18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atomowy serwis!

BiszkoptWE • 2014-07-01, 22:56
Potężne serwis i gem wygrany do zera. :mikolaj:

Widać jak się zatacza, ciekawe czego się naćpała.

markop4321

2014-07-01, 23:18
chyba ma naciąg ch*jowy albo ktos jej wj***ł pigułke gwałtu do oranżady. Tylko kto by chciał to wyr*chać.

krycholek1789

2014-07-01, 23:24
Podczas wtorkowego meczu deblowego kobiet na wimbledońskim korcie doszło do przedziwnych, dramatycznych zdarzeń. Występująca w parze ze swoją siostrą Venus, Serena Williams zaprezentowała dramatyczną dyspozycję, zupełnie nieadekwatną do umiejętności tej niezwykle utalentowanej zawodniczki. Nie chodzi nawet o to, że grała źle. Amerykanka nie była w stanie w żaden sposób wykonać żadnego elementu.

Siostry Williams mierzyły się w drugiej rundzie gry podwójnej z parą niemiecko-szwajcarską Kristina Barrois / Stefanie Voegele. Serena wyszła na kort w stanie zupełnego nieprzygotowania do gry. Miała problem z kozłowaniem piłki przed wykonaniem serwisu, a gdy już ją podrzucała, nie potrafiła w nią trafić. Po trzech kolejnych podwójnych błędach serwisowych, Amerykanka, wraz z siostrą, skreczowała. Jako oficjalny powód przerwania spotkania podano infekcję wirusową.

W internecie pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że 32-letnia legenda tenisa wyszła na kort pod wpływem alkoholu, leków lub narkotyków. Podobnego zdania była nawet komentująca mecz dla amerykańskiej stacji ESPN Pam Shriver, była gwiazda tenisa. - Wygląda to tak, jakby wzięła coś co czyni ją zamotaną, zdezorientowaną. Nie może nawet wyprostować się i uderzyć piłki - powiedziała Oczywiście powodów takiego, żenującego stanu rzeczy, mogło być wiele, niemniej jednak trudno, by nie wzbudził on podobnych wątpliwości. W pewnym momencie Amerykanka zakryła twarz dłońmi i zaczęła płakać.

Jak informuje "Washington Post", powodem złej dyspozycji Williams mogło być niepowodzenie w miłości. Tenisistka wydała oświadczenie, w którym to potwierdziła. - Mam złamane serce i nie jestem w stanie kontynuować turnieju. Myślałam, że będę w stanie grać dalej, ponieważ bardzo chciałam to zrobić, ale ta pluskwa zabrała wszystko, co we mnie najlepsze - tak ustosunkowała się do sytuacji.

Amerykanka wcześniej odpadła również z turnieju singlowego. W 2013 roku wygrała 11 turniejów, w tym dwa wielkoszlemowe. Mimo londyńskiego niepowodzenia, wciąż jest numerem jeden w rankingu WTA.

Byt

2014-07-01, 23:30
O k***a! Napie**alam w tenisa jak Serena Williams :szczerbaty:

PoMaluchu

2014-07-01, 23:50
Po ch*j w ogóle wychodzić na kort i robić z siebie pośmiewisko?

qbswwa

2014-07-02, 00:01
Psiej kupy. Każdy tenisista to wciąga na trawiastym korcie.

borisklinga

2014-07-02, 00:04
ale nudny ten tenis, zawsze mi sie tak wydawało a teraz sie przekonalem

xts

2014-07-02, 00:30
jebla jej psycha ale prawda taka, że to zwierze bo ma 2x więcej mięsni niż białe kobiety i potrafi zaj***ć serwa jak tenisiści (mężczyźni).

modyf

2014-07-02, 00:38
@up tak, i dlatego nie mogła piłki w rękę złapać

juby0001

2014-07-02, 01:07
Naj***na to do domu.

Saute

2014-07-02, 01:19
Tak się kończy wstrzykiwanie do żyły marihuanen.

pisage

2014-07-02, 08:46
Co wy tam wiecie. Szykują kosmiczny mecz w tenisa i zabrali jej talent!

ja...........03

2014-07-02, 10:23
wiza jej wygasła albo ruszył nabór to kenijskiej armii