18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autoportrety

Darzla • 2012-10-26, 13:12
Zdjęcia pochodzą z galerii Kyle'a Thompsona








Reszta w komentarzach
Źródło

Mr.Drwalu

2012-10-26, 13:26
Niech całego siebie podpali. ;) Wtedy będzie to najlepszą sztuką jaką kiedykolwiek odj***ł. :emo:

BongMan

2012-10-26, 15:41
Pierwsze zdjęcie - prawie jak Ghost Rider.

genghiskhan

2012-10-26, 21:05
za dobre fotografie stawiam svijanego i bernarda!

ko...........ld

2012-10-26, 22:47
Dobry jest skurczybyk. Porąbany, ale dobry;)

caiprissima

2012-10-27, 08:36
Dla mnie mega fotki, cudowne kadrowania, świetne uchwycenie ruchu, niektórzy będą pie**olić pewnie, że kolejny niewyżyty Hipster, że co to za gówniana sztÓka, no ale cóż. Ja dostrzegłam w tych zdjęciach naprawdę wiele magii, piwo :)

WinterWolf

2012-10-27, 08:39
Mr.Lumberjack napisał/a:

Niech całego siebie podpali. ;) Wtedy będzie to najlepszą sztuką jaką kiedykolwiek odj***ł. :emo:


Rozumiem że to Sadistic i w ogóle... Ale na Twoim miejscu skończyłbym pie**olić takie głupoty, bo potrolować to Ty możesz sobie na kwejku. To się nazywa sztuka. Chłopak coś robi i zajebiście mu to wychodzi. a Ty zwyczajnie siedzisz przed monitorem 25/7 i jedyne okna jakie widzisz, to w windows'ie. So, GTFO i nie czepiaj się tematów myśląc że piwko dostaniesz za to...

Autor jako jeden z wybitniejszych. Pokazuje sztukę która, mimo udziału sporego PS'a, potrafi ładnie dotrzeć do odbiorcy. A pomysłowości i psychodeli można jedynie pozazdrościć.

Kryn3k

2012-10-27, 09:51
WinterWolf napisał/a:


Rozumiem że to Sadistic i w ogóle... Ale na Twoim miejscu skończyłbym pie**olić takie głupoty, bo potrolować to Ty możesz sobie na kwejku. To się nazywa sztuka. Chłopak coś robi i zajebiście mu to wychodzi. a Ty zwyczajnie siedzisz przed monitorem 25/7 i jedyne okna jakie widzisz, to w windows'ie. So, GTFO i nie czepiaj się tematów myśląc że piwko dostaniesz za to...

Autor jako jeden z wybitniejszych. Pokazuje sztukę która, mimo udziału sporego PS'a, potrafi ładnie dotrzeć do odbiorcy. A pomysłowości i psychodeli można jedynie pozazdrościć.


Chyba Cię trochę ta sztuka przerasta... Bo straszne smuty pie**olisz. Przecież nie każdemu musi się to podobać i może w komentarzach wyrazić również swoją dezaprobatę :P

Mentorstajl

2012-10-28, 09:02
Ale przypie**olony,krejzol :krejzi: