18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowy wypadek widziany we wnętrzu

fantastico • 2017-04-04, 02:31
Targanie pasażerów przez efekt wypadku. I kierowcy też.




Loaloa

2017-04-04, 02:51
Ładnie przyaktorzyli, ten jednoczesny zryw z foteli autentycznie robi wrażenie.

madufo

2017-04-04, 10:28
up: nikogo nie śmieszy twoje lewackie pie**olenie. Swoją drogą rozpoznał ktoś co zostalo oznaczone na czerwono ?

Mielzky97

2017-04-04, 14:33
@up
Pierwszy raz na sadisticu ?
Zapraszam do wyjęcia dobrego słownika i wyszukania tam pojęcie ironii , a Twoje próby zabłyśnięcia przez obelgi zostaną przygaszone .
Pozdrawiam

kalijanek

2017-04-04, 18:08
2xup @ nie wypowiadaj się za mnie

S.T.U_Cummins

2017-04-04, 18:55
Prawica to tak się wpieprza w nie swoje życie, a lewicowi żyją jak chcą.

marcin1414

2017-04-04, 19:08
Mielzky97 napisał/a:

@up
Pierwszy raz na sadisticu ?
Zapraszam do wyjęcia dobrego słownika i wyszukania tam pojęcie ironii , a Twoje próby zabłyśnięcia przez obelgi zostaną przygaszone .
Pozdrawiam


Hmm.. Ktoś broni loasroa, multi konto, czy kolejny odpad społeczny..? Oto jest pytanie :szczerbaty:

jamniczek

2017-04-04, 21:04
Niech ktoś to przerobi na Harlem Shake :amused:

plimos

2017-04-04, 22:09

Że nikt tego nie wstawił :mrgreen:

zikoosi

2017-04-05, 14:31
Zadam teraz pytanie... jakim k***a cudem autobusy dalej nie mają pasów. Nie jezdze duzo autobusami ale we wszystkich ktorymi jezdze nie ma pasów. Normalny kierowca za jezde bez pasów dostaje mandat i wogole przej***ne. Widac nikt chyba z posłów co te ch*jowe obowiązki - bo prawami cięzko to nazwac- nie widział jak wygląda wnetrze takiego autobusu w trakcie wypadku a wlasciwie pralki w trakcie odwirowywania*

Dla debili =========

Analogia- autobus bemben pralki.

Ludzie- ubrania w pralce.

Odwirowywanie- w sensie ze sie kreci.

wonder_woman

2017-04-05, 20:03
zikoosi napisał/a:

Zadam teraz pytanie... jakim k***a cudem autobusy dalej nie mają pasów. Nie jezdze duzo autobusami ale we wszystkich ktorymi jezdze nie ma pasów. Normalny kierowca za jezde bez pasów dostaje mandat i wogole przej***ne. Widac nikt chyba z posłów co te ch*jowe obowiązki - bo prawami cięzko to nazwac- nie widział jak wygląda wnetrze takiego autobusu w trakcie wypadku a wlasciwie pralki w trakcie odwirowywania*

Dla debili =========

Analogia- autobus bemben pralki.

Ludzie- ubrania w pralce.

Odwirowywanie- w sensie ze sie kreci.



czyli nie tylko ja widze ten problem, tak jakby autobusy miały tarcze ochronną i ni ch*ja wypadki im sie nie zdarzają, ja bym nawet dała pasy do pociągów tak na zaś, może nie zadziałają tak dobrze w razie czego ale lepiej tak niż latac po całym wagonie

juki

2017-04-05, 21:15
co tam na koncu bylo zaznaczone kolkiem?