18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak pieska w Argentynie

Jesse.Pinkman • 2022-02-01, 19:24
Według źródła atak miał miejsce w mieście Hurlingham.

nowynick

2022-02-01, 19:46
nie tą końcówką gaśnicy kundla napie**alali, dnem k***a powinni...

plastic

2022-02-01, 20:45
po obejrzeniu 100 podobnych filmow juz wiem, ze w akcji z takim psem albo dajesz z siebie wszystko albo odbijesz sie od jego furii, jak od sciany.
ostatni raz nosilem przy sobie noz jak mialem 10 lat (dla szpanu) ale ostatnio mysle czy sobie czegos malego nie zakupic.
sadol ryje beret, nie?

CrookerS

2022-02-01, 20:53
plastic napisał/a:


sadol ryje beret, nie?



Nie. Sadol uczy, sadol bawi :ok: i wiesz ze na swiecie jest wiecej gowna i cierpienia niz nam sie wydaje. Mnie osobiscie pomogl psychicznie, naogladajac sie trupow, wypadkow i podobnych zachowalem zimna krew i gdy mialem przypadek zobaczyc mielone ze starego na wlasne oczy nawet mi brewka nie drgnela gdzie reszta rodzinki i brat rozj***ni byli jak paczka dropsow :ok:

Folur

2022-02-01, 22:20
CrookerS napisał/a:

Nie. Sadol uczy, sadol bawi i wiesz ze na swiecie jest wiecej gowna i cierpienia niz nam sie wydaje. Mnie osobiscie pomogl psychicznie, naogladajac sie trupow, wypadkow i podobnych zachowalem zimna krew i gdy mialem przypadek zobaczyc mielone ze starego na wlasne oczy nawet mi brewka nie drgnela gdzie reszta rodzinki i brat rozj***ni byli jak paczka dropsow



stary musiał Cię MOCNO i DOGŁĘBNIE kochać! :-)

CrookerS

2022-02-01, 23:06
Folur napisał/a:

stary musiał Cię MOCNO i DOGŁĘBNIE kochać!



Nie. Napie**alal do pewnego czasu, gdy skonczylem 13 lat role sie odwrocily :kawa:

Ale sadzac po Twojej profilowce juz nie raz zapewne przerwales ze starym gwint :amused: glodnemu chleb na mysli :ok:

Hiperion

2022-02-02, 01:39
Psa trzeba udusić, szkoda tylko nerwów z szarpaniem i biciem

z3r0c00l1337

2022-02-02, 06:54
pie**olą się z tą butlą,duszeniami - nóż i wykrwawić bydlaka i właścicielowi skuć mordę w gratisie jak nie będzie wiedział dlaczego tak a nie inaczej się stało.

baronturbina

2022-02-02, 07:40
Kiedyś ktoś wymyślił „gaśnicę na szerszenie”. Teraz czas na gaśnice na psy.

mocnymarcin5

2022-02-02, 09:31
plastic napisał/a:

po obejrzeniu 100 podobnych filmow juz wiem, ze w akcji z takim psem albo dajesz z siebie wszystko albo odbijesz sie od jego furii, jak od sciany.
ostatni raz nosilem przy sobie noz jak mialem 10 lat (dla szpanu) ale ostatnio mysle czy sobie czegos malego nie zakupic.
sadol ryje beret, nie?



Heh, odkąd naoglądałem się tutaj filmów właśnie z psami to sam chodzę z nożem w kieszeni

Alonso

2022-02-02, 10:45
To spokojny piesek, chce się tylko przywitać, powąchać. Nie gryzie, w domu dzieci są, bawi się z nimi, pan nawet nie wiesz co dzieci z nim wyprawiają, a on nic. To dobry piesek, stary już.

Juzwa

2022-02-02, 14:57
Gaśnicą to se można... Myślę, że mały ostry nożyk i podcięcie gardełka albo niewielki 200g młoteczek i napie**alać w czaszkę aż pokaże się mózg i wtedy j***ć w ten mózg ile wlezie.
Albo ten słynny palec w dupie. :mrgreen:

Folur

2022-02-02, 20:29
CrookerS napisał/a:

Nie. Napie**alal do pewnego czasu, gdy skonczylem 13 lat role sie odwrocily
Ale sadzac po Twojej profilowce juz nie raz zapewne przerwales ze starym gwint glodnemu chleb na mysli



tłumaczy się zawsze winny ;-) i tak skończyłeś na sadolu, więc w niczym lepszy nie jesteś :mrgreen:

CrookerS

2022-02-03, 04:55
Folur napisał/a:

tłumaczy się zawsze winny i tak skończyłeś na sadolu, więc w niczym lepszy nie jesteś



Dociekliwy jest ten, co swoje zycie ma nieatrakcyjne i nudne :ok:

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym forum :ok: scrolluj dalej ;-)

bojleros

2022-02-05, 18:53
plastic napisał/a:

po obejrzeniu 100 podobnych filmow juz wiem, ze w akcji z takim psem albo dajesz z siebie wszystko albo odbijesz sie od jego furii, jak od sciany.
ostatni raz nosilem przy sobie noz jak mialem 10 lat (dla szpanu) ale ostatnio mysle czy sobie czegos malego nie zakupic.
sadol ryje beret, nie?



Nie, wręcz jest bardzo pouczający. Tu prosta sprawa gaśnicą to trzeba było kundla nie spryskiwać tylko nak***iać przez łeb.