18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Austriaccy kibice zdemolowali...

Jesse.Pinkman • 2021-09-30, 21:45
...pub, w którym bawili się fani holenderskiego PSV Eindhoven przed dzisiejszym meczem Sturm Graz - PSV.

KFCnigget

2021-10-01, 13:20
svenio napisał/a:

PSV niie podjął rękawicy bali się wyjść cioty
hitlerowskie??? oj widzę że Towarzysz Bolszewik -Marksista wszystko co nie czerwone albo tęczowe to musi być hitlerowskie , Stalinowsko -Leninowskie Ścierwa
Proletariusze Wszystkich Krajów Łączcie Śie Niech Żyje Unia Europejska Niepokalana Orędowniczka Internacjonalizmu



ale Ty zj***ny jesteś XD siedzą sobie grzecznie w barze i wg CIebie to oni są źli? a Ci pseudo kibico-patrioci rozj***li bar swojemu rodakowi tylko dlatego że jacyś przyjezdni tam siedzieli XD jak tu nie nazywać Was gorszymi od hitlerowców, skoro getta byście tworzyli z powodu tego że ktoś innej muzyki słucha itp. :kawa:

zerwikaptur

2021-10-01, 16:24
dadar123 napisał/a:

Hm, dzięki filmikowi dowiedziałem się, że Austria ma kibiców



Ma i to konkretnych kilka ekip,gdyby takie rzeczy działy się w PL co w Austrii przy kazdej kolejce ligowej taki TVN nie robił by nic tylko by relacjonował wybryki kiboli .
Nie wspominając o Danii czy Szwecji a przodują Niemiaszki w rozrywkach okolofudbolowych .
Jakością w bitce na gole ręce banda na bandę czy na liczby do Polaków jeszcze im daleko ale uliczne tance jak już pisałem - maja fantazje

Córka_Spawacza

2021-10-01, 20:31
@CrookerS

Wrzucę sobie na pudelka. Piękna grafika

:lol:



:lol:



:lol:

ramadanio

2021-10-02, 22:44
O, dawno nie było tych zwierząt nazywanych kibicami, jaranie sie piłką to tragedia a za demolowanie przez to czegokolwiek to już odstrzał z miejsca, z takich śmieci to tylko nawóz może być ;)

Rick_Sanchez

2021-10-04, 14:59
Wyłapać, publicznie rozstrzelać śrutem żeby za szybko nie umarli.

Wepss

2021-10-04, 19:23
Fejk, w Austrii, Luksemburgu i Szwajcarii nie ma takich ameb umysłowych.

radol666

2021-10-05, 13:37
Ummm czyli nie tylko legioniści tak potrafią...