18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak nożownika

worki56 • 2023-06-10, 17:06
Niemcy, Brema


Jim_Carrey

2023-06-11, 01:35
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Niestety my mamy ciebie kacapie

:mrgreen:

czorny711

2023-06-11, 02:18
Jim_Carrey napisał/a:

Niestety my mamy ciebie kacapie



Tępy bandersyn

pochminick

2023-06-11, 05:21
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Takie jak ty.

brylant1412

2023-06-11, 08:26
byłem tam okradli mnie i powiedziałem że nigdy moja noga nie postanie w niemrach

kawior2007

2023-06-11, 08:29
Aj tam nożownik, dwa zdania chciał tylko wyjaśnić

brylski11

2023-06-11, 08:50
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



... momy jesce czorne gówno.

trytodie

2023-06-11, 09:34
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?




Ciekawe czy Warszawiacy nabici na szwedzkie widły w 1656 też podzielili by Wasze zdanie.
Ps. Sadol bawi i uczy, tyle historii wokół :)

Black_Hole

2023-06-11, 10:22
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



to prawda, allahy to robia dla nieistniejącego boga i falszywego proroka a upaińcy dlatego bo tacy juz sa tak maja we krwi robaki

Tymonek

2023-06-11, 11:35
neo001 napisał/a:

Jak upadlińców nie szanuje, to jednak uważam ich za ludzi w przeciwieństwie do ciapatego i czarnego bydła co zalało zachód.



A ja uważam ciapaka i upadlińca za zwierzęta. Z tą różnicą, że czarne bydle jest jak dzikie zwierze nie do ucywlizowania a upadliniec jest jak zwierze ale udomwione. ale dalej zwierze.

Juzwa

2023-06-11, 12:42
vladok napisał/a:

Adi się już kolejny raz obraca w grobie



Adi zapie**ala jak turbina w odrzutowcu.

krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



Kąpiel w kwasie, podrzynane gardła, ładunki wybuchowe przyczepione do karku, palenie żywcem w klatce, wieszanie przy pomocy dźwigu smażenie żywcem na metalowym stole, stawianie przed otwartymi wrotami pieca, aż się człowiek ugotował, kąpiele we wrzątku. Te i inne metody przekonywania do religii pokoju jaką jest Islam ma się jakoś do Wołyńskich ch*jów? Moim zdaniem to co działo się na Wołyniu kilkadziesiąt lat temu było straszne, ale teraz coś się w mentalności Ukraińców zmieniło. Ciapate zachowują się teraz dokładnie tak samo jak przed wiekami. Dołóżmy jeszcze Szwedów w XVIIw, Co to wymordowali POŁOWĘ populacji Słowian, Niemców w XXw z ich rozsrtrzeliwaniami, łapankami, obozami zagłady, Rosjan też w XXw. z ich łagrami, zsyłkami, torturami i egzekucjami. Nie wiem którzy gorsi. Może sobie odpowiedzcie sami.

NosaczPL

2023-06-11, 18:50
krzylo napisał/a:

Ciekawe, czy Polacy nabici na banderowskie widly na Wolyniu podzielili by Twoj poglad?



ta wasza zj***na metoryka na ukrainców wołyń i będziecie pie**olić ciągle to samo to tak samo .my Polacy byśmy ciągle pie**olili za czasów hitlera jprdl co za ameba ! I Ty jesteś Polakiem który niczego nie rozumie !

music0

2023-06-12, 09:28
czorny711 napisał/a:

My mamy gówno upadlińskie a oni ciapackie teraz pytanie co gorsze?



Gówno to ty jesteś. Większość Ukraińców pracuje i płaci podatki w przeciwieństwie do niektórych Polaków co siedzą na zasiłkach i 500plusach .

czorny711

2023-06-12, 12:08
music0 napisał/a:

Gówno to ty jesteś. Większość Ukraińców pracuje i płaci podatki w przeciwieństwie do niektórych Polaków co siedzą na zasiłkach i 500plusach .



Są gorsi niż cyganie więc japa bandersynu a jak ci sie coś nie podoba to na ukraine dopóki jeszcze wam pozwalamy przez granice przejeżdżać