18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak przyszedł prosto z dżungli...

Halman • 2022-10-17, 08:30

c**owozidło się nie spodobało... :-D

turor

2022-10-17, 09:28
Szkoda, że ta sukienusia w nogi mu się nie wplątała :D

Suckday

2022-10-17, 10:09
Brawo słoń.
Od czasu do czasu trzeba pogonić tych brudasów :smiechzula:
Dodatkowe uznanie za gównoślad.

Bqesii

2022-10-17, 11:04
U hindusów szkoda tylko zwierząt.

daniel1040

2022-10-17, 12:19
Jakiś dziwna ta krowa - może chora?

sothis

2022-10-17, 12:38
daniel1040 napisał/a:

Jakiś dziwna ta krowa - może chora?



To nie krowa tylko łoś, widać od razu żeś miastowy.

A wogole to czego tak Indian nie lubicie?
Sicario nie mają i fajnego kontentu mało dostarczają bo tylko elektrykami mogą się poszczycić WYBITNYMI.

NO ALE! Robią co mogą, doceńcie to xp

daniel1040

2022-10-17, 15:50
sothis napisał/a:

To nie krowa tylko łoś, widać od razu żeś miastowy.
A wogole to czego tak Indian nie lubicie?
Sicario nie mają i fajnego kontentu mało dostarczają bo tylko elektrykami mogą się poszczycić WYBITNYMI.
NO ALE! Robią co mogą, doceńcie to xp



Kurczę, może masz racje -pewnie jakiś miejscowy podgatunek, dzięki za poprawienie.

Co do shitskinsów - z jednej strony widzą białych jako lepszych ale z drugiej nie znam brudniejszych ludzi, murzyńska wioska bardziej dba o higienę niż średni punjab - plus mają jakiś fetysz krowiego moczu i kału, nawet chyba mają święto gdzie obrzucają się łajnem - do tego srają na ulicach i czczą kible jak kapliczki (serio XD) też dochodzi ogólna niska inteligencja emocjonalna i kuchnia po której srasz ogniem bo jebią tyle ostrych przypraw że można palpitacji dostać.

sothis

2022-10-17, 17:32
daniel1040 napisał/a:

Kurczę, może masz racje -pewnie jakiś miejscowy podgatunek, dzięki za poprawienie.
Co do shitskinsów - z jednej strony widzą białych jako lepszych ale z drugiej nie znam brudniejszych ludzi, murzyńska wioska bardziej dba o higienę niż średni punjab - plus mają jakiś fetysz krowiego moczu i kału, nawet chyba mają święto gdzie obrzucają się łajnem - do tego srają na ulicach i czczą kible jak kapliczki (serio XD) też dochodzi ogólna niska inteligencja emocjonalna i kuchnia po której srasz ogniem bo jebią tyle ostrych przypraw że można palpitacji dostać.




Wiesz co... Kebsów za wielu nie poznałem, a tak żeby kilka h pogadać to żadnego. Ale :D
Pracowałem z paroma murzynami (stary człowiek jestem) i każdy z nich wkładał więcej wysiłku w unikanie pracy, niż sama praca by wymagała. Taka ciekawostka ;)

rulas

2022-10-17, 18:47
Zaparkował idiot na ulicy to go słoń nauczył kultury

mazga50

2022-10-18, 04:27
Ganeśa się wk***ił.

Sofciak

2022-10-18, 17:19
Nasrane tych nocników na jezdni, przejść spokojnie nie można. Bardzo dobrze zrobił.