18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak siekierą w biedronce...

Halman • 2022-04-22, 19:18

na schowki i jak słychać w żorach na ślunsku...

szwarc_one

2022-04-23, 09:19
Halman napisał/a:

wyjdź z piwnicy, vipów nie produkują od 5 lat...



O widzę koneser szlachetnych trunków hehe

Am...........no

2022-04-23, 10:51
Pewnie na kacu był i szedł po Kustosze i Amarenę

piorun343

2022-04-23, 12:38
Ukry zaczynają remont Polin .

Ko...........ik

2022-04-23, 13:55
Tydzień temu była wyprzedaż siekier w biedronce . Dokładnie takich sporych konkretnych .

sokol358

2022-04-23, 15:06
Polaczek, schabojad, ban wódka,

Dzisiaj

2022-04-23, 18:49
htp napisał/a:

Dyskusja z "Dzisiaj", to jak przysłowiowa gra w szachy z gołębiem. Nie zniżajcie się do poziomu dyskusji z nim.



Nie pie**ol - boisz sie dyskusji, bo przy pierwszej lepszej okazji pie**olniesz "ruskie onuce hur dur" bedziesz powtarzac oklepane frazesy z telewizji... nie masz nic madrego do napisania to nie pisz :)

piorun343 napisał/a:

Ukry zaczynają remont Polin .



ojej napisales cos zlego o ukrach. "putin ci placi" "putinowski pacholek" "ile rubli dostajesz" "ruski troll" "lepszy banderowiec niz kacap" :D ludzie niezle maja łby sp***olone i gowno zamiast mozgu - przez 2 lata telewizja i politycy j***li im do glowy covida a barany chodzily w maskach jak popie**olency, robili sobie testy i siedzieli na nielegalnych kwarantannach :D covid okazal sie ch*ja warty bo teraz jest wojna na ukrainie - jak wojna sie skonczy to w telewizorze znowu zacznie sie srowic a popie**olency beda sobie robic wymazy z odbytu - jesli w tv tak powiedza :D

KOSS

2022-04-23, 20:04
W takim czasie to już do węgla się powinien dokopać

pdonn

2022-04-23, 23:03
htp napisał/a:

Dyskusja z "Dzisiaj", to jak przysłowiowa gra w szachy z gołębiem. Nie zniżajcie się do poziomu dyskusji z nim.


Faktycznie, masz rację. Przeraża mnie jedna myśl, a druga smuci. Przeraża mnie myśl że tacy są w śród nas i mogą być naszym sąsiadem. Smuci gdy pomyślę że mogą gdzieś żyć dzieci, których jest ojcem.

PsikutaBezS

2022-04-23, 23:12
Czekamy na ciąg dalszy...

Dzisiaj

2022-04-23, 23:24
pdonn napisał/a:

Faktycznie, masz rację. Przeraża mnie jedna myśl, a druga smuci. Przeraża mnie myśl że tacy są w śród nas i mogą być naszym sąsiadem. Smuci gdy pomyślę że mogą gdzieś żyć dzieci, których jest ojcem.



mnie smuci jak czytam takie pie**olenie. Zero argumentow, cokolwiek napisze sie zle o ukrach to juz "ruskie onuce" i inne umyslowe niedorozwoje. Jak zapytasz - kto do ch*ja zaplaci za tych ukrow w Polsce - odpowiedz : Rzad zaplaci :homer: zjeby hapiące banderowskie ku*asy az po same bile potrafia tylko napisac "kacapy" "martwy kacap to dobry kacap" itd. jak wdasz sie w dyskusje i zaczniesz zadawac pytania to jedynie co tacy ludzie jak ty potrafia wysrac to : ukraincy lepsi niz ruscy, nie pasuje ci to jedz do putina on ci rublami zaplaci, trzeba pomagac itd. zadasz pytanie ponownie : kto za to k***a zaplaci ? wtedy "dyskusja nie ma sensu, ruski trollu, chlip chlip ide wywiesic ukrainska flage na balkonie" :D

wlasnie przejrzalem twoje wypociny - 66 postow na sadistic z czego to 1/3 obrona banderowskich kurew. Dobra bez odbioru trollu , nie odpisuj, serio widze, ze chyba dostales zadanie by bronic dzielnego narodu, ktory potrafi zabic sasiadow - ot tak bez powodu. Plynie w tobie taka sama, zgnila krew jak u nich. HA TFU!

krasnal_hałabała

2022-04-24, 02:34
Halman napisał/a:

wyjdź z piwnicy, vipów nie produkują od 5 lat...



To ty wyjdź z piwnicy, bo pięć lat temu to ty chyba raz wyszedłeś i ktoś Ci dopiero wtedy powiedział, że nie produkują, ich już nie ma od... 15 czy 18 lat...

romanztorunia

2022-04-24, 21:52
Drzwi ewakuacyjne w stonkach jak zwykle zastawione skrzynkami z produktami rolnymi?

Marian_Koniuszko

2022-04-25, 22:46




Teraz menel będzie już miał gdzie mieszkać :-D

Dzisiaj

2022-04-30, 22:18
Marian_Koniuszko napisał/a:

Teraz menel będzie już miał gdzie mieszkać



jak ładnie napisali...

zazwyczaj jest napisane : Marek W. Lub Lukasz S. albo Jarosław K. tym razem ni ch*ja :D moze maja prikaz by nie pisac : Vitaliy albo Jakies inne ukrainskie imie bo ludzie by sie zorientowali ? :D