18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autodupki żołędne..

Halman • 2020-10-09, 19:31

ten w zielonym to pewnie Halman...

Halman

2020-10-09, 21:41
Krzychu5995 napisał/a:

i po co nam pokazujesz zdjęcia z wesela rodziców? LWG chłopaki


uroczystość odbyła się w "Błękitnej Ostrydze"

Halman

2020-10-09, 21:50
daniel1040 napisał/a:

Halman halmanowi halmanem.




35i

2020-10-09, 22:24
Krzychu5995 napisał/a:

i po co nam pokazujesz zdjęcia z wesela rodziców? LWG chłopaki



Skoro tak twierdzisz, to "moi rodzice" przynajmniej mieli wesele. Zazdrość połączona ze wspomnieniami z okna życia?

dzikiefryty

2020-10-09, 23:22
borelli napisał/a:

Jaki wiatr we włosach? Masz obowiązek nosić kask, ale jak widać nawet tego nie wiesz, i tak będę się "kisił" w swojej wygodnej, klimatyzowanej "puszce", a ty tam się rozwal na zakręcie i łeb rozwal, jak ci się kostka brukowa wbije przez czoło w czaszkę, to przynajmniej coś tam będziesz miał, a tą twoją pedalską pasję wsadź sobie w dupę.



jemu chyba nie chodziło o te włosy na głowie XDDD

alucard321

2020-10-10, 08:16
StalowyNożyk napisał/a:

Kiś się w swej puszcze, a ja mam pasję i czuje wolność i wiatr we włosach. Poza tym zajebiście wyglądam w skórkowym kombinezonie, aż się laski oglądają, a ty se siedź w tej puszcze i marnuj życie. Pozdro i manetka w opór



Karyny lubią tych bez mózgu. Bezmózgi lubią Karyny.

LuckyPunch

2020-10-10, 14:58
StalowyNożyk napisał/a:

Uprzedziłeś cwaniaku motocyklistów, a nie lubisz ich bo Cię nie stać na moto.




Hahaha pochwal się czym takim jeździsz motocwe*u ???

dżonyłojlker

2020-10-10, 19:35
LuckyPunch napisał/a:

Hahaha pochwal się czym takim jeździsz motocwe*u ???



Kawasaki ZX12R model z 2000r. bez ogranicznika prędkości do 299 km/h. Przez moja miejscowość przebiega autostradka i ja tam zapie**alam ponad 300 km/h, jak tak zapie**alam to moi kumple z podstawówki mi zazdroszczą, że mi się powiodło w życiu, bo oni w tych puszkach z babą i dzieciakiem a ja zapie**alam i rwe dupy. Ty pewnie też mi zazdrościsz, tylko się nie chcesz przyznać.

Kaszakisza

2020-10-10, 22:23
StalowyNożyk napisał/a:

Kawasaki ZX12R model z 2000r. bez ogranicznika prędkości do 299 km/h. Przez moja miejscowość przebiega autostradka i ja tam zapie**alam ponad 300 km/h, jak tak zapie**alam to moi kumple z podstawówki mi zazdroszczą, że mi się powiodło w życiu, bo oni w tych puszkach z babą i dzieciakiem a ja zapie**alam i rwe dupy. Ty pewnie też mi zazdrościsz, tylko się nie chcesz przyznać.



Jeździsz starą Kawą za 10 koła a się wypowiadasz jakbyś się bujał najnowszym Ducati. Skończ się produkować bo tylko się pogrążasz.

Krzychuj123

2020-10-11, 10:25
StalowyNożyk napisał/a:

Kiś się w swej puszcze, a ja mam pasję i czuje wolność i wiatr we włosach. Poza tym zajebiście wyglądam w skórkowym kombinezonie, aż się laski oglądają, a ty se siedź w tej puszcze i marnuj życie. Pozdro i manetka w opór



Ja pierodle xD a potem walisz w kombinezon? Wylewasz czasami coś z niego?

ELIR

2020-10-12, 17:20
Nie Halman tylko Halama :lol: