

2018-11-20, 15:52
Cytat:

Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.


No właśnie! Opowiedz nam, jak to jest? Jakie emocje temu towarzyszą i jak potężne masz orgazmy? :amused:

marinis

2018-11-20, 16:29
isitsaturday napisał/a:

Obrazek


Lepiej czytaj to może zmądrzejesz i nie będziesz wypisywać głupot.

Wiewór

2018-11-21, 20:04
Cytat:

Nie wiem jak trzeba być zboczonym i nienormalnym człowiekiem, żeby masturbować się do zwłok.

Dobrze, że chociaż sobie zdajesz sprawę, że jesteś grubym pok***em
Świadomość, oznacza, że jeśli podejmiesz natychmiast leczenie psychiatryczne to jest dla ciebie szansa
Chociaż nie zazdroszczę Ci. Iść do lekarza i powiedzieć mu, że się czepiasz do rozpłatanych zwłok, rozjechanych dzieci, bijących się nastolatek...