18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowy kawał

Radsey • 2024-02-12, 08:37
Czym się różni autobus murzynów, od autobusu Żydów?
Autobus murzynów jedzie do więzienia, a autobus Żydów stoi i ma rurę wydechową do środka.


bercisko

2024-02-12, 08:58
Niczym.
W jedym i drugim jebie w środku.

żmij

2024-02-12, 09:54
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Mam lepszy.
Ile jest kawałów o murzynach?
Zero, bo to wszystko prawda.



A ile jest o żydkach?

SkoPio1

2024-02-12, 10:07
Upewniam się - nadal są jakieś ferie w podstawówkach?
I to dlatego?

xiro

2024-02-12, 10:47
SkoPio1 napisał/a:

Upewniam się - nadal są jakieś ferie w podstawówkach?
I to dlatego?



Niestety po feriach, to zwykle przygłupy tylko

smc

2024-02-12, 10:51
Młodzież szkolna jest dobrze wychowana i nie ma czasu pisać głupot.
Tutaj przesiadują bezrobotni i menele, stąd ten poziom.

Roger Waters

2024-02-12, 14:20
Dowcip mnie nie przeraża, ale Ci co dali piwo...

radek225

2024-02-12, 14:27
Czym się różni autobus murzynów, od autobusu Żydów?
Autobus murzynów jedzie do więzienia, a autobus Żydów jedzie do obozu.

pol616

2024-02-12, 16:06
Z jakich nizin społecznych trzeba pochodzić, aby uznać ten niby dowcip za śmieszny? j***ni idioci jeszcze dają piwa.