18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ateista

In...........eo • 2013-09-28, 23:59
Przychodzi typowy internetowy ateista do sklepu i mówi:

- Dzień dobry, poproszę piwo!
- Osobom niepełnoletnim alkoholu nie sprzedajemy!


Hejty czas zacząć za 3,2,1... :jezdziec:

PatrolZG

2013-09-29, 00:04
? przyznam że kompletnie nie rozumiem. aż szkoda cię hejtować.

ja jestem typowym internetowym ( po za nim również ) ateistą, piwa nie piję, jestem pełnoletni. czym was karmią na tej plebani poza bitą śmietaną ?

salv

2013-09-29, 00:04
Internetowy ateista = niepełnoletni ?

jakoś mnie to nie śmieszy ;o

In...........eo

2013-09-29, 00:07
salv napisał/a:

Internetowy ateista = niepełnoletni ?

jakoś mnie to nie śmieszy ;o



Taka nowa moda pośród gimbusów, no plus wstrzykiwanie sobie marihuany i bycie za legalizacją chociaż nigdy się zioła w ręku nie trzymało. :roll:

PatrolZG

2013-09-29, 00:10
to nie jest moda, ludzie mimo wszystko są coraz bardziej inteligentni, ktoś kto wierzy w jakiegokolwiek boga ma bardziej nasrane w dyni niż herus z 10letnim stażem. wstrzykiwanie marihuany ? aż strach pomyśleć czym wy się tam faszerujecie.

RDZK

2013-09-29, 00:13
jakie to zyciowe..

In...........eo

2013-09-29, 00:15
PatrolZG napisał/a:

to nie jest moda, ludzie mimo wszystko są coraz bardziej inteligentni, ktoś kto wierzy w jakiegokolwiek boga ma bardziej nasrane w dyni niż herus z 10letnim stażem. wstrzykiwanie marihuany ? aż strach pomyśleć czym wy się tam faszerujecie.

Nie bardziej inteligentni tylko wierzą coraz bardziej zamiast czarnym kiltom to białym fartuchą, pokaż mi człowieka który ma 10 fakultetów z wszystkich dziedzin nauki i szczegółową wiedze o otaczającym go świecie, taki ktoś może stwierdzić że Boga nie ma, ale Ty twierdząc że go nie ma, nie masz do tego żadnych podstaw. Niczym nie różnisz się od człowieka który wierzy, bo musisz uwierzyć na słowo temu jednemu co ma rozległą wiedze. Sam dalej jesteś takim samym idiotą jak większość. Dotarło? :idzwch*j:

Edit: Żeby nie było jak chcesz być ateistą bądź sobie ateistą, tylko nie wmawiaj innym, że ta twoja niewiara jest nie do podważenia bo to tylko pozory.

PatrolZG

2013-09-29, 00:22
O ludzie chłopie, tobie jest potrzebna pomoc ! Całkiem serio, potrzebujesz pilnej pomocy, tylko nie szukaj jej u swojego bożka tylko u terapeuty. Powtarzam głośno i wyraźnie jeszcze raz, elfów, św Mikołaja, Boga, smoków i podróży w czasie NIE MA. Jeśli ktoś usilnie twierdzi że te twory czyjejś wyobraźni istnieją MUSI pilnie skontaktować się z ekspertem z dziedziny psychiatrii. Dziękuję, więcej do tego wariatkowa nie zaglądam.

In...........eo

2013-09-29, 00:26
PatrolZG napisał/a:

O ludzie chłopie, tobie jest potrzebna pomoc ! Całkiem serio, potrzebujesz pilnej pomocy, tylko nie szukaj jej u swojego bożka tylko u terapeuty. Powtarzam głośno i wyraźnie jeszcze raz, elfów, św Mikołaja, Boga, smoków i podróży w czasie NIE MA. Jeśli ktoś usilnie twierdzi że te twory czyjejś wyobraźni istnieją MUSI pilnie skontaktować się z ekspertem z dziedziny psychiatrii. Dziękuję, więcej do tego wariatkowa nie zaglądam.


A ty udaj się na terapie kontroli gniewu, bo się spinasz jak byś miał gwoździa w dupie.

Leet

2013-09-29, 00:27
PatrolZG napisał/a:

? przyznam że kompletnie nie rozumiem. aż szkoda cię hejtować.

ja jestem typowym internetowym ( po za nim również ) ateistą, piwa nie piję, jestem pełnoletni. czym was karmią na tej plebani poza bitą śmietaną ?



Przynosisz wstyd ateistom. HAŃBA!