18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie

~prophetess • 2020-02-02, 17:56
Ledwie doba minęła od wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i już kolejny atak w stolicy.

„ Do ataku doszło na Streatham High Road - ruchliwej ulicy handlowej. "Mężczyzna został zastrzelony przez uzbrojonych funkcjonariuszy w Streatham (południowy Londyn). Na tym etapie uważa się, że kilka osób zostało dźgniętych nożem. Okoliczności są oceniane; incydent został uznany za związany z terroryzmem" - napisała policja.”

Źródło: https://www.google.co.uk/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/londyn-atak-nozownika-w-londynie-kilka-osob-rannych-atak-terrorysty/g6h9vge.amp





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-02-03, 08:12 ]
Goral311 napisał/a:


Voldmar

2020-02-03, 13:36
Dobrze, że apteka blisko :shock:

Tekos

2020-02-03, 15:35
Velturek napisał/a:

No a u nas jak za mocno uszkodzisz typa co wbija z kolegą ci na kwadrat z siekierą przez okno dostajesz tyle samo za przekroczenie granic obrony koniecznej.
Uwielbiam prawo. Jest takie w ch*j selektywne i motywujące dla prawdziwych przestępców
Przypomnijcie mi ile lat w więzieniu spędzają ci wszyscy złodzieje i gangsterzy z piramid finansowych?
Oczywiście zakładam, że mają w ch*j wielkie wyroki w porównaniu do typów co ukradli przysłowiową "torebkę babci".



Velturku, chciałem Ci tylko powiedzieć, że zaczynasz cierpieć na przypadłość osób które "coś tam znaczą" i "na czymś się tam znają" i wypowiadają się na wszystkie tematy myśląc, że są tak zajebiści, że normalnie ch*j i, że zawsze mają rację.

Typ dostał 3 lata za "działania terrorystyczne" a nie za piramidy finansowe (nie wiem ma ch*j to łączysz), do tego nie wiem po ch*j łączysz naruszenie miru (złodziejstwo) z terroryzmem. Przypominam tylko, że koleś który podłożył bombe we Wrocławiu w autobusie dostał pietnastaka, a Ziobro złożył wniosek o kasacje wyroku i jego podwyższenie.

Velturek napisał/a:

No a u nas jak za mocno uszkodzisz typa co wbija z kolegą ci na kwadrat z siekierą przez okno dostajesz tyle samo za przekroczenie granic obrony koniecznej.
Uwielbiam prawo. Jest takie w ch*j selektywne i motywujące dla prawdziwych przestępców
Przypomnijcie mi ile lat w więzieniu spędzają ci wszyscy złodzieje i gangsterzy z piramid finansowych?
Oczywiście zakładam, że mają w ch*j wielkie wyroki w porównaniu do typów co ukradli przysłowiową "torebkę babci".



Velturku, chciałem Ci tylko powiedzieć, że zaczynasz cierpieć na przypadłość osób które "coś tam znaczą" i "na czymś się tam znają" i wypowiadają się na wszystkie tematy myśląc, że są tak zajebiści, że normalnie ch*j i, że zawsze mają rację.

Typ dostał 3 lata za "działania terrorystyczne" a nie za piramidy finansowe (nie wiem ma ch*j to łączysz), do tego nie wiem po ch*j łączysz naruszenie miru (złodziejstwo) z terroryzmem. Przypominam tylko, że koleś który podłożył bombe we Wrocławiu w autobusie dostał pietnastaka, a Ziobro złożył wniosek o kasacje wyroku i jego podwyższenie.

mesjans

2020-02-03, 18:39
Incydent to jest jak stryjek na weselu jebnie hafta przy stole.

~Velture

2020-02-03, 22:46
Tekos napisał/a:

Velturku, chciałem Ci tylko powiedzieć, że zaczynasz cierpieć na przypadłość osób które "coś tam znaczą" i "na czymś się tam znają" i wypowiadają się na wszystkie tematy myśląc, że są tak zajebiści, że normalnie ch*j i, że zawsze mają rację.
Typ dostał 3 lata za "działania terrorystyczne" a nie za piramidy finansowe (nie wiem ma ch*j to łączysz), do tego nie wiem po ch*j łączysz naruszenie miru (złodziejstwo) z terroryzmem. Przypominam tylko, że koleś który podłożył bombe we Wrocławiu w autobusie dostał pietnastaka, a Ziobro złożył wniosek o kasacje wyroku i jego podwyższenie.
Velturku, chciałem Ci tylko powiedzieć, że zaczynasz cierpieć na przypadłość osób które "coś tam znaczą" i "na czymś się tam znają" i wypowiadają się na wszystkie tematy myśląc, że są tak zajebiści, że normalnie ch*j i, że zawsze mają rację.
Typ dostał 3 lata za "działania terrorystyczne" a nie za piramidy finansowe (nie wiem ma ch*j to łączysz), do tego nie wiem po ch*j łączysz naruszenie miru (złodziejstwo) z terroryzmem. Przypominam tylko, że koleś który podłożył bombe we Wrocławiu w autobusie dostał pietnastaka, a Ziobro złożył wniosek o kasacje wyroku i jego podwyższenie.



Jakbyś się skupił na czytaniu a nie od razu odpisywał to doczytałbyś, że porównałem kradzież milionów do kradzieży torebki a nie do piramidy finansowej.