18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autonomiczny motocykl

~Velture • 2018-12-24, 13:06
W Indiach już mają autonomiczne motocykle a wy polaczky dalej się rozbijacie w sfojih gólfah 2 a jak kolega porzyczom to trujkah?
:krejzi:


Gymnorhinus

2018-12-24, 13:36
Polaczki nic swojego nie mają, wszystko na raty albo kredyt.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-24, 22:30
Po prostu motop*zduś założył czapkę niewidkę. Koło wierzyciela wracał...

wu...........py

2018-12-25, 00:17
Gymnorhinus napisał/a:

Polaczki nic swojego nie mają, wszystko na raty albo kredyt.

dobrze ze Twoi niemieccy panowie wszystko Ci fundują, za pomocą kradzionego złota.

Maras76

2018-12-25, 13:46
jak czytam o "polaczkach"to myślę że autor jest niedowartościowaną p*zdą która zahaczyła się w jakimś pie**olniku w de albo uk i stamtąd filozofuje. piedoli na polskich stronach bo w jezyku kraju w którym się obecnie odpolaczkowuje jeszcze pisać nie umie i byłby tam pośmiewiskiem. i od razu lżej mi na sercu bo takie sieroty każdego dnia budzą się z bólem dupy i świadomoscią że nastał kolejny dzień w którym będzie stękał w języku kórego jeszcze nie ogarnął. ch*j wam w dupę drodzy euroentuzjaści. w życiu wszystko kołem wraca i skoro wy nie szanujecie swojego kraju to was nie będą szanowali tam gdzie spełniacie swój sen o dobrobycie . wesołych świąt

jasypan

2018-12-25, 16:01
k***a nie da się czytać tego gówna, po ki ch*j robicie te błędy w tytułach i opisach? Ani to zabawne, ani fajne.

TB303

2018-12-25, 16:06
Maras76 napisał/a:

jak czytam o "polaczkach"to myślę że autor jest niedowartościowaną p*zdą która zahaczyła się w jakimś pie**olniku w de albo uk i stamtąd filozofuje. piedoli na polskich stronach bo w jezyku kraju w którym się obecnie odpolaczkowuje jeszcze pisać nie umie i byłby tam pośmiewiskiem. i od razu lżej mi na sercu bo takie sieroty każdego dnia budzą się z bólem dupy i świadomoscią że nastał kolejny dzień w którym będzie stękał w języku kórego jeszcze nie ogarnął. ch*j wam w dupę drodzy euroentuzjaści. w życiu wszystko kołem wraca i skoro wy nie szanujecie swojego kraju to was nie będą szanowali tam gdzie spełniacie swój sen o dobrobycie . wesołych świąt


Zamiast pouczać innych o Polskości, pierw naucz się pisać po Polsku, analfabeto pieprzony :idzwch*j:

wu...........py

2018-12-25, 17:23
jak ja nie lubie tej rudej k***y veltura.... j***ne cwe*isko

reltiH

2018-12-25, 17:28
Polak wszystko co kupuje, ma od żyda plugawego :( Niestety w rządzie jest tyle żydów, że to się w pale nie mieści. Precz z żydami w Polsce i na całym świecie!!! Niech zdychają!!!

xiro

2018-12-25, 20:18
skuter sp***ala przed hindusem zeby ten znowu sie nie rozj***l nim pod jaka ciezarowka :D

zenasek

2018-12-26, 00:15
No dobra ale dokad ten motocykl tak zapie**ala, Ksiezyc, Mars, jakies info?

panta_rhei

2018-12-26, 02:05
Mają swoje mają. A długi to czyje?

Allatar

2019-01-11, 00:40
:O czy mi się wydaje, czy na zwolnionym tempie widać jak wraca motocyklem ghost rider ? :D