18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi S4 600HP - Adrenaline Motorsport

WhyMe? • 2012-03-09, 20:50


Jak dla mnie to tylko marzenia, ale piękne cudo :->

idzior

2012-03-10, 17:32
Kotli napisał/a:



Wszystkie Audice z serii S i RS mają to w sobie, że wyglądają jak zwykłe, cywilne autka, ale pod maską znajduje się k***itny silnik. Filmik zajebiście zmontowany, aż dziwne, że Polacy coś takiego stworzyli :)


Tak się składa że miałem przyjemność jechać kilka set kilometrów rs4 i jeżeli myślisz że są miękkie jak standardowe a4 to się grubo, grubo mylisz. Co za idiota pakowałby zwykłe zawieszenie do takiej mocy?
Poza tym Audi fajne na prostej, na zakrętach przodem wychodzi i nie pomaga nawet quattro bo silnik za bardzo z przodu:)

karolas123

2012-03-10, 17:41
@up, jakoś udowodnisz swoje teorie? Najlepiej to jakieś fotki wagi z rozkładem masy i film jak jedzie po zakretach. No i ze quattro nie pomaga. Skreca napewno lepiej niz 3/4 hond cywik ktore z tajperem maja wspolny czerwony znaczek.

idzior

2012-03-10, 17:47
Niestety udowodnić na tą chwilę nie mam jak, ale tak powiedziała mi osoba która użytkowała Coupe Quattro że ryje przodem niemiłosiernie, ale po opanowaniu hamowania lewą nogą da się poszaleć :)
Co do hond i innych dżejdiemów się nie wypowiadam bo ich nie lubię :)
No jednak mam
http://www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Audi-A4-sedan-test-1396.html
Tutaj w najnowszych dopiero silnik ze skrzynią powędrowały w tył co daje praktycznie idealny rozkład ale te a4(b5,b6,b7 nie mówiąc o starszych nurkowały niestety :) )

karolas123

2012-03-10, 18:05
Niestety pokazali ze cofneli silnik, nie pokazali rozkładu mas.... Wiec nie jest to miarodajny test. Coupe i reszta b3 i b4 prowadza sie kiepsko z powodu ich budowy, w samej platformie a4 juz to poprawiono jednak moze i faktycznie ten problem wystepuje. Wydaje mi sie on jednak pomijalny poniewaz napedy sa juz na torsenach a pozniej na haldexach. Wiec quattro pomaga i to bardzo a jak nie, to od czego jest rekaw.

Apollon

2012-03-10, 19:20
Ci ludzie wiedzą jak się montuje i kręci filmy...
Kocham ich produkcje!

iceman_

2012-03-10, 19:49
a tam marzenia, za 20k można już wyrwać ładne s4 + 8-10k na mody i mamy ~600km ;)

pawel0907

2012-03-10, 23:03
Ludzie co wy pie**olicie... szwabów k***a tutaj nikt nie lubi, a ich aut to proszę jacy zajebiści koneserzy, pasjonaci wręcz. Dobra mają auta zajebiście, są dobre też zajebiście, ale po ch*j się nimi teraz podniecacie skoro następny wasz komentarz będzie "Jak ja k***a nie lubię niemców" ........

xavi85

2012-03-10, 23:03
film pięknie zmontowany:) osobiście nie jestem zwolennikiem VAGa ale to audi przypada mi do gustu:)

karolas123

2012-03-11, 01:39
iceman_ za 8-10k to mozesz sobie wydech zrobić, a na markowy i tak przybraknie. W tym aucie jest utopione ponad 80k zł. Same sprezarki przekroczyły 10k a gdzie wydech dolot, strojenie, dotrysk metanolu, sprzegło, kapcie, półośki i wiele innych dupereli.

McPower

2012-03-11, 13:27
Kotli napisał/a:



To pozdro, wjedziesz na kamyczek i masz wybite nerki, na polskich dziurach to już w ogóle ;)
Wszystkie Audice z serii S i RS mają to w sobie, że wyglądają jak zwykłe, cywilne autka, ale pod maską znajduje się k***itny silnik. Filmik zajebiście zmontowany, aż dziwne, że Polacy coś takiego stworzyli :)



Jako że raczej nie jesteś posiadaczem Audi to nie wiesz za wiele o S4 czy RS4, jedyne udane auto to jest S4, RS4 na wtryskach FSI jest porażką audi, ciągle osadzający się nagar na wtryskach obniża moc silnika, słynny temat Audi, RS4 450km po zrobieniu 20.000km osiąga moc zaledwie 250km, zadasz sobie pytanie jakim cudem? proste nagar ogranicza pracę silnika oraz sprężenie dlatego spadki mocy są ogromne! Audi ma tylko 2 udanie silniki! 1.9TDI oraz 1.8 TFSI cała reszta to porażka, 3.2FSI moc ok 250km w praktyce po zrobieniu 20.000km moc spada do 180km przy czym cewki padają jak muchy i wszystkie podzespoły...

arti4-92

2012-03-11, 20:03
Kotli napisał/a:



To pozdro, wjedziesz na kamyczek i masz wybite nerki, na polskich dziurach to już w ogóle ;)
Wszystkie Audice z serii S i RS mają to w sobie, że wyglądają jak zwykłe, cywilne autka, ale pod maską znajduje się k***itny silnik. Filmik zajebiście zmontowany, aż dziwne, że Polacy coś takiego stworzyli :)



Polecam filmy Lońka http://vimeo.com/34454806

puszekp

2012-03-12, 01:31
wj***ł 34litry i osiem setnych