18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak pieska

CrazyEdek • 2022-05-25, 21:00
Jak widać, nie dobre było.


Myxxer

2022-05-26, 05:18
Znawca_Cipek napisał/a:

Eksperci...PALEC W DUPE trzeba mu wlozyc! Tylko palec w dupe. Chyba, ze to suka, to 3 palce.



może na twoja stara to dziala ale tutaj to raczej nic nie da

baronturbina

2022-05-26, 06:54
djpyza napisał/a:

no a sadole już by wsadzali 3 palce w dupe lub 2 chyba to lubią ^^ ewentualnie przyduszają swoje k***a lube w łóżku ^^^


Emil. Widzę że masz niebywałe doświadczenie w wsadzaniu w czyjeś dupy. Szkoda że w pisaniu po polsku nie jesteś takim orłem.

cedrikk

2022-05-26, 07:10
ifheowna napisał/a:

Wpadnij do mnie i sprawdź na moim owczarku niemieckim



Ja chętnie go przetestuję.
Znam 2 skuteczne metody które osobiście testowałem.
Pierwsza metoda poleca przez użytkownika tego forum
Bierzemy tylną łapę kundla i łamiemy przez kolano. 100% skuteczności. 2 razy sprawdzana.
Można jeszcze nożem , drutem lub czymś ostrym napie**alac w okolice oczu. Większość zwierząt odpuszcza.

baronturbina

2022-05-26, 07:19
cedrikk napisał/a:

Ja chętnie go przetestuję.
Znam 2 skuteczne metody które osobiście testowałem.
Pierwsza metoda poleca przez użytkownika tego forum
Bierzemy tylną łapę kundla i łamiemy przez kolano. 100% skuteczności. 2 razy sprawdzana.
Można jeszcze nożem , drutem lub czymś ostrym napie**alac w okolice oczu. Większość zwierząt odpuszcza.


Zajebista technika stary! Niesamowite ile można zdziałać wiedząc jak. Ile Yorków tym położyłeś?

cedrikk

2022-05-26, 07:42
baronturbina napisał/a:

Zajebista technika stary! Niesamowite ile można zdziałać wiedząc jak. Ile Yorków tym położyłeś?



Parę psów i twoja starą ( Wabi się York).

baronturbina

2022-05-26, 08:06
cedrikk napisał/a:

Parę psów i twoja starą ( Wabi się York).


Czemu jesteś ordynarnym prostakiem? Z domu wynosi się pewne zachowania wiec współczuje ci smutnego dzieciństwa. Jajeczek brakło chłopczykowi, żeby coś inteligentnego odpisać, poza marną obrazą matki? Kozak w necie c**a w realnym świecie.

edek_kotek

2022-05-26, 08:48
Jeszcze tego samego dnia skończy w garnku ;-) jeśli to chiny ;-)

sbinder92

2022-05-26, 09:17
Ludzie jedzą psy a psy dzieci ?

cedrikk

2022-05-26, 09:26
baronturbina napisał/a:

Czemu jesteś ordynarnym prostakiem? Z domu wynosi się pewne zachowania wiec współczuje ci smutnego dzieciństwa. Jajeczek brakło chłopczykowi, żeby coś inteligentnego odpisać, poza marną obrazą matki? Kozak w necie c**a w realnym świecie.



Adekwatne do twojego komentarza. Wystarczy zobaczyć twój profil i wszystko staje się jasne. Weź lepiej wracaj do piwnicy i tam już zostań , bo tylko wstyd sobie robisz.

baronturbina

2022-05-26, 10:25
cedrikk napisał/a:

Adekwatne do twojego komentarza. Wystarczy zobaczyć twój profil i wszystko staje się jasne. Weź lepiej wracaj do piwnicy i tam już zostań , bo tylko wstyd sobie robisz.


Panie ordynarny prostaku, cóż to tak wstydliwego dostrzegłeś na moim profilu? Posiadasz życie prywatne? Hobby? Cokolwiek posiadasz?. Wnioskując po twojej wypowiedzi cyt. "bo tylko wstyd sobie robisz", przykładasz wagę do czegoś tak nieistotnego jak szacunek na forum, na którym nie jesteś Kamil Kowalski tylko cipedrikk. Pamiętaj że jest czas abyś zmienił na lepsze swoje nudne i bezwartościowe życie. Proponuje nieśmiało, abyś na początku wyprowadził się od rodziców i zaczął na siebie zarabiać. Jak zapłacisz za Internet, docenisz jego wartość.

SADOI

2022-05-26, 10:47
onucek napisał/a:

zatłuc te pie**olone kundle



Już im wystarczy że ich te sk***iele pogryzły

stopwar

2022-05-26, 10:52
sbinder92 napisał/a:

Ludzie jedzą psy a psy dzieci ?



No właśnie, oni wpie**alają kundle.
Z racji, że tylu ich jest, to mogliby raz dać najeść się biednym pieskom.
Jeden gównojad w tę, czy w tamtą.

pipi71

2022-05-26, 11:02
to jest karma

Danielitto

2022-05-26, 11:10
Na miejscu ojca zajol bym się wszystkimi kundlami bezpańskimi. Jak atakuje człowieka w szczególności dziecko to do odstrzału.

mav

2022-05-26, 12:27
na prasie hydraulicznej zmiażdżyć wszystkie łapki i patrzeć jak zdycha z głodu i wycieńczenia sk***iel zapchlony