18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Autonomiczna drezyna do szmuglowania papierosów

blerhs • 2018-01-21, 22:47
Białoruscy pogranicznicy wieczorem 11 stycznia zatrzymali nietypowy pojazd nadjeżdżający torami od strony Litwy. Okazało się, że to… bezzałogowa, zbudowana chałupniczo, drezyna, przystosowana do przemytu papierosów. Pojazd został zatrzymany kopnięciem a o sytuacji poinformowała białoruska Straż Graniczna, a za nią telewizja Biełsat.

Urządzenie zostało zbudowane domowym sposobem. Składa się z silnika elektrycznego napędzanego dwiema bateriami i siatki, która pozwalała na przewiezienie niewielkiego towaru. Drezyna jechała pusta, więc białoruskie służby sądzą, że albo było to rozpoznanie trasy i test nowej formy przemytu, albo, co zaznacza opisujący ten przypadek Biełsat, pojazd już przewiózł papierosy na Litwę i wracał pusty.




źródło:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/bialorus-autonomiczna-drezyna-do-szmuglowania-papierosow-zatrzymana-85317.html

T3RMINATOR

2018-01-21, 23:42
Pomysłowość ruskich nie zna granic

NastyRascal

2018-01-22, 06:40
wielkie halo, takie pociagi lataly juz dawno temu w kanadzie.
SWAYZE EXPRESS!

nowynick

2018-01-22, 09:03
Nie wiem jak na Litwie, ale w Polsce kupić prawdziwe ruskie fajki to rzadkość - większość pędzą Polacy w piwnicach na własnym podwórku i tylko kopiują ruskie grafiki na opakowania. Nawet sreberek nie ma jak w normalnych papierosach

asdator

2018-01-22, 09:39
nowynick napisał/a:

Nie wiem jak na Litwie, ale w Polsce kupić prawdziwe ruskie fajki to rzadkość - większość pędzą Polacy w piwnicach na własnym podwórku i tylko kopiują ruskie grafiki na opakowania. Nawet sreberek nie ma jak w normalnych papierosach



co ty pie**olisz, 3/4 domów przy wschodniej granicy zarabia na życie handlując petami od ruskich i to prawdziwymi a nie samoróbką.

radek225

2018-01-22, 09:40
nowynick napisał/a:

Nie wiem jak na Litwie, ale w Polsce kupić prawdziwe ruskie fajki to rzadkość - większość pędzą Polacy w piwnicach na własnym podwórku i tylko kopiują ruskie grafiki na opakowania. Nawet sreberek nie ma jak w normalnych papierosach



Wielki mi problem. Wystarczy nie palić. Szkoda zdrowia i kasy na poj***ny nałóg. Nigdy nawet nie próbowałem popalać, a jak częstowali - odmawiałem.

Lares86

2018-01-22, 10:10
Mnie raczej zastanawia czemu w tych kałachach nie mają wpiętych magazynków.

InSorteDiaboli

2018-01-22, 10:18
@radek225
Nie paliłeś nigdy to nie pie**ol. W marcu będzie 3 lata jak rzuciłem i ani buszka nie ściągłem. Zawsze jednak na samą myśl o kiepku do kawy czy browara czuję się jak z byłą która ciągnęła jak odkurzacz ale złą kobietą była ..

pakicito

2018-01-22, 11:47
i tak lepszy był Litwin, który przemycał fajki dronem własnej roboty; żeby ruskie go nie zestrzelili, myśląc że to szpiegowski, to by dalej latał

radek225

2018-01-22, 13:42
InSorteDiaboli napisał/a:

@radek225
Nie paliłeś nigdy to nie pie**ol. W marcu będzie 3 lata jak rzuciłem i ani buszka nie ściągłem. Zawsze jednak na samą myśl o kiepku do kawy czy browara czuję się jak z byłą która ciągnęła jak odkurzacz ale złą kobietą była ..



Oczywiście, że nie paliłem i nawet nie mam zamiaru zacząć! Mam płacić i to grube siano, by zostać kaleką, albo znacząco skrócić sobie życie? Gdzie tu sens, gdzie tu logika. Tylko ludzie ze skłonnościami sadomasochistycznymi palą oraz ludzie słabi psychicznie, którzy muszą wyniszczać swoje ciało, by odreagować.

zbijok

2018-01-22, 14:10
@up ależ ty k***a masz mocną psychikę
Zaprowadziła Cię na szczyty życiowego sukcesu (doczytałem, że sprzedzajesz w sklepie z telefonami), a perfekcyjne zdrowie pozwoli dłużej się nimi cieszyć ;)

radek225

2018-01-22, 14:27
Zapomniałeś dodać we Własnym sklepie z telefonami i konsolami :) .

zbijok

2018-01-22, 14:28
Ofkors, już nawet wiem, że opatentowałeś wystawianie łyski na balkon ;)

radek225

2018-01-22, 14:42
I trzepię na tym zajebisty hajs.

kenzol

2018-01-22, 16:47
Niech dopie**olą jeszcze większą akcyzę na fajki, to lepsze wynalazki będziemy oglądać ;-)