18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak pitbulli

CrazyEdek • 2021-08-25, 23:22
Bo dobrą kiełbasę kupiła.


Antyy

2021-08-26, 11:56
ManBearPig napisał/a:

Zimne piwo dla suchoklatesa, szkoda tylko, że nie miał pod ręką jakiegoś pręta zamiast tego patyka



Uratował szyneczkę od zjedzenia. Brawo

przemekczech

2021-08-26, 13:35
Te grube k***y stoją w drzwiach i patrza zamiast pomóc :-/

krzysiek7106

2021-08-26, 14:39
To wszystko przez maseczkę.

Uharibifu

2021-08-26, 17:43
Taki ponton.. to powinny wpie**olić.. i wysrać gdzieś na polu, zdala od miasta.

Plastykpl

2021-08-27, 06:26
Maseczka miała chronić a tu h*ja.

Bul_od_bytu

2021-08-27, 15:23
Właściciel i psy do uśpienia. Chociaż pies to tylko zwierzę

eweli25

2021-08-27, 22:34
O sk***ensyn w czerwonym fiucie :-D :evil:

anzej_paeu

2021-08-28, 00:12
k***a, lubię takie filmy, tyle akcji, jest co komentować! A dzieje się aż nad to!

na wstępie chciałem zaznaczyć że to tylko zwierzęta w dodatku kupione aby "straszyło" i aby mieć "rispekt" na dzielni, wiadomo że taki "ulicznik" IQ ma równe pelargonii i nie potrafi sam o siebie zadbać, a co dopiero wychować psa a już w ogóle człowieka. Amstaffy to mądre i słodkie psy, ale jak widzi i czuje że nie masz 100% kontroli nad nim (czyli jak większość co kupuje te psy), to nigdy nic nie wiadomo, tak jak mówiłem wyżej, to tylko zwierzęta, nie ma co ich winić, a jako funfact dodam że każdy kogo znam i ma bardzo wychowanego, mądrego i w ogóle wszystko co najlepsze z psa można wyciągnąć Amstaffa, jest ostrym pojebem, tyle że nie przy ludziach, ciekawe... IMO do odstrzału bez gadania właściciel, który trzyma trzy psy luzem i dopuszcza do takiej akcji.

Frajerzyne w czerwonym gównie też bym odj***ł, rozumiem że można się bać, ale tutaj ważył się los życia i śmierci a typ postanowił odjechać kawałek i popatrzeć (w sumie nie tylko on, jakiś teatr na żywo sobie co niektórzy chyba chcieli zrobić, coloseum na bagnie), zamiast chociażby dać jej wsiąść i być zagryzioną siedząc, pustak. Jak ktoś w aucie ważącym ponad tonę, uznaje siebie za "bezbronnego" to ja k***a nie wiem, trzeba być nieźle tępym i niedoj***nym, a obok przybiega typ z kijem w samych gaciach i napie**ala rozwścieczone kurewskie czorty jakby były komarami co najwyżej, nie bojąc się o to że wystarczy jedno ugryzienie w tętnice. Tyle miłości, zdrady i nienawiści w tym jednym pie**olonym pixelowatym wideło, że aż idę wypuścić pana kreta na wolność, niech ma.