18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Stambule

S.Cat • 2022-11-13, 15:08
Atak rakietowy na turystyczną dzielnicę Stambułu - Istiklal.Naturalnie są ofiary śmiertelne oraz ranni.Narazie brak dokładniejszych informacji.







Sprostowanie - napisałem atak rakietowy na samym początku, ale ostatecznie nie jestem pewien co tam się wydarzyło.Jezeli jest taka możliwość to proszę o wykreślenie słowa "rakietowy" i pozostawienie samo "atak".Chochlik : :roll:

Janusz_k

2022-11-13, 15:23
Zamach, widać że się klient wysadził.

Kriski

2022-11-13, 15:28
S.Cat napisał/a:

Sprostowanie - napisałem atak rakietowy na samym początku, ale ostatecznie nie jestem pewien co tam się wydarzyło.Jezeli jest taka możliwość to proszę o wykreślenie słowa "rakietowy" i pozostawienie samo "atak".Chochlik :



A "Edytuj" Ci nie działa?

Gazownik

2022-11-13, 15:42
Szwecja i Finlandia dłużej nie będą czekać. Taki oto przekaz

robsonx79

2022-11-13, 15:47
Gazownik napisał/a:

Szwecja i Finlandia dłużej nie będą czekać. Taki oto przekaz



Albo odwrócenie uwagi od inflacji.

Dzieciątko_Jezus

2022-11-13, 16:15
Pierwszy film jest z innego zdarzenia, ogólnie został wysadzony ładunek ukryty w torbie na ławce, jest nagranie z kamery na tt

PabloSkills

2022-11-13, 16:17
Tam koleś wyparował, obok niego kolega co był najbliżej też. k***a nawet na spacer tam strach wyjść.

Marian_Koniuszko

2022-11-13, 17:31
Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że w eksplozji na głównym deptaku w centrum Stambułu zginęło sześć osób, a 53 zostały ranne.

Przemawiając przed swoim wyjazdem na szczyt G-20 w Indonezji w niedzielę, Erdogan powiedział, że eksplozja na Istiklal Avenue wydawała się „haniebnym atakiem”, a jego sprawcy zostaną ukarani.

„Nasi ludzie mogą być pewni, że sprawcy ataku zostaną ukarani tak, jak na to zasługują” – powiedział na konferencji prasowej, dodając, że wstępne informacje sugerowały, że „kobieta odegrała w tym rolę”.

„Błędem byłoby twierdzić, że jest to niewątpliwie atak terrorystyczny, ale wstępne ustalenia i wstępne dane wywiadowcze mojego gubernatora są takie, że pachnie to terroryzmem” – powiedział Erdogan.

Erdogan powiedział, że cztery osoby zginęły na miejscu, a dwie zmarły w szpitalu. Według informacji, które otrzymał od gubernatora Stambułu, kolejnych 53 zostało rannych.

Nikt nie przyznał się do wybuchu. Turcja została dotknięta serią śmiercionośnych bombardowań w latach 2015-2017 przez ISIL (ISIS) i zdelegalizowaną Partię Pracujących Kurdystanu (PKK).

Gubernator Stambułu Ali Yerlikaya powiedział wcześniej, że eksplozja nastąpiła około godziny 16:20 (13:20 GMT) w niedzielę.

Istiklal Avenue to zatłoczona arteria popularna wśród turystów i mieszkańców, przy której znajdują się sklepy i restauracje.

Hetman_Wielki

2022-11-13, 19:41
te lachociągi plastikowe nawet biegać nie potrafią, lezie to jak kaczka i człapie

Allan420

2022-11-13, 20:27
o ch*j byłem tam XDD

C0C0JUMBO

2022-11-13, 21:52







rutman

2022-11-14, 11:11
Wybory się zbliżają. Erdogan już straszył, że jak nie utrzyma władzy to będą zamachy i cywile będą ginąć z rąk PKK. Może to być false flag.

Janko

2022-11-14, 18:15
Według mediów wyj***li bombę

S.Cat

2022-11-14, 18:23
Janko napisał/a:

Według mediów wyj***li bombę



Podobno Tajna Armia Wyzwolenia Armenii (Asala) przyznała się do ataku.Osoba, która podłożyła bombę to rzekomo Syryjka Ahlam Albashir, a zmarło 6 osób i jest 81 rannych.Trzeba czekać na oficjalne informacje.