18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobahn'a vs Polska autostrada

lukrecjo • 2015-06-07, 11:33
Polska Wita


Nie znalazłem po Tagach ani po tytule

RB28DET

2015-06-07, 13:50
Jeszcze nie tak dawno cała A4 pod Wrocławiem tak wyglądała

Policeman

2015-06-07, 13:55
I dobrze, powinny być jeszcze doły z kolcami, a jak wysiądziesz z samochodu na poboczu by zmienić koło, napadają cię policjanci i z powodu nieprawidłowego postoju czy czegoś tam, zabierają prawko i samochód na poczet kary, a samemu idzie się siedzieć 30 lat - do więzienia-obozu pracy w jakiejś kopalni czy kamieniołomie i spłacać dług publiczno-polityczny. Zachciało wam się k***a cudów cudownych partii politycznych, które obiecywały wam, że wyżebrzą wam dotacje i wybłagają budowę obiektów. Macie autostrady fuszerki najdroższe, bo cudowne partie w cudowny sposób rozpuszczają ukradzione pieniądze. Macie k***a swoje cuda na kiju. Jedna osoba wam mówiła - UE nic nie daje za darmo, w ogóle nic nie daje, tylko zbiera. Zabiera firmy, zabiera młodych zdolnych ludzi, zabiera surowce, zabiera suwerenność, a w zamian daje iluzoryczne pieniądze, za których zdobycie trzeba się zadłużać po uszy w ichnich bankach, spłacamy 3*więcej niż niby dostaliśmy na k***a gówna, których nie potrzebujemy typu centrum kongresowe czy park leśny - jakieś ławki dla meneli, finansowany przez UE za 10 mln zł. I tak macie cuda, teraz PiS cuda - UE da na rolników, cuda, miliardy, będzie jak za gierka, sypiące się złoto z nieba.

Jam mawia JKM są dwa wyjścia z obecnego kryzysu i marazmu. Jedno cudowne, a drugie normalne. Cudowne jest takie, że politycy przestaną kraść, a ludzie zaczną głosować na programy gospodarcze w oparciu o rzetelną obiektywną wiedzą. Drugie, zwyczajne, to takie w którym Bóg zejdzie na ziemię i zbawi Polskę. Ja już w cuda nie wierzę.

Sonal

2015-06-07, 13:56
Filmikiem podniecają się Ci co chyba nie jeżdżą po Niemczech czy Austrii i wierzą w jakieś mityczne super autostrady. Są takie jak wszędzie. Jedne odcinki lepsze inne gorsze, średnio tak jak u nas. Na wiosnę też są dziury na drogach miejskich jak u nas.
Karmiony lata tymi mitem dobrze pamiętam pierwszą jazdę do Niemiec.... i czekałem kiedy się w końcu zaczną te autostrady... ok.... ciągle takie sobie, co chwilę ograniczenia do 80km/h... tłumaczyłem sobie: OK, to dopiero wschodnie Niemcy, jak dojadę to zachodnich to dopiero zobaczę... ani się nie obejrzałem i byłem już części zachodnie i nic... dalej normalne drogi, dużo remontów (i ograniczenie do 80km/h i prawie wszędzie policja z fotoradarem) itd.
Ogólnie - jak ktoś za bardzo wierzy w te mity - to się tylko rozczaruje.

KrisCFC

2015-06-07, 13:57
lukrecjo napisał/a:


Nie znalazłem po Tagach ani po tytule



No jak wpisujesz w tagi "j***ć żydów" to ja się nie dziwię, że szukając autostrady nic nie znajdujesz... :amused:

Bertwiadomo

2015-06-07, 14:14
k***a on walcem jedzie?

BityKablem

2015-06-07, 14:17
To wszystko po to żeby kierowca nie zasnął podczas jazdy.

ChangeOne

2015-06-07, 15:38
słynna "patatajka" :)

tranzystor

2015-06-07, 15:46
Nic nowego, czy też zaskakującego ten film nie przedstawia.

pirek

2015-06-07, 15:47
juz dawno naprawili nawierzchnie a filmik stary jak wungiel na ślunsku....

uho82

2015-06-07, 15:48
jechałem do Polski z Belgii przewoźnikiem z Opola, jechał właśnie tą drogą samochodem Renault Trafic. sk***ysyn tak się spieszył, że 140 km/h zapie**alał tą drogą. kto nią jechał to wie jak to mniej więcej wyglądało z perspektywy pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach, jak ja. jaja mnie bolały od podskakiwania. jak ch*jowi powiedziałem żeby zwolnił bo nie jedzie z kartoflami to w ogóle jakby nie słyszał.

Cimek

2015-06-07, 16:07
Pohitlerowska droga, , ściągasz auto z Holandii ,bądź z Niemiec? Przetestujesz auto za darmo po drodze!

chrzanik1992

2015-06-07, 16:12
Super rozwiązanie, jedziesz śpiący do Polski a tu nagle nasza wspaniała droga budzi cię i zmusza do podziwiania pięknych krajobrazów.

The.prophecy

2015-06-07, 16:17
80 km trzepania zawieszenia, tylko się za ch*ja złapać...

clamser

2015-06-07, 17:38
filmik widziałem na kanale auta z niemiec

Siberian_Meat_Grinder

2015-06-07, 17:54
od razy dostajesz kopa w mordę, żebyś nie zapomniał, że już jesteś w Polsce :)