18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateista i wierzący

BongMan • 2012-12-22, 23:01
Było sobie dwóch sąsiadów - ateista i wierzący. Ateista był szczęśliwy, miał piękną żonę, dwójkę dzieci, dobrą pracę i dużo pieniędzy, podczas gdy wierzący żył na skraju ubóstwa, miał ciężką i słabo płatną pracę oraz był samotny. Pewnego wieczoru, podczas modlitwy, zwraca się do Boga:
- Boże, jestem twoim oddanym sługą, zwracam się do ciebie z każdym problemem i spowiadam się ze wszystkich grzechów, podczas gdy mój sąsiad nawet w ciebie nie wierzy. Dlaczego więc on ma tak dobrze, a ja tak cierpię?
Zagrzmiało, a z wysokości nieba rozległ się potężny głos:
- Bo on mi ciągle dupy nie zawraca.

Carol

2012-12-23, 20:05
kopnijkota napisał/a:

j***ć święta


Hahah, tutaj "sadysta", a w domu włos przylizany, sweterek w serek, grzecznie do kolacji wigilijnej, a przedtem buziaki z babcią i ciotką.

TheFink

2012-12-23, 20:33
Ateiści 1 : Wierzący 0

EdmundKemper

2012-12-23, 20:52
Co chwilę jakieś tematy wrzucane przez ateistów uderzające w wierzących, ale później i tak ateiści będą płakać, że wierzący atakują wszystkich wokół. Rok 2013 chyba będzie sponsorowany przez hipokryzję.

Airbourne

2012-12-23, 22:02
@up

Wierzący narzucają swój punkt widzenia, ateiści chcą wolności wyboru - widzisz różnicę?

Odpie**olcie się od polityki (czyli de facto nie ograniczajcie naszych wolności w imię swoich chorych wymysłów) to odpie**olimy się od was... chociaż fajnie czasem pośmiać się z głupszych od siebie.

al...........10

2012-12-24, 02:43
świenta było spoko poki nie musialem kopywac prenznentow a tera jeste ateistom

RR88

2012-12-24, 07:21
kopnijkota napisał/a:

j***ć święta


Jak się nie podoba to k***a do roboty, a nie w domu się opie**alać przez 3 dni. Internetowi napinacze, którzy dla kilku piw rzucą jakimś "kontrowersyjnym" tekstem...

WiecznyCham

2012-12-24, 11:37
@AmorPatriaeNostraLex

Tak, teraz wmawiaj wszystkim, że to ateiści jeżdżą bez przerwy na wierzących.. Jebnij się w ten głupi łeb. Od wieków chrześcijanie narzucali wszystkim, że mają wierzyć w ich boga, bo to on jest jedynym, prawdziwym stwórcą świata. Jeżeli ktoś zacznie wątpić, a nawet przestaje wierzyć w boga i jakiemuś wierzącemu o tym powie to od razu jest traktowany jak wysłannik szatana, zły człowiek, który w każdej chwili może zabić albo zrobić rozp***uchę na pół wsi. Każdy ma prawo wierzyć w to co chce o ile ta wiara nie zagraża nikomu innemu poza nim. Niestety kościołek katolicki w Polsce wpie**ala się do polityki, czyli kolejny dowód na to, że chce manipulować ludźmi, mieć nad nimi władzę, narzucać swoje poglądy. Dlaczego? Wtedy więcej ludzi chodziłoby do kościoła, więcej pieniążków miałby kościół no i parafie wyglądałyby jak wille milionerów, a nie skromne miejsce w którym powinni oddawać się modlitwie przez większość dnia księża i siostry. Już teraz można zauważyć jak księża żyją sobie w luksusie, a za różne obrzędy i usługi które dla wierzących powinny być przecież za darmo żądają wysokich sum gdzie nie wszystkich stać na takie wydatki. Mamy wierzyć w Boga gdy widzimy takie coś? Nie dziękuję, mamy własny rozum i wolimy świat namacalny gdzie wszystko jest udowodnione albo teorie są przynajmniej częściowo udowodnione. Wiara już dawno straciła swoją moc przez to jak "zgodnie z chrześcijaństwem" przedstawiciele tej wiary się zachowują.

EdmundKemper

2012-12-24, 12:32
@WiecznyCham

Ale ja nie mówię o poj***nym średniowieczu tylko o teraźniejszości. Teraz, gdy powiem, że jestem katolikiem też krzywo na mnie patrzą.

Carol

2012-12-24, 12:34
Airbourne napisał/a:

@up

Wierzący narzucają swój punkt widzenia, ateiści chcą wolności wyboru - widzisz różnicę?

Odpie**olcie się od polityki (czyli de facto nie ograniczajcie naszych wolności w imię swoich chorych wymysłów) to odpie**olimy się od was... chociaż fajnie czasem pośmiać się z głupszych od siebie.


Nie mam siły odpowiadać bo mnie twoje wypociny osłabiają, jesteś zwyczajnie głupi.

PanBrowar

2012-12-24, 13:52
Znowu jedni i drudzy będą się licytować która opcja jest bardziej zajebista i dlaczego. Ja pie**olę wyznawaj sobie co tam zechcesz tylko bądź normalnym człowiekiem. Ateista będzie narzucał swoją jebiącą po oczach zajebistość i wolność a wierzący będzie obiecywać życie po śmierci czy co tam mu k***a religia da po tym jak posadzą na nim kwiatki. k***a, już taki terroryzm się ukształtował w sferze duchowej że strach powiedzieć że jestem wierzący bo pocisną mnie od pustych i krótkowzrocznych idiotów i na odwrót-powiem że jestem ateistą to wyzwą mnie od żydo-masonów. A co do inteligentnego komentarza @kopnij kota to powiem tylko że chyba konsoli pod choinkę nie dostałeś jak prosiłeś w liście do mikołaja ty ograniczony umysłowo gimnazjalisto :homer:

maniiiek

2012-12-24, 14:42
Cytat:

Wierzący narzucają swój punkt widzenia, ateiści chcą wolności wyboru - widzisz różnicę?


Pod warunkiem, że wybiera się ateizm bo inaczej jest się "ciemnym idiotą"? :roll:
Airbourne napisał/a:

chociaż fajnie czasem pośmiać się z głupszych od siebie.


Są głupsi od ciebie? Gdzie?! :shock:
Airbourne napisał/a:

Odpie**olcie się od polityki (czyli de facto nie ograniczajcie naszych wolności w imię swoich chorych wymysłów) to odpie**olimy się od was...


Opowiedz mi, jak to jest być idiotą, który nawet nie umie patrzeć na ludzi w sposób indywidualny tylko wszystkich do jednego wora pcha? Masz jakieś uczucie pustki w głowie czy dyskomfort w dupie?
Cytat:

Tak, teraz wmawiaj wszystkim, że to ateiści jeżdżą bez przerwy na wierzących.. Jebnij się w ten głupi łeb.


Wmawia? Pokaż mi więc kto tutaj atakuje ateistów jako ateistów. Czekam.
WiecznyCham napisał/a:

Od wieków chrześcijanie narzucali wszystkim, że mają wierzyć w ich boga, bo to on jest jedynym, prawdziwym stwórcą świata. Jeżeli ktoś zacznie wątpić, a nawet przestaje wierzyć w boga i jakiemuś wierzącemu o tym powie to od razu jest traktowany jak wysłannik szatana, zły człowiek, który w każdej chwili może zabić albo zrobić rozp***uchę na pół wsi.


No tak, dopiero w 3 liceum będziesz miał lekcje historii z tego okresu więc masz prawo się nie znać. Ale po ch*j głupoty pisać? :roll:
WiecznyCham napisał/a:

Niestety kościołek katolicki w Polsce wpie**ala się do polityki, czyli kolejny dowód na to, że chce manipulować ludźmi, mieć nad nimi władzę, narzucać swoje poglądy.

Taa... Udajesz cwanego ale już wpaść na to, że wierzący to nie jest kościół katolicki nie potrafisz :roll: Człowieku wiara polega na wierze w Boga a nie w kościół. Tak, jest cała masa oszołomów, którzy wierzą w kościół ale to drobny ułamek. Niestety najgłupsi najgłośniej krzyczą co z resztą i tutaj widać po postach "oburzonych i światłych ateistów". Tym czasem większość ateistów ma to w dupie i cieszy się życiem ale mała grupa idiotów pruje sobie nerwy aby tylko się czepić czegoś co wg nich nie istnieje. To jest na prawdę żałosne. Jest jakaś organizacja, której założeniami jest to, że krasnoludków nie ma? No jakoś nie...

EdmundKemper

2012-12-24, 15:35
Airbourne napisał/a:

@up

Wierzący narzucają swój punkt widzenia, ateiści chcą wolności wyboru - widzisz różnicę?

Odpie**olcie się od polityki (czyli de facto nie ograniczajcie naszych wolności w imię swoich chorych wymysłów) to odpie**olimy się od was... chociaż fajnie czasem pośmiać się z głupszych od siebie.



Zaraz, zaraz. Przeczytałem jeszcze raz Twój komentarz i... będąc ateistą chcesz mieć wolność wyboru? Ale wyboru czego? Wiary? Przecież Ty wierzysz w to, że Boga nie ma. Innego wyboru w tym przypadku nie widzę.

W którym momencie wiara wpycha się do polityki? I kolejny raz, jakie to wolności Ci ogranicza?

maniiiek

2012-12-24, 15:44
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

W którym momencie wiara wpycha się do polityki? I kolejny raz, jakie to wolności Ci ogranicza?


Ale czego Ty wymagasz? Gość nie myśli tylko powtarza jak mantrę wyuczoną formułkę, jak większość z tych "oświeconych mądrością".