18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atrakcja w wesołym miasteczku

xgregor • 2013-02-19, 16:54
Nie ma to jak przepisy bezpieczeństwa


Gareth

2013-02-19, 22:17
@2xUp, co śmiesznego w tym widzisz?

Garbatyx

2013-02-19, 23:04
@Gareth Z bartoszewskiego jest takim bohaterem co cygan, który podpie**olił mi portfel... pie**olony kolaborant i donosiciel, członek niemieckiej agentury, szmalcownik. Można mu takich "cnot" przypisać jeszcze dużo więcej.

tutaj masz trochę o tym żydku /watch?v=rWbSRinxfE8

Bobikufel

2013-02-19, 23:47
Indyman napisał/a:

Operator kamery to debil, idiota, imbecyl. Aż brak mi słów...



Rafaello wyraża wiecej niz tysiac słów :kawa:

kaspa01

2013-02-20, 02:24
Indyman napisał/a:

Operator kamery to debil, idiota, imbecyl. Aż brak mi słów...



...a teraz wytłumacz swoje zachowanie. Nie podoba się? wypie**alaj!

-Sparky Sharky-

2013-02-20, 11:40
@2x up, To może ja wytłumaczę - kiedy ten ktoś (trudno określić płeć w takiej jakości video) wyleciał, operator kamery nadal nagrywał to samo miejsce, tym samym pozbawiając nas widoku przyj***nia człowieka najpierw o maszynę (bodajże "młot" to się zwie) a potem łupnięcia o ziemię. Krótko mówiąc, nie nagrał tego, co sadystyczne tygryski lubią najbardziej. Kapisz? Nie? To sugeruję Ci to samo, co Ty koledze, którego cytujesz :)

kaspa01

2013-02-20, 20:47
-Sparky Sharky- napisał/a:

@2x up, To może ja wytłumaczę - kiedy ten ktoś (trudno określić płeć w takiej jakości video) wyleciał, operator kamery nadal nagrywał to samo miejsce, tym samym pozbawiając nas widoku przyj***nia człowieka najpierw o maszynę (bodajże "młot" to się zwie) a potem łupnięcia o ziemię. Krótko mówiąc, nie nagrał tego, co sadystyczne tygryski lubią najbardziej. Kapisz? Nie? To sugeruję Ci to samo, co Ty koledze, którego cytujesz :)



Aha, to dzięki za info, bo tak to bym nie skumał :samobojstwo:

Również sugeruję Ci to samo co koledze, bo chyba za bardzo się wczuwasz :kloc:

-Sparky Sharky-

2013-02-24, 06:36
Ja się nie wczuwam, zadałeś głupie pytanie, to i odpowiedziałem jak debilowi. Prosta zależność.

kaspa01

2013-02-25, 00:07
Taki stary, a taki głupi :idzwch*j: