18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2018-01-30, 12:46
cytując klasyka:
"Mój dziadek zginął w Auschwitz... spadł z wieżyczki"

janlew

2018-01-30, 13:11
Ja bym to całe Ausschwitz Birkenau zburzył w p*zdu, wynajął tiry od Pudziana, założył plandeki "German Death Camps", i wysypałbym to w p*zdu pod Bundestagiem w Berlinie. O i jeszcze bym poprosił tego Gadowskiego od "Łowcy Smoków" żeby zrobił dokument.

Loaloa

2018-01-30, 14:39
Najbardziej znany z polskich obozów zagłady. To muzeum powinno tam stać po wsze czasy i przypominać do jakich okrucieństw zdolny jest gatunek ludzki.

janlew

2018-01-30, 14:49
Loaloa napisał/a:

Najbardziej znany z polskich obozów zagłady. To muzeum powinno tam stać po wsze czasy i przypominać do jakich okrucieństw zdolny jest gatunek ludzki.


Auschwitz ? No niby tak. W końcu byli tam głównie Polacy i oni byli mordowani. Tylko pod tym względem jest "Polski".

Auschwitz II(Auschwitz-Birkenau) Ten już nie. Ten wedle twojemu nazewnictwu jest "żydowski". Dla tego to ten zaproponowałem zawieść szkopkom.

Tak naprawdę oba obozy są oczywiście niemieckie, zbudowane przez niemców/nazistów, na terenie przez nich okupowanym.

Piotru70

2018-01-30, 15:12
janlew napisał/a:


Auschwitz ? No niby tak. W końcu byli tam głównie Polacy i oni byli mordowani. Tylko pod tym względem jest "Polski".

Auschwitz II(Auschwitz-Birkenau) Ten już nie. Ten wedle twojemu nazewnictwu jest "żydowski". Dla tego to ten zaproponowałem zawieść szkopkom.

Tak naprawdę oba obozy są oczywiście niemieckie, zbudowane przez niemców/nazistów, na terenie przez nich okupowanym.



Żydów w Polsce mordowali Polacy, to Polacy zbudowali obozy i gazowali wszystkich jak leci, głównymi zatrudnionymi w obozach byli Falangici którzy byli członkami partii w latach 35-39. Bo polskie cebule myślą że to Niemcy rozj***ły pół europy a tak naprawdę to lechickie sandalarze rozproszyli się po europejskich armiach, pozajmowali stanowiska oficerskie i generalskie a przy wykorzystaniu prowokacji granicznych rozpętali piekło na całym świecie. j***ne cebule polskie.
Taka jest prawda historyczna, jak nie wierzycie to zapytajcie Abraxusa.

xiro

2018-01-30, 15:18
janlew napisał/a:

Ja bym to całe Ausschwitz Birkenau zburzył w p*zdu, wynajął tiry od Pudziana, założył plandeki "German Death Camps", i wysypałbym to w p*zdu pod Bundestagiem w Berlinie. O i jeszcze bym poprosił tego Gadowskiego od "Łowcy Smoków" żeby zrobił dokument.



ja to bym tego kolesia wynajal do tej roboty :-D

~Velture

2018-01-30, 15:23
Loaloa napisał/a:

Najbardziej znany z polskich obozów zagłady. To muzeum powinno tam stać po wsze czasy i przypominać do jakich okrucieństw zdolny jest gatunek ludzki.


Tak ciebie nie znoszę j***ny trollu co zapie**alasz na zmywaku w anglii, że zgłaszam to na policję.

Nie robię sobie jaj. Poświęciłem swój czas, pojechałem na policję, dałem im linka i zgłosiłem ciebie za "polskie obozy zagłady".

Taki ze mnie j***ny ku*as i konfident. Jakby to napisał ktokolwiek inny to miałbym wyj***ne ale mam nadzieję, że ciebie namierzą w UK.

k***a dlaczego tacy jak ty zużywają tlen...

poligon6

2018-01-30, 15:29
Ogólne zasada była taka ze w Naziżmie człowiek był warty około 7 marek. Włosy na materace i skarpety, mydło wutopione z tłuszczu, skóra na abazury, zęby itp. W komunizmie człowiek był wart około 3 tygodnie wyrębu tajgi.

Piotru70

2018-01-30, 15:30
Velture napisał/a:


Tak ciebie nie znoszę j***ny trollu co zapie**alasz na zmywaku w anglii, że zgłaszam to na policję.

Nie robię sobie jaj. Poświęciłem swój czas, pojechałem na policję, dałem im linka i zgłosiłem ciebie za "polskie obozy zagłady".

Taki ze mnie j***ny ku*as i konfident. Jakby to napisał ktokolwiek inny to miałbym wyj***ne ale mam nadzieję, że ciebie namierzą w UK.

k***a dlaczego tacy jak ty zużywają tlen...



Gdyby nie żydowskie NWO to Loaloa miałby uj***ny już dawno temu łeb wraz z abraxusem.

głest

2018-01-30, 16:07
poligon6 napisał/a:

Ogólne zasada była taka ze w Naziżmie człowiek był warty około 7 marek. Włosy na materace i skarpety, mydło wutopione z tłuszczu, skóra na abazury, zęby itp. W komunizmie człowiek był wart około 3 tygodnie wyrębu tajgi.



k***a... ...Ogólne zasada była taka ze w Naziżmie...

...Naziżmie...

Jeśli piszesz z dużej litery (ch*j, że z błędem) skrótowiec od narodowego socjalizm - a wcześniej poczytałem sobie Wasze (czyli Twoje i browarujących Twoje wpisy "kolegów") wrzuty na forach wiedz, że nie jesteś sam... A na pewno nie jesteś anonimowy...

poligon6

2018-01-30, 16:12
"Twoje i browarujących Twoje wpisy "kolegów") wrzuty na forach wiedz, że nie jesteś sam... A na pewno nie jesteś anonimowy..."

Grozisz mi czy, chcesz się na randkę umówic?

TB303

2018-01-30, 16:12
Ale z was są niesamowite debile. Dalej się nie połapaliście, że 'Loaloa' właśnie liczy na to, byście pisali takie rzeczy - po to trolluje, prowokuje.

poligon6

2018-01-30, 16:14
"Ale z was są niesamowite debile. Dalej się nie połapaliście, że 'Loaloa' właśnie liczy na to, byście pisali takie rzeczy - po to trolluje, prowokuje. Powtarzam - niesamowite z was debile :lol: "

A ja lubie sobie potrolowac, no i troche śmiesznie to brzmi w ustach kogoś kto też pisał że lubi czasem podk***ić ludzi.

Loaloa

2018-01-30, 16:24
Cytat:

Ale z was są niesamowite debile. Dalej się nie połapaliście, że 'Loaloa' właśnie liczy na to, byście pisali takie rzeczy - po to trolluje, prowokuje.



Ciiiii... po co psujesz "misję" zj***nemu liskowi i jego kompanom? Niech się poczują potrzebni nowej pisiej polandii, która wstała z kolan i pręży muskuły.