18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak terrorystów na klub Bataclan

RoozeR • 2015-11-14, 11:58
Wczorajszy Atak terrorystów na klub Bataclan.


Kamilosekk

2015-11-14, 12:36
Czekam na drastyczniejsze materiały, żebym mógł je wysłać wszystkim pie**olonym zwolennikom multi-kulti

Wojtas385

2015-11-14, 12:37
Na początku myślałem, że ta osoba dyndającą za oknem została powieszona, jednak trochę się zasmuciłem gdy zaczęła się poruszać :-(

FransFr

2015-11-14, 12:41
Francuzi owe widoki zawdzięczają lewicy, to te matoły w obawie że ich pieprzony system socjalny rypnie (na wskutek słabego przyrostu naturalnego) zdecydowali się na "Krucjate humanizmu" dla śniadego bydła. Rozumiem że Francuzi mają tendencję do udzielania pomocy np. ormianom, ale przeliczyli się bo nie docenili tego jak sprane Qranem mózgi mają te zwierzęta z bliskiego wschodu.

Jedyne na co można mieć nadzieje to że dojdzie w związku z tym wydarzeniem do przesilenia politycznego i do władzy dojdą konserwatyści.

A arabusom życzę serdecznie wielkiego ŚWIŃSKIEGO bolca w dupe, AMEN. :nazimaja:

miczeQ

2015-11-14, 12:45
"Nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin!!!" tyle w tym temacie

Insaner

2015-11-14, 13:13
Szczerze? To jest bardziej przerażające niż 99% materiałów na hardzie. To nie jest nagranie z kraju 3-go świata, albo jakiejś ciapatej wojny. To Paryż - "stolica europejskiej kultury", nowoczesne miasto stosunkowo niedaleko od nas. Człowiek sobie uzmysławia, że równie dobrze to mógł być jakiś koncert w Warszawie na który ludzie poszli się bawić, a muzułmanie wpadli z bombami i karabinami i wyrżnęli 100 osób. Najgorsze jest to, że to nie jest jednorazowy incydent. Od tego roku przypuszczam, że częstotliwość podobnych akcji zacznie wzrastać...

OPOROWY1337

2015-11-14, 13:17
Patrząc na komentarze pod innymi filmikami , to w sumie serdeczny ch*j w dupe pseudo sadolom , którzy w tym momencie pokazują jacy to nie są k***a twardzi, nie czuli , mega hardkorowi i beztrosko komentują jak to sami sobie na to zasłużyli i jakie to nie jest zabawne.
Każdy kto jest zwolennikiem multi-kulti powinien zostać wywieziony do tych arabków i niech sobie tam z nimi wali te kozy , moim zdaniem to właśnie Ci , którzy nie mają nic przeciwko imigrantom są równie winni tej tragedii jak ich popie**olony rząd i ustrój . Polska dąży do tego samego , i to jest straszne . A Ci już straszą jak to będą zatruwać jedzenie i wode teraz pytanie czy ktokolwiek coś z tym zrobi . A ty pseudo sadolku , wyobraź sobie że byłeś w tym klubie ze swoją żoną / dziewczyną , i jej nie udało się wyjść . Masakra

Kryn

2015-11-14, 13:17
Ciekawe ile osób po piątkowym wieczorze w paryskim centrum zagra jeszcze w CS'a.

@up No Ty chyba nie próbujesz mi wmówić, że naród, który N I C nie zrobił przez tyle lat z zalewającą ich falą gówna, sam nie jest sobie winien. W Polsce wystarczyła informacja, że ktoś przyjedzie i już społeczeństwo dostało szajby.
U nas też planowane były ataki, wszystkie udaremnione. Więc TAK, śmiem twierdzić, że sami sobie są winni, jako społeczeństwo.

Co do ofiar, rozumiem tragedię i współczuję, ale niestety, świat jest, jaki jest.

OpenStreetMaps

2015-11-14, 13:22
Czy tylko ja słyszałem wołanie Polska ?
Polska wam nie pomoże chcieliście ciapatych to teraz będziecie ciapać się we własnej krwi i wyprutych falkach 76 lat temu zapomnieliście o polakach !

tomity

2015-11-14, 13:22
miczeQ pie**olisz każdy muzułmanin to terrorysta jak zapytasz to się wyprze a co do czego pójdzie w kuchni bombę zmontuje i się wysadzi to jest wliczone w ich religie którą se sami wymyślili. Teraz oni nas atakują liczą się z tym ze jak cała europa wraz z rosją ich zaatakują to będzie po nich wiec pewnie mają asa w rękawie czas pokażę narazie wpuszczamy konia trojańskiego do europy brawo niczego się przez te lata europa nie nauczyła !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luc007

2015-11-14, 13:26
A ciekawski pan Claude z okna: Co się stało?

natking

2015-11-14, 13:43
W drugiej minucie słychać strzały.

Insaner

2015-11-14, 13:50
Najlepsze jest to, że ci ukochani przez rząd francuski muzułmanie wcale się od tego kategorycznie nie odcinają. Zauwazyliście, aby społeczności muzułmańskie organizowały jakieś marsze w których wyrzekałyby się ISIS lub idei islamu polegającej na zabijaniu niewiernych? Nigdy. Nawet ci "mili" po prostu milczą i nie komentują sprawy, jakby nic się nie stało. Naturalnie jakiś procent (głównie tych "muzułmanów tylko z nazwy") je potępi, ale większość sprawę przemilczy... w głębi ducha wierząc w jakąś rację zamachowców. Ci najgłupsi za to wcale nie będą się z tym kryć i jeszcze będą się publicznie cieszyć z rzezi.

I nie pierdzielcie, że "europa się teraz obudzi", albo "koniec z schengen i multi kulti" - gówno prawda. Nic się nie zmieni. Pozapalają sobie trochę wirtualnych świeczek, zaspamują facebooka ckliwymi hasłami "dzisiaj wszyscy jesteśmy francuzami ,#prayforparis" itd. Za miesiąc media stwierdzą, że to byli terroryści nie mający nic wspólnego z islamem, który jest przecież religią pokoju. Pousuwają filmiki na których słychać hasło "allah akbar" i zaczną insynuować, że komuś musiało się przesłyszeć. Za pół roku dalej dumnie zaczną budować meczety swojemu "wzbogacającemu ich kulturowo elementowi społecznemu". Jak gdyby nigdy nic.

Halibut

2015-11-14, 14:01
Każdy zabity Francuz to miód na moje skołatane serce. k***a chciałbym teraz wysłuchać tłumaczeń lewactwa. Czemu oni przy każdym zamachu milkną?

wlodi0412

2015-11-14, 15:53
Kiedy im się oczy otworzą? Nie wiem. Wiem tyle, że lewactwo i cała Unia ma sprany łeb maksymalnie całą gadaniną o politycznej poprawności i tych wartościach unijnych. Jak może być tak, że mordują naszych ludzi bez skrupułów i jasno to Państwo Islamskie przyznaje, a mimo to dalej są wpuszczani do kraju. Jeszcze nasz kochany Gównotvn podaje, że "najprawdopodobniej zamachowcami byli Francuzi". Trzeba jasno pisać "islamiści", a nie "Francuzi". Jeżeli dalej tak będzie to będziemy biedni, uwierzcie mi. Jest ich dużo mniej, a widzimy na co sobie pozwalają. Jeżeli dojdzie do czegoś takiego, że będzie ich w kraju dużo więcej, tak jak to już ma miejsce powoli we Francji to każdy brudas będzie sobie ozdabiał płot naszymi głowami. Unie Europejską trzeba rozj***ć. Z jednej strony źle, że PiS wygrał, ale przynajmniej nie upie**oli mi nikt głowy za ich rządów. Oczywiście najlepszą opcją byłaby partia KORWiN razem z królem na czele, ale to są tylko odległe marzenia.