18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi s6 pokazał Lambo gdzie jego miejsce

zild • 2014-02-23, 14:41
/musiało zrobić się bardzo przykro Panu w lambo :) :) :lodowka:

Wigen2323

2014-02-23, 17:22
Szkoda, że tej "hopki" już nie ma."Zientar II" byłby jak nic.

bisfhcrew

2014-02-23, 17:22
Ta, jakby jeszcze koleś w Lambo chciał się ścigać... Analogicznie do tego filmu to ja starą Xantią biorę ludzi w 911'stach, Astonach i Jaguarach.

blackbird969

2014-02-23, 17:28
firma Sportmile i ich Audice w Dragtimes, warto zobaczyć ;)

de...........nt

2014-02-23, 17:30
Siergiej123 napisał/a:

Audi ma 700 hp i prawie 900nm, więc na prostej lambo nie ma szans. I nawet z obrotów silnika słychać, że lambo miało pedał w ziemi. Audi było kręcone w firmie Sportmile, a chłopaki mają już sporo doświadczenie w przerabianiu s6/rs6. To jest akurat najnowszy model S6 i jest na chwilę obecną jednym z najmocniejszych na świecie.



Dokładnie, jedyny sensowny komentarz. W serii w tym aucie siedzi ośmiocylindrowa czterolitrówka 420km, z tym, że w przeciwieństwie do poprzedniego S6, ten silnik ma podwójne doładowanie. I zdaje się, że od wymiany turbin na większe panowie zaczęli projekt, z pewnością siedzi też nowy wydech, większy intercooler, nie wiem jak z pompą paliwa czy wtryskami.

4h...........ch

2014-02-23, 17:35
Różnica czemu on jeździ Lambo a czemu oni pożyczonym autem jest właśnie pokazana na tym filmiku. Ogarnięty gość nie widzi większego sensu wygrania w takim wyścigu, nawet jeśli by wiedział że bierze w nim udział.

Zaebauem

2014-02-23, 17:35
@furak151, przecie slychac jak lambo wrzuca na czworke i sie poddaje

bloodwar

2014-02-23, 17:37
Czyli podsumowując: zlokalizowaliście Audi (bo jest chyba tylko jedno takie przerobione w PL) i jego kierowcę, namierzenie białego Lambo też "chyba" nie jest takie trudne bo "chyba" nie ma ich zbyt wiele w Polsce, teraz nalezy przerwać dyskusję o tym, kto ma większego wirtualnego penisa bo potrafi rozpędzić kupę metalu, plastiku i aluminium do większej prędkości a zacząć tą: kto i ile powinien dostać punktów karnych za jazdę GRUBO ponad dozwoloną prędkość i wyprzedzanie na skrzyżowaniu przed przejściem dla pieszych. I oczywiście do dyskusji zaprosić służby policji :-)

PS: A tak offtopic - czy do tego właśnie Lambo i S6 nie montuje się przypadkiem dokładnie tych samych silników, 4 litrowego 420 koników od Audi? W takim razie pojedynek "420 koni seryjnych vs ponad 700 "podkręcanych" i jaranie się takimi pojedynkami przypomina "pojedynek" Usaina Bolta z zawodnikami z paraolimpiady...

MaczoJuh

2014-02-23, 17:37
lambo ruszalo z 6stki.

pwl

2014-02-23, 17:45
furak151 napisał/a:

Przemyślenia kolesia w lambo:
"No dobra ruszamy ze świateł, byle spokojnie."
"Jaka ładna pogoda, oj jaki ładny samochód mnie wyprzedził, ale co oni tak się cieszą."
"Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem."
"Aa no tak, dobra, wrzucam drugi bieg."



Głuchyś? Lambo wyraźnie ciągnie do końca, zresztą po akcji była krótka pogawędka ;) To Audi to obecnie najszybsze S6 C7 na świecie zrobione przez nasze Sportmile.

W Gallardo nie siedzi ten sam silnik - Lambo jest wolnossącą V10, S6 jest doładowanym V8. Pomijam kwestię masy działającą na korzyść Włocha.

MArcin911

2014-02-23, 17:49
@bloodwar silniki pochodzą z tej samej rodziny ale nie są takie same.
Lambo ma wysoko obrotowe wolnossące 5.2l o mocy 560KM natomiast RS6 ma doładowane 5.0 o mocy 580KM (srałdi na filmie ma nie jest seryjne). Moc podobna ale charakterystyka silnika zupełnie inna więc ciężko tu mówić o tych samych silnikach :)

@pwl Masz racje, tam jest V8. W głowie miałem C6.

gongo

2014-02-23, 17:50
Jakby nie było lambo dostało w dupala, wyraźnie widział że czai się za nim jakaś fura i odrazu dał w p*zde na zielonym no ale jak widać na filmiku audi dało rade go obskoczyć mimo że startowało za nim hehe.
PS. Audi po modach jest 2x tańsze niż LP570.

PoMaluchu

2014-02-23, 17:55
Tak k***a ja swoją cordobą 1,6 W BENZYNIE:) też mogę " wyj***ć lambo, jak mu zdejmę koła.

ooip

2014-02-23, 17:56
on nawet sie nie scigal z nim.nawet polotu by nie mial

xts

2014-02-23, 18:34
typowi wstyd na koniec z kolegi "dobra weź" zamknij już swoja morde i się nie podniecaj.

sh_akal

2014-02-23, 18:47
Piszecie że różnica w kucach i niutonach ale porównajcie także masy samochodów. prawie 2T Audi i 1,3T Lambo. I słychac że koleś z Lambo jedzie raczej na górnych obrotach silnika a nawet powiedziałbym że max. Audi daję rade i trzeba się z tym pogodzić.

PS. Audi tez jechał właściciel, nie było ono pożyczone.