18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus zabił 5 osób

Jesse.Pinkman • 2021-10-14, 17:43
Według opisu sprawcą wczorajszego wypadku w Baku jest 19-letni kierowca ciężarówki, który zasnął za kierownicą i uderzając w autobus popchnął go na ludzi.

Oryginalny opis:
spoiler

Kriski

2021-10-14, 18:07
Autobus zabił czy zabito w autobusie?

czyhanastrychu

2021-10-14, 18:45
Mahmud Azizov - niechcący zaslużył na hurysy.

andreas_k

2021-10-14, 20:12
19 lat i kierowca ciężarówki? wow.

Lexter

2021-10-14, 21:06
Nawet się nie obudził bo jedzie dalej :mrgreen:

Kozłastopa

2021-10-14, 22:16
Niezła ściema, tak bardzo spał, że aż zmienił kierunek jazdy żeby się nie wj***ć w barierki, i wjechał równo w swój pas :D . Mocne.

Mocz

2021-10-14, 23:38
Ten dostawczak też chyba kogoś zabił wcześniej

opetaniec

2021-10-15, 00:09
baku baku to jest skład...

jinn

2021-10-15, 07:46
andreas_k napisał/a:

19 lat i kierowca ciężarówki? wow.



On powinien jeszcze przez 5 lat jeździć aixamem z naklejonym zielonym listkiem, a nie ciężarówką.

mocnymarcin5

2021-10-15, 10:54
"Autobus zabił 5 osób" no to trzeba autobus wsadzić do więzienia.

janlew

2021-10-15, 11:27
Cytat:

... w Baku jest 19-letni kierowca ciężarówki, który zasnął


wSAD

2021-10-15, 14:02
Widział że miał spóźnienie to dopomógł.

qoma4

2021-10-16, 22:28
wypadek wypadkiem, powiedzcie mi co to za pojazd?>



wypadek wypadkiem, powiedzcie mi co to za pojazd?>