18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijka aresztowana za brak maseczki

Jesse.Pinkman • 2021-09-26, 14:42
Popie**oliło się już do reszty we łbach kangurom. Źródło.

Ghost39

2021-09-26, 17:41
To ludzie są idiotami. Reagują na maseczkę jak na elektryczność ze 100 lat temu

__Tux__

2021-09-26, 18:40
Tępa dz**ka. Im bardziej się szarpie tym gorzej dla niej.

RoboCat

2021-09-26, 18:49
zadzwia mnie ilosc "genu niewolnika" w spolecznosci sadistica....

budgie73

2021-09-26, 18:52
Dziadka stara j***ła 30 lat, w końcu ma możliwość odreagować.

hardowski

2021-09-26, 19:02
OpenStreetMaps napisał/a:

Jeśli tytuł jest prawdą to współczuję całej Australijskiej ludności co już nigdy nie zazna wolności.



Ty k***a idioto, Australia to tylko poligon... Czekaj, jeszcze parę lat i u nas będzie podobnie... :hitler:

xXx5226

2021-09-26, 19:24
__Tux__ napisał/a:

Tępa dz**ka. Im bardziej się szarpie tym gorzej dla niej.



No tak Ty byś był grzeczny i uległy nawet jak stado murzynów by Cie miało wydymać.

__Tux__

2021-09-26, 19:50
xXx5226 napisał/a:

No tak Ty byś był grzeczny i uległy nawet jak stado murzynów by Cie miało wydymać.



A by byś zgrywał bohatera i też byś leżał na ziemi. A potem jak ci ktoś rower gwizdnie, to pierwszy lecisz na policję?
Z jednego ekstremum w drugie. Przecież nawet małpa wie, że im bardziej się stawiasz tym mniej ktoś cię słucha. Za darmo jej tam nie złapał. Zawsze kiedy takie nagranie jest w sieci, policja dręczy niewinnego obywatela, który akurat jest zadymiarzem. Psipadek?

budgie73

2021-09-26, 20:59
RoboCat napisał/a:

zadzwia mnie ilosc "genu niewolnika" w spolecznosci sadistica....



Myślę, że sporo osób ten portal traktuje jako terapię dla swojego zniewieścienia .

sezamkowyRozpierdol

2021-09-26, 21:59
Ze źródła wynika że została aresztowana za odmowę wylegitymowania się oraz agresję wobec policjantki - stawianie oporu podczas interwencji, nie czytacie źródeł tylko sobie historyjki dopowiadacie jak stare wiejskie baby?

Manii

2021-09-27, 01:19
Ghost39 napisał/a:

To ludzie są idiotami. Reagują na maseczkę jak na elektryczność ze 100 lat temu



Sam jestes idiota. Myslisz ze wolonosc to status quo? Lepiej byc nadwrazliwym na symptomy totalitaryzmu niz byc spiaca ameba jak ty i kazdy inny zj***ny lewak

OpenStreetMaps

2021-09-27, 18:29
hardowski napisał/a:

Ty k***a idioto, Australia to tylko poligon... Czekaj, jeszcze parę lat i u nas będzie podobnie...



Odezwał się niepokorny który udaje buntownika ze śladem na ramieniu po ukuciu w dodatku tak jak mu kazali pewnie sam się już spisał w narodowym spisie niewolników.
To właśnie ma ten spis pokazać . Ilu jest ludzi wolnych krnąbrnych i nie dających się zastraszyć a ilu jełopów którzy na demonstracjach wrzeszczą ***** *** a wszystko robią pod dyktando władzy !

Każdy kto się będzie buntował na moje poparcie. Ale nie ty wuju na kaczych łapach za tego idiotę gdyż sam nim jesteś nazywając tak kogoś kto jest niewierzący i w nic nie wierzy sk***ysynom rządzącym!

hardowski

2021-09-27, 20:25
OpenStreetMaps napisał/a:

Odezwał się niepokorny który udaje buntownika ze śladem na ramieniu po ukuciu w dodatku tak jak mu kazali pewnie sam się już spisał w narodowym spisie niewolników.
To właśnie ma ten spis pokazać . Ilu jest ludzi wolnych krnąbrnych i nie dających się zastraszyć a ilu jełopów którzy na demonstracjach wrzeszczą ***** *** a wszystko robią pod dyktando władzy !
Każdy kto się będzie buntował na moje poparcie. Ale nie ty wuju na kaczych łapach za tego idiotę gdyż sam nim jesteś nazywając tak kogoś kto jest niewierzący i w nic nie wierzy sk***ysynom rządzącym!



Nikt nie będzie się buntował... jakby tak miało być, to już ulice by dawno płonęły... Ja czekam, aż bieda ludziom do dupy zajrzy i wtedy zrozumieją, że już za późno...