18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Auto detailing ..

~McSadol • 2021-12-19, 19:40
.. podobno fura byłego ..


Ustanack

2021-12-19, 19:43
pojedzie na myjnie i wyj***ne

Halman

2021-12-19, 19:45
temu czarnemu w żółtym fajnie sie małpa załączyła..

radek225

2021-12-19, 20:19
Nie ważne co zrobił - kradł, bił, pił, uciekł, jak duża małpa wykluła z siebie małą małpiatkę - jest to jego własność. Z nagraniem poszedłbym do sądu, i jeśli samica negroida ma już jakieś grzeszki na koncie to poszłaby w swoje naturalne środowisko zaraz po buszu - do więzienia. Jak dla mnie dewastacja auta byłego / byłej jest poniżająca. Są dużo bardziej wysublimowane metody na zemstę, a nie latanie z farbami, mąką, colą, czy co tam jeszcze na tym filmie jest.

ququa

2021-12-19, 20:24
radek225 napisał/a:

Nie ważne co zrobił - kradł, bił, pił, uciekł, jak duża małpa wykluła z siebie małą małpiatkę - jest to jego własność. Z nagraniem poszedłbym do sądu, i jeśli samica negroida ma już jakieś grzeszki na koncie to poszłaby w swoje naturalne środowisko zaraz po buszu - do więzienia. Jak dla mnie dewastacja auta byłego / byłej jest poniżająca. Są dużo bardziej wysublimowane metody na zemstę, a nie latanie z farbami, mąką, colą, czy co tam jeszcze na tym filmie jest.




One gotują..... chce pokazać samcowi ze jednak coś potrafi innego niż tylko wypiąć zad...przecież dziki nie wie co to kuchnia

NataliaW

2021-12-19, 21:30
Posypala mąką, polala keczupem... Ciekawe ile myślała nad tak niecnym planem
Zwierzęta i tyle nic wiecej

Mzimu

2021-12-19, 22:33
Ustanack napisał/a:

pojedzie na myjnie i wyj***ne



Pociąć jej twarz. Pójdzie na operację plastyczną i wyj***ne.

PabllosSantoDaSilva

2021-12-19, 23:39
To jakaś ustawka. Jak wspomniano wyżej - mąka i keczup a i czarny w żółtym jakiś nie porywczy.

sothis

2021-12-20, 00:00
NataliaW napisał/a:

Posypala mąką, polala keczupem... Ciekawe ile myślała nad tak niecnym planem
Zwierzęta i tyle nic wiecej



A Ty przypadkiem nie broniłaś namiętnie życia poczętego nawiązując do kościoła i religii?

KonioBijca

2021-12-20, 02:03
Gówniana (czytaj: murzyńska) ustawka. Zachowania i czyny mało agresywne, jak na małpy.

SupremeLeader

2021-12-20, 02:12
sothis napisał/a:

A Ty przypadkiem nie broniłaś namiętnie życia poczętego nawiązując do kościoła i religii?



A co ma przypadkiem jedno do drugiego?

brylant1412

2021-12-20, 06:27
a koleżanka zawsze musi się wpie**olić

7wporzondku

2021-12-20, 09:00
p*zdy zwykle murzynskie

sothis

2021-12-20, 16:01
SupremeLeader napisał/a:

A co ma przypadkiem jedno do drugiego?



Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.

Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym sk***ysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.

SupremeLeader

2021-12-20, 17:11
sothis napisał/a:

Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.
Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym sk***ysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.





sothis napisał/a:

Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.
Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym sk***ysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.



Przypadkiem jesteś debilem który za dużo się domyśla, to już wiem od jakiegoś czasu. Wykaż k***a gdzie ona odnosiła się do całej rasy a nie tylko do tych z nagrania, zrób to albo wsadz sobie głęboko w dupę te twoje ch*ja warte domysły.