18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi RS6 vs Yamaha R6

blerhs • 2010-08-29, 00:27
czyli rosyjskie zabawy na autostradzie :wali:


królik

2010-09-11, 00:43
Lew napisał/a:



żal ? ehh.. wypowiadasz się a nic nie wiesz, znając życie nigdy nie widziałeś tego auta na oczy a brednie piszesz

Zresztą co ja będę pie**olił, masz filmik i go obejrzyj króliczku

i więcej nie pie**ol :P



Ehhh Synek... pie**olić to mogę i z pewnością mi nie zabronisz - oba auta po tunigu (nie chce chwalić nissana bo zbytnim jego fanem nie jestem, aczkolwiek będąc obiektywnym widzę, że albo kierowcy audi dali dupy albo auto... oceń sam

mcmt

2010-09-11, 03:33
Lew napisał/a:



eh..jak byś poczytał t o byś wiedział kolego ze kolesie ładują w fury dużo podnosząc moc itp.


O moje oczytanie w temacie sie nie martw "kolego". Stwierdzilem cos, co potwierdziles z dodatkiem "jak bys poczytal". Dziecinada :facepalm:

ZooL napisał/a:

jakby r6 miala 2x turbo to by sie wn iej skrzynia biegow rozj***la z miejsca <3 yamaha :roll:


A lyzka na to nie mozliwe! Fake-nick "Ekspert" od ASB powrocil... :facepalm2:

królik napisał/a:

będąc obiektywnym widzę, że albo kierowcy audi dali dupy albo auto... oceń sam


Nikt nie dal dupy. W koncu GTR to supercar; znacznie lzejszy, launch control, lepiej wywazony.

Jechalem i jednym i drugim. Ani na torze, ani na drag'u RS6 nie ma szans. Do GTR'a moze tylko R8, tylko to nowsze, V10 sie porownywac, choc i tak baty dostaje.

Trzeba pamietac, ze Audi zawsze znacznie zawyza swoje osiagi. R8 z V8 startowalismy chyba z 20-30 razy i ani razu nie wykrecila czasu nawet zblilzonego do katalogowego.
RS4 na Nurburgringu wykrecil taki sam czas co M6, zatem M3 jest szybsze o nawet kilka sekund na okrazeniu. RS6 jest daleko za murzynami. Osiagi silnika to nie wszystko, Audi postawilo tutaj na moc i moment obrotowy silnika co pochlania uwage i owacje wszystkich, ktorzy sie nie znaja, badz znaja sie tak-sobie. Wielu mowi, ze chcieli powtorzyc sukces M5 e39, kiedy to auto bylo najszybszym sedanem na swiecie (balans ORAZ silnik), ale im to nie wyszlo.
Coz... mozna sie tego bylo spodziewac, w koncu to tylko VW...

"Cudowna" moc V10 audi oczywiscie bierze sie glownie z 2 poteznych turbin napedzanych spalinami. Ten sam silnik montowany na przyklad w S8 bez turbo ma 450km i nie wyroznia sie niczym szczegolnym. Sa jeszcze daleko za V10 BMW i na przyklad 6.3 AMG.
Natomiast gdy do BMW V10 wsadzic zwykle, paskowe turbiny to mamy: