18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijski nożownik

T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.


Sawix

2024-04-13, 18:52
jakiś ciemny ryj ma ten nożownik

fasi34

2024-04-13, 19:22
Wszystko przez tą k***e tuska

MoNsTeR.pl

2024-04-13, 20:00
mazga50 napisał/a:

Masowy był atak, nie nożownik. Gdyby było inaczej to zdanie powinno brzmieć "...W ataku masowego (raczej masywnego) nożownika...".
Zapewne piaskowa małpa obrażona na zachodnią cywilizację?
Bo to antypolskie ku*asy, niektóre nawet obrzezane. Tusek to opcja niemiecka, ledwie mu już pięty wystają ze szwabskiej dupy. Całe bez wyjątku lewiszcza to żydki. A kto teraz dorwał się do koryta? Połączcie kropki, dlaczego żydowskie ścierwa chcą zalać Europę agresywnym gównem i zniszczyć naszą cywilizację?



Twoja ocena sceny politycznej jest taka, że gówno wiesz i pie**olisz bzdury. Wg ciebie mamy rząd niemiecko - żydowski, już większej głupoty dawno nie czytałem.

bleblebator1

2024-04-13, 20:43
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.



Bo lewarom jest potrzebny do ograniczenia praw obywatelskich nam, białym. Im więcej polaków odjebią muslimy, tym bardziej lewary będą się cieszyć, bo założą ci ciaśniejszy kaganiec. Popatrz na francję i zamach w Bataclan, gdzie muslimy dosłownie zarżnęły dzieciaki na koncercie. Od tamtego czasu trwa permanentny stan wyjątkowy, który ograniczył prawa obywatelskie rodowitych francuzów.

Mikefox

2024-04-13, 21:00
Heliar napisał/a:

Typowa bródka kozojebcy



No ponoć nie do końca, na Iksach podają, że nazywał się Ben Cohen, coś eskimosko zalatuje.

SkoPio1

2024-04-13, 22:00
mazga50 napisał/a:

Masowy był atak, n



k***a mać - jak masowy był ten atak jednego człowieka?
;>

To był zwykły atak nożownika, a nie jakiś debilny masowy.
:> >>

Antypolak

2024-04-13, 22:01
A bo to wiadomo jak było. Normictwo potrafi doprowadzić człowieka do niezłej furii.

ProVVe

2024-04-13, 22:44
Przeciez widac ze to jakieś gówniane ścierwo... W Nowej Zelandii jeden majster zrobil wjazd na meczet... Tutaj powinni ich wytruć jak szczury

takisobie2

2024-04-14, 01:01
No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień. Przez miesiac było głośno. Typa wywieźli do Krakowa, ale długo tam nie posiedział. Więcej problemów mieli ci, ktorzy chcieli go powstrzymać niz ten co zarzynał. Takze nic nowego i nie ma co upatrywać spisku władzy, bo jak komus odpie**oli pod kopułą, to nie patrzy ktoo aktualnie jest u steru.

dracov6664

2024-04-14, 08:49
Tutaj Byłem Tony Halik 2O24

aaaaaaaaaaaaaa

2024-04-14, 08:51
takisobie2 napisał/a:

No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii,




pie**olisz kocopoły. Zarżnął 1osobę....

cerber14

2024-04-14, 09:53
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.


W Krakowie też noszą i to będzie najbezpieczniejsze miasto w przyszłości.

psotny_fiutek

2024-04-14, 10:14
MoNsTeR.pl napisał/a:

Twoja ocena sceny politycznej jest taka, że gówno wiesz i pie**olisz bzdury. Wg ciebie mamy rząd niemiecko - żydowski, już większej głupoty dawno nie czytałem.



A jaki niby mamy rząd ? według ciebie polski ???!?!!?!!? k***a albo jesteś trollem albo idiotą, bo nawet od NICH nie ma takich kretynów jak ty.

garota

2024-04-14, 10:16
takisobie2 napisał/a:

No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień. Przez miesiac było głośno. Typa wywieźli do Krakowa, ale długo tam nie posiedział. Więcej problemów mieli ci, ktorzy chcieli go powstrzymać niz ten co zarzynał. Takze nic nowego i nie ma co upatrywać spisku władzy, bo jak komus odpie**oli pod kopułą, to nie patrzy ktoo aktualnie jest u steru.



No właśnie, mamy już u swoich pojebów, ukraińskich pojebów i od dawna sporo różnych brązowo czarnych pojebów. Kto chce mieć ich więcej?