18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Automatyczny ekstraktor nasienia - Chiny

Ronin69 • 2021-03-08, 21:28
Firma medyczna wprowadziła bezobsługowy automatyczny „ekstraktor nasienia” dla dawców - symulator pochwy. Chiński rząd obawia się zbliżającego się niedoboru nasienia w przyszłości z powodu braku darowizn, dlatego wezwał mieszkańców kraju, aby stanęli na wysokości zadania. :wali:


Rozjebie

2021-03-09, 01:57
Budrys2000 napisał/a:

Teraz się żalisz?
Trzeba było ćwiczyć na wuefie to byś miał szansę w czas sp***olić



Ja stwierdzam fakt a nie sie żale. A ministrantem nigdy nie byłem, bo juz od dzieciaka wiedziałem ze zostają nimi tylko pedały

:lol:

iam_not_a_robot

2021-03-09, 01:59
Chinole od tego postępu technologicznego zapomnieli jak sie wali konia i teraz muszą mieć maszyne

pro_avenger

2021-03-09, 06:49
Rozjebie napisał/a:

Kolega pyta
No bo to pedały przecież. Z własnej woli wyrzekają się kobiet. Jeszcze jak r*chają się miedzy sobą to wyj***ne, ale część z nich bierze się za ministrantów (a reszta udaje ze nie widzi)



Na której plebanii sluzyles?

notak

2021-03-09, 07:24
Sadol jednak nie zaskakuje, bo widzę że siedzi tu kilku skrytych dewiantów, którzy ciągle piszą w kontekscie seksualnym o ministrantach i księżach

jimiq

2021-03-09, 07:35
iam_not_a_robot napisał/a:

Chinole od tego postępu technologicznego zapomnieli jak sie wali konia i teraz muszą mieć maszyne



Oni do wszystkiego mają k***a maszyny

rapidu

2021-03-09, 10:22
Ja mam tą cała maszyne w jednej rece :-P

Rozjebie

2021-03-09, 11:25
pro_avenger napisał/a:

Na której plebanii sluzyles?



Jesteś upośledzony? Masz wyżej odpowiedź

notak napisał/a:

Sadol jednak nie zaskakuje, bo widzę że siedzi tu kilku skrytych dewiantów, którzy ciągle piszą w kontekscie seksualnym o ministrantach i księżach



No bo na logikę: jesteś pedałem, wiesz ze w Polsce raczej będzie ci się żyło z tego powodu ciężko, a wiec wpadasz na pomysł zostania księdzem, gdzie za zamkniętymi drzwiami seminarium będziesz mógł "modlić się" z kolegami bezstresowo :D

bartek046

2021-03-09, 12:03
Myślałem, że nowy sprzęt od Xiaomi.

kuzyng

2021-03-09, 12:42
Są lepsze...




St...........sz

2021-03-09, 13:45
RoboCat napisał/a:

Ale jak sobie wpisali po lewej 16.5cm



Pod koniec pokazało już, że 17 cm

:-D

Wersja w ch*j optymistyczna znając realia.

:mrgreen:

Asuritta

2021-03-09, 17:33
ZAJEBISTE ! już niedługo te k***y babskie niemyte p*zdy przestaną stosować jak to mówią Agresje Bierna na nas tzn. na normalny język FOCHY, dość dyktatury kobiet! chcesz zar*chać bez pie**olenia fochów i proszenia się i bez tabletek na ból głowy lub rachunków za prezenty iSrony itp. kup maszynkę do ciupciania ! ja czekam na roboty z c*pkami nie musi gotować itp. wystarczy że obciągnie i podrapie po pleckach !

Nikczemny_Płód

2021-03-09, 18:13
mygyry napisał/a:

A więc mamy tu księdza



Albo zatartego ministranta :niggasmile: :niggasmile:

Lysyproboszcz

2021-03-09, 21:40
mygyry napisał/a:

A więc mamy tu księdza



Długo mi nie służył. Przestało się to plastikowe ruszać.

Marcin360360

2021-03-10, 06:24
mygyry napisał/a:

A więc mamy tu księdza



99% ksiezy pedofili to lgbt. Jezeli krps pisze ze ksiadz to pedofil próbuje po prostubrobic propagande odwracającą uwagę od gejów. Winą kościoła jest tuszowanie pedofili i za to powinni i są karani. Obejrzyjcie sobie programy na yt i sprawdźcie kogo łapią lowcy pedofili przeważnie są to zwykli ludzie z ulicy z problemami. Nie bronie zadnego księdza pedofila bo dla mnie pedofil to pedofil a co za tym idzie kara smieci. Zobaczcie jeszcze programy odnosnie zmiany płci pr,ez ludzi a zrozumiecie ze wiekszos z nich byla molestowaną/gwalcona przez pedofi(zdecydowana większość pedofili to lgbt)