18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Auto Pilot w Audi A7 Sportback

patryk28091991 • 2013-01-10, 22:24


Czy ten bajer będzie przydatny ??? Na pierwsze wrażenie WOW co za fajny bajer , ale po chwili przychodzi myśl jak to auto zachowa się w przypadku pojawienia się innych aut czy też ludzi ? I została jeszcze jedna rzecz do rozwiązania ... Co z kopertami i miejscami dla inwalidów ? Jeśli to będzie tak dopracowane że wszystkie te rzeczy pogodzi to bajer na prawdę dobry !!!

bisfhcrew

2013-01-11, 14:26
Jak ktoś chce auto, które samo jeździ i parkuje to niech jeździ komunikacją miejską.

Kamil3699

2013-01-11, 14:26
super wożonko spuszczał bym sie w tym samochodzi siedzac jako pasażer

zajete1

2013-01-11, 14:43
W jakimś programie było jak Google chyba zrobiło samochód dla niewidomego , mówił ulicę a ono samo jechało miało taką kamerę, która zapie**alała w kółko rejestrowała wszystko itd. fajna sprawa ;)

ol...........69

2013-01-11, 15:17
ciekawe czy potrzebuje trzeźwego "kierowcy" jeżeli będzie kierować za mnie??

Draiks

2013-01-11, 15:18
Ale panowie... To dla kobiet tylko.

marcin90twinturbo

2013-01-11, 15:25
Na filmiku A7 w 3.0 TDI z pakietem S-line, może by to kogoś interesowało :D
Sama furka mega zacna, miałem okazję jeździć nią przez dwa miesiące, a raczej dwoma A7 ; d Jedna była 3.0 TDI druga 3.0 TFSI :> Szczerze polecam TFSI, benzyna z kompresorem to jest to, i ładnej gada od TDI :-) Fajnym bajerem jest wysuwany spojler, można się na światłach pobawić :D

hitman047

2013-01-11, 16:40
Nie dość że kręci tą kierownicą jakby miało padaczkę, to do tego lokaj przy wyjściu jest niewychowanym gburem i pierwszy podaje rękę kobiecie... Co za świat.. Do czego to zmierza?

dami95

2013-01-11, 16:45
Jakby ktoś był głodny:
Kod:
http://antyweb.pl/ces2013-audi-a7-ktore-samo-sie-parkuje-i-przyjezdza-do-nas-na-wezwanie/

Shaint

2013-01-11, 16:51
Ja Was nie rozumiem ku*wa, zachowujecie się jakby samochód był zabawką, "jeżdżę bo mi się podoba, a kto myśli o takich rozwiązaniach to burak". Samochód ma byś środkiem komunikacji, praktyczny, łatwy w obsłudze, bezpieczny i komfortowy, nawet jak w ch*j zaawansowana technologia i skomputeryzowanie by to tego prowadziło to tak powinno być. Kiedyś się jeździło konno, sprawiało to ludziom przyjemność, ale mimo wszystko dzisiaj są samochody, jeździcie dla przyjemności? Możecie się zawsze wybrać na jakiś tor. Trzeba iść z technologia do przodu, a nie się zatrzymywać bo jazda samochodem sprawia Wam frajde...

fejzez

2013-01-11, 17:34
przecież to jest opcja a nie przymus :facepalm:

komandor121

2013-01-11, 18:47
w PL kierowca nie moze wysiasc z auta jak nie zgasi silnika

astronauta

2013-01-11, 18:55
ta po chu ju, ciekawe jak sobie poradzi z zapłatą za postój na płatnym parkingu w galeriach handlowych

skylfer

2013-01-11, 22:43
PanBrowar napisał/a:

Głupota, debilizm i brak zdrowego myślenia. k***a jeszcze trochę to ludzie będą warzywami którym wszystko będzie podane pod sam ryj i jeszcze będą mieli automatycznie podtartą dupę (w Japonii już są takie "cuda"). Już k***a teraz ludzie nie myślą i k***a wiele rzeczy nie są w stanie zrobić (choćby j***nej opony zmienić) a co to będzie jak wszystko zostanie zautomatyzowane? Zresztą @tymgoniepokonamy ma rację, ja pie**olę kto k***a montuje coś takiego do A7 gdzie jazda to czysta przyjemność?



Tak jak w filmie animowanym "Wall-E".

Z drugiej strony zajebista sprawa do trollowania. Jedziesz z kumplem/kumpelą/matką/bratem/ojcem/ch*j wie z kim (kimś kto nie wie o tym, iż posiadasz taki bajer) np. do biedronki i mówisz, że szybko skoczysz po coś tam. Gasisz silnik idziesz do sklepu i zdalnie odpalasz brykę, aby gdzieś pojechała :-D Wyobrażam sobie, jak by osoba siedząca jako pasażer zareagowała :kupa:

wrm_pl

2013-01-12, 10:06
Tu gdzie ja mieszkam tych A7 i generalnie luksusowych fur jezdzi od groma. Masa trophy wives i one wcale nie musza umiec parkowac, musza umiec robic loda. A parkowanie, w gratisie.