18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak Pitbulla na konia

TT4 • 2018-09-20, 16:19
Sami zobaczcie.


matek87

2018-09-20, 18:57
Ładnie Giertych pierdyknął kundla :mrgreen:

edek.bajzel

2018-09-20, 19:04
zajebisty filmik, w końcu ktoś wpie**olił tej gadzinie genetycznej

panar3

2018-09-20, 19:05
Na ch*j takie gówno ktoś hoduje? Agresywne to i durne jak niejebiący od dawna białej samicy negatyw - wyznawca znanego pedofila w szmacie na łbie... Na ch*j, się pytam?!

Cryo

2018-09-20, 19:16
Koń 1-0 ch*jowy pies dla debili

PhantomMask

2018-09-20, 20:01
saves napisał/a:

Pięknie skopał sk***ysyna. Wiadro owsa dla konia, a siekiera w łeb parszywemu kundlowi.


Wiadro owsa i ochwat murowany ;-)

niemamskarpet.

2018-09-20, 20:06
super ! mam nadzieje , ze go zaj***ł

rafiu

2018-09-20, 20:12
Piwo dla konia :piwo:

Arnor

2018-09-20, 20:39
Za każdym razem jak widzę filmy z psami typu amstaf czy pitbul to szkoda mi psa tylko dlatego, że to wina właścicieli - przeważnie dresów, którzy biorą te psy bo agresywne i nie interesują się tresurą + szczują je na inne psy albo w skrajnych przypadkach biją. Nie jestem przewrażliwiony i kiedy widzę takie reakcje tych psów to jestem za ich zabiciem bo ciężko o poprawę sp***olonego wychowania + pohamowania ich sp***olonej natury. W Stanach przeważnie nuffiny mają pitbule i są w ch*j poj***ne, jak biały hamerykanin ma pitbula (+ jest wojskowym a to ma jednak znaczenie) to można go zostawić nawet do pilnowania bobasa. Po prostu wystarczy się zainteresować tym, że te psy muszą być tresowane bo inaczej im odpie**ala.

St...........on

2018-09-20, 21:44
@up następna tęczowa p*zdka przypełzła. Idź k***a niedźwiedzia wytresuj, tylko nie miej pretensji jak cie upie**oli w ten głupi łeb...

Milli

2018-09-20, 21:57
@PhantomMask
Cytat:

Wiadro owsa i ochwat murowany ;-)


Mój tato miał taką klacz co potrafiła kurom wyjeść :) I nic jej było. Kobiet nie lubiła, nie pozwalała się zbliżać.

Mixy321

2018-09-20, 22:12
Ładnie go wyjaśnił ;)

bodzio667

2018-09-20, 22:14
Aż miło popatrzeć.

piotrekt1976

2018-09-20, 22:24
No i byl pitbull i nie ma pitbulla. Szanse ze przezyl agresor taka bombe sa jak wygrana w totka ... Kon sam ogarnal raz dwa temat jak wlasciciel nie potrafil ogranac...

Adrian92

2018-09-22, 08:30
wujekslepy napisał/a:

pies to pies, ale pitbulle, amstaffy i inne te scierwa to j***ne bestie do odstrzalu.



A dla mnie jesteś ścierwem ty bo ostatnio w USA jakiś człowiek w szkole zastrzelił 47 osób.
No przecież człowiek to taka kurewska rasa która jest do odstrzału, ten przykład to pokazuje.

j***ny ograniczony buc który kategoryzuje, ocenia całą rasę przez pryzmat jakiś jednostek.

Mam Pita od 8 lat i wszyscy żyją, nikogo nie ugryzł, dobry kontakt z dziećmi. Przyjdź do mnie i mi powiedz, że jest ścierwem do utylizacji, a obiecuje, że nie będziesz miło wspominał tego spotkania :)

Na ogół jestem spokojnym człowiekiem, ale jak czytam takie komentarze i widzę jakie poparcie dostaje to nóz się w kieszeni otwiera.
Zobaczą kilka filmików w internecie i juz oceniają całą rasę.
Zdajecie sobie sprawę, ze wśród polskich rodzin, żyją dziesiatki tysięcy pitów i amstafów? Ile słyszycie przypadków o śmiertelnym zagryzieniu człowieka przez te psy?
Łatka co najmniej taka jakby codziennie zdarzały sie takie przypadki. Takie komentarze jak Twój świadczą tylko o tym, że jesteś OGRANICZONY bo oceniasz wszystkich przez pryzmat jednostek.

Oglądajcie dalej jakieś filmiki z Brazylii i ogólnie z 3 świata, gdzie wychowanie takich psów jest żadne, kto ma Pity ten wie jakie to zajebiste psinki jak wszystkie :)

Pozdrawiam tych normalnych :)